16/17 B Grubu 4. Maç | Beşiktaş 1-1 Napoli | M.S | 1 Kasım | TRT 1 - Sayfa 27 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 B Grubu 4. Maç | Beşiktaş 1-1 Napoli | M.S | 1 Kasım | TRT 1

Rıdvan Napoli CL nin en iyi 6 takımından biri diyordu :D :D

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk
bu ülkede futbolu bilen kimse yok ki herkes duruma göre vaziyet alıyor :) italyan liginden maç izlediğim en son maçta shevchenko milanda oynuyordu :) o tarihten beri italyan ligini takip etmem son 10 yılda çok büyük ivme kaybettiler dün napolili futbolcular zaman zaman sabri bazen yasin bazen chedjoe bazen umut bazende buraktan bize örnekler sundular :D

bu ülkede futbolu bilen kimse yok ki herkes duruma göre vaziyet alıyor :) italyan liginden maç izlediğim en son maçta shevchenko milanda oynuyordu :) o tarihten beri italyan ligini takip etmem son 10 yılda çok büyük ivme kaybettiler dün napolili futbolcular zaman zaman sabri bazen yasin bazen chedjoe bazen umut bazende buraktan bize örnekler sundular :D
Zaten Italya da kalbur üstü tek Juventus var Avrupa'da mücadele edebilecek. Diğerleri pamuk gibi oluyor Avrupa'da.

Mesela Roma gitti dandik Porto ya elendi ön elemede.

Tolgay'ı beğendiğim için benimle dalga geçen arkadaşlar Napoli hocası Sarri'nin açıklamalarını okumuşlardır herhalde. Bazen fanatiklikten gözünüz bazı şeyleri görmüyor bari görenlere saçma sapan yakıştırmalar yapmayın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rıdvan Napoli CL nin en iyi 6 takımından biri diyordu :D :D

Sabah Mehmet Demirkol'a denk geldim, Napoli'den 4 puana Bayern hayır demez, Bayern'e sor hemen kabul eder filan dedi. Şimdi 4 puan hakikaten iyi de, bu adamın Bayern'in evelsi sezon Roma'ya İtalya'da 7 tane attığından haberi yok sanırım. Napoli netice itibariyle şu an Italya liginde Milan'ın da gerisinde 5. sırada, form durumlarını görmek açısından. Napoli için de küçük Barcelona deyimini kullandı bıraktım dinlemeyi.

Yine de Beşiktaş iyi sonuçlar alıyor orda, en kötü Avrupa ligine gidecekler gibi, gruptan çıkabilirler de. Türkiye için iyi aslında, Fener'in eleneceğini tahmin ediyorum bir sürpriz olmazsa, Türkiye'nin ülke puanına ihtiyacı var, 2018'den sonra sıralamada daha üste çıkmazsa Türkiye şampiyonu CL'ye direk gidemeyebilir.

Son düzenleme:
Sabah Mehmet Demirkol'a denk geldim, Napoli'den 4 puana Bayern hayır demez, Bayern'e sor hemen kabul eder filan dedi. Şimdi 4 puan hakikaten iyi de, bu adamın Bayern'in evelsi sezon Roma'ya İtalya'da 7 tane attığından haberi yok sanırım. Napoli netice itibariyle şu an Italya liginde Milan'ın da gerisinde 5. sırada, form durumlarını görmek açısından. Napoli için de küçük Barcelona deyimini kullandı bıraktım dinlemeyi.

Yine de Beşiktaş iyi sonuçlar alıyor orda, en kötü Avrupa ligine gidecekler gibi, gruptan çıkabilirler de. Türkiye için iyi aslında, Fener'in eleneceğini tahmin ediyorum bir sürpriz olmazsa, Türkiye'nin ülke puanına ihtiyacı var, 2018'den sonra sıralamada daha üste çıkmazsa Türkiye şampiyonu CL'ye direk gidemeyebilir.
O zaten tabiri caizse hıyarın teki. Romantik futbol yorumcusu benim gözümde.

Ağır saçmalıyor son senelerde, bunun da Beşiktaş sempatisi türemiş. Italya futbolu ölmüş ağlayanı yok resmen. Juventus dışında Avrupa çapında savaşabilecek bir takımları yok. Roma dedin onlar da bu sezon CL ön elemesinde Porto gibi son zamanlarda dandik bir takıma elendi.

Beşiktaş kötü gitmiyor doğrudur, burada zaten en önemli faktör adamların takımı dinamik yani bizim gibi durağan değiller. Topu kaybeden rakibe basıyor, orta sahada iyi top kapıyorlar. Ben üçüncü olacaklarını düşünüyorum, zaten Uefa da çeyrek finale falan kalabilirler bu takım ile bence. Orada ilerlemeleri bizim daha işimize yarar. Perşembe-Pazar maça çıkarlar.

Ağır saçmalıyor son senelerde, bunun da Beşiktaş sempatisi türemiş. Italya futbolu ölmüş ağlayanı yok resmen. Juventus dışında Avrupa çapında savaşabilecek bir takımları yok. Roma dedin onlar da bu sezon CL ön elemesinde Porto gibi son zamanlarda dandik bir takıma elendi.

Italya ligi yine altındaki liglerden daha iyi, alttaki liglerin de doğru dürüst CL'de iş yapan takımları yok Porto, PSG filan hariç, son yıllarda FFP ve borçlar yüzünden Milan-Inter gibi takımlar geride kaldı, Napoli, Roma gibi kulüpler üst sıralarda bitirdi, Napoli şu an ligde 5. sırada zatenl, yeni aldıkları forvet sakatlanmasa iyi başlamışlardı ama forvetsiz kaldılar. Boşta birini arıyorlar diye okumuştum.

Porto'yu bence küçümseme, Juventus kadar Avrupa kupaları var (2 CL, 2 UEFA/EL, 2 Intercontinental, 1 Super kupa), bunları da son 25-30 yılda aldılar, Avrupa'da Roma'dan daha iyi takım. Roma kim ki, Inter Milan filan olmayınca meydan bunlara kaldı o sadece, bi de Amerika'lı bi yatırımcı başkan oldu bunlara.

İtalya ligine şu an Çin (devlet destekli) ve Amerika'dan para girmeye başladı, İnter'le Milan yavaş yavaş toparlayacaklar, 2018'de 4 takımla girdiklerinde de bunların alacağı para diğer kulüplerden fazla olacak (geçmiş başarı, lige ait market pool vs)

Son düzenleme:
Üst Alt