16/17 A Grubu 6. Maç | Feyenoord 0-1 Fenerbahçe | MS | 8 Aralık | TRT 1 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 A Grubu 6. Maç | Feyenoord 0-1 Fenerbahçe | MS | 8 Aralık | TRT 1

Feyenoord 2 farkli kazanmali Manu en az berabere kalmali

Iki saattir bunun hesabini yapamadiniz

Mesaj kasmak icin insanlari trollemeye gerek yok

Maca dönecek olursak umarim Feyenoord ilk macta oldugu gibi kötü oynamaz

Konuya gelirsek;

Fenerbahçe 2012-2013 Avrupa Ligi yarı finalinde içerde Benfica'yı 1-0 yenmişti.Herkes finaldeler artık falan diyordu,dışarda Benfica 3-1 yendi,elendiler.
Yine aynı Fener,geçen sene Braga'yı içerde 1-0 yenmişti.Herkes çeyrek finaldeler derken Braga evinde 4-1 kazandı,yine elendiler.
Bu sene ŞL elemelerinde,ilk maçı 2-1 yendiler Monaco'ya karşı,ama deplasmanda 3-1'le elendiler tekrardan.

Şimdi de,Fenerbahçe'nin 10 puanı var,Feyenoord'un 7.İlk maçı Fenerbahçe 1-0 almıştı Feyenoord'a karşı.Yani yukardaki tablolar gibi,bütün tek farklı galibiyetler yine Fenerbahçe'ye yarıyor,2 farklı elenirse ikili averajı Feyenoord'a yarıyor.

Tarih tekerrürden ibarettir diyorum,Feyenoord bu maçı 3-1 veya 4-1 alır,Manu da Zorya'ya yenilmez,Fener 3. olur,Avrupa defterini kapatır.

maglubiyet belki ama 2 farkli maglubiyet biraz zor .. su sekilde dusun , 1-0 maglup duruma dusse fener atiyorum dakika 50 ... fener tekrar beraberligin kendisine yettigi 40 dakikalik bir maca cikacak

baya zor feyenoord un sansi acikcasi

Bu akşamın skorlarını veriyorum

Feyenoord 1-1 Fenerbahçe
Zorya 1-0 Manchester United

Maynak misiniz olum parayı koklayin

ŞL'den UEFA'ya düşenlere ve UEFA gruplarına baktım da,adam gibi takım sayısı çok az yav.Normalde Manchester'ın sallamayan halinin bile alması lazım bu kupayı.Fener'le Bjk'nin şansı bu sene fazla,son senelerin en zayıf Avrupa Ligi bu seneki.

Genel türk takımları (biz hariç) sonu yapamıyolar bu maç fb yenilir.
sıra onlara gelir medyaya birazda onlar ağlasınlar bjk hakikaten sarmıyor

Üst Alt