16/17 B Grubu 5. Maç | Beşiktaş 3-3 Benfica | M.S | 23 Kasım | Tivibu Spor - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 B Grubu 5. Maç | Beşiktaş 3-3 Benfica | M.S | 23 Kasım | Tivibu Spor

berkay film var mı

Kusura bakmayın Sergen bey ama hiç trollenecek modda değilim.

Fatih Terim'i istiyorum diye bana ısrarla tepki gösterenler oluyor hep.

İşte Şenol güneş'i gördünüz: Deneyim var, hırs var, motivasyon var, teknik var, taktik var.

Bizim Riekerink'i al, Beşiktaş'a koy; besiktas kume dusmemeye oynar.

Fatih Terim = Şenol Güneş x 10

Gelse 70 yaşına kadar çalışsa, bizi 7 sene her turlu düzlüğe çıkarır.

Her seferinde ihanet(!) etti diyorlar. Sanırsın hoca için gönderelim, bize üniversiteyi okutamaz diye taklalar atan şahıs bizim başkan değildi. Al, gönderdik, aysal mutludur umarım.

ali menfaatlerimiz icin terim gelsin denmesi dogru olabilir fakat terimi aysal gonderdi de nereden duzgun ayrildi ? fiorentinadan sorunlu ayrildi ,kaldiracagi hakettigi kupayi baskasi kaldirdi

milandan oyuncularla baskanka kavga edip kovuldu ... hagi gelmeden once sezon yarisi gonullerdeki diye gelip gonderildi..

milli takima 3 kere geldi gitti , en son aysalla tartisti gitti ya da gonderildi

gecmiste amerikadakiyle jip pazarliklari yapti , baska td lerin milli takimda altini oydugu soylendi (avci ve ersun gibi) , simdi de ardalar buraklarla bitmeyen bir polemik icinde ,gokhan tore ,calhanoglu ,toprak ucgenindeki basarisiz arabuluculuguna filan girmiyorum bile ,tonla laf soyledigi kisilerle ortak cati altina girmesi de cabasi

bana terim gelsin mi de , ben hepsini unutur ,is yapacaksa gelsin derim , takimin menfaati derim .. ama terimi de boyle kutsarcasina savunmak da olmuyor

ali menfaatlerimiz icin terim gelsin denmesi dogru olabilir fakat terimi aysal gonderdi de nereden duzgun ayrildi ? fiorentinadan sorunlu ayrildi ,kaldiracagi hakettigi kupayi baskasi kaldirdi

milandan oyuncularla baskanka kavga edip kovuldu ... hagi gelmeden once sezon yarisi gonullerdeki diye gelip gonderildi..

milli takima 3 kere geldi gitti , en son aysalla tartisti gitti ya da gonderildi

gecmiste amerikadakiyle jip pazarliklari yapti , baska td lerin milli takimda altini oydugu soylendi (avci ve ersun gibi) , simdi de ardalar buraklarla bitmeyen bir polemik icinde ,gokhan tore ,calhanoglu ,toprak ucgenindeki basarisiz arabuluculuguna filan girmiyorum bile ,tonla laf soyledigi kisilerle ortak cati altina girmesi de cabasi

bana terim gelsin mi de , ben hepsini unutur ,is yapacaksa gelsin derim , takimin menfaati derim .. ama terimi de boyle kutsarcasina savunmak da olmuyor

Karga halen konusuyormusun sen .
Besiktas mac konusunda Fatih terimimi konusuyon.

Hoca nasıl zamanında doğru hamle yaparak mac kurtarır görsün 89 dk da alakasız değişiklik yapanlar..

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kusura bakmayın Sergen bey ama hiç trollenecek modda değilim.

Fatih Terim'i istiyorum diye bana ısrarla tepki gösterenler oluyor hep.

İşte Şenol güneş'i gördünüz: Deneyim var, hırs var, motivasyon var, teknik var, taktik var.

Bizim Riekerink'i al, Beşiktaş'a koy; besiktas kume dusmemeye oynar.

Fatih Terim = Şenol Güneş x 10

Gelse 70 yaşına kadar çalışsa, bizi 7 sene her turlu düzlüğe çıkarır.

Her seferinde ihanet(!) etti diyorlar. Sanırsın hoca için gönderelim, bize üniversiteyi okutamaz diye taklalar atan şahıs bizim başkan değildi. Al, gönderdik, aysal mutludur umarım.

keske gelse

Kiev yense cok zevkli bi grup olacaktı ? sonuncunun gruptan cikma ihtimali gruptan lider cikma sansu olanlarin sonuncu olma ihtimali falan olacakti. Kek gruba dustuler ama yine de namaglup fena degil. Bizim grup falan icin dandik demislerdi de biri final biri de yari final oynsmisti o gruptaki takimlar ? neyse bu sene sağlam ulke puani toplandi.

Darbeci luzumsuz bir pozisyonda inatla kasinip sari kart gorup son mac oncesi cezali duruma dusmustu

yerine oynayan burak net bir gol kacirmisti zaten batdal gibi onun da o pozisyon sonu olmasa da cok geri atmisti

golu de f akyelin hatasindan yemistik

atletic bilbao resmen istemeden yenmisti bizi bir sey oynamamasina ragmen

bu da yeni moda oldu. Darbeci marbeci.

Ulan zamaninda adamin Golleri sayesinde gögüsünü gere gere geziyordun. Kaldi ki burasi bi spor kulübüne gönül vermis insanlarin bulustugu bir forumdur ve siyaset yasaktir mac konularinda. Baslatmayin su siyasetinize artik. Yeter yahu...

Kimi ne sekilde isimlendirecegim beni ilgilendirir , bunun icin icazet almam gerektigi fikrinde degilim . Gecmisinde bize faydali olmasi ulkede yuzlerce insanin hayatini kaybetmesine sebep olan ve bunu hic reddetmeyen bir yapilanmanin senelerdir icinde bulunan ve tam zamaninda ulkeyi terk edip liderinin ulkesini tesadufen tercih eden bir sahsa kusura bakma goller atti diye paye verecek degilim

bazi seyler siyaset ustudur , bu forumda ne chp ne akparti ne mhp ,zerre bu konulara girmedim ama bu orgutle bagini koparmak icin tonla firsati varken 15 temmuz doneminde bile bunu davranislariyla gostermeyip ulkeden kacan adama ben efsane vs diyemem

benim gozumde fetocudur darbecidir .. kandirilmistir veya iyi bir seye inanip bu olacaklardan bihaberdir onu bilemem ,ama elinde firsat varken "aman hapse girerim" diye kacan adama saygi duyamam

bu videolarin manasi yok , o zamanlarda sportif anlamda ,yok kadroya almayani elestiriyorduk , yok medyaya giydiriyorduk , o konularla bu bir mi

adam onca sene fetocu da olsa 15 temmuzu gordukten sonra cark etse , ulkede kalsa yine destek olurdum . hapse girse benim gozumde magdur olurdu cunku siyasette de tonla adam var bu islere bulasmis olan zamaninda ..

kandirilmis olabilir .. oyle inanmis , bugunleri gormemis de olabilir ... kalkip da turk dusmani , planli sekilde silahli orgut destekcisi demiyorum adama

ama tam doneminde ulkeye donmemek uzere hem de amerikaya yerlesip kacmasi size masum mu geliyor

Adam niye içeri girmek için gelsin ya, rte de içeri girmeli o zaman
1 ocak 2015 milatmış ondan öncesi yok sanki :D Ne hikmetse bi tek akp'den fetöcü çıkmadı :d

o zaman komutanlarindan emir aldigi icin bu tuzaga dusen tonla asker var yurt disina kacan . ayrica kotu ornek emsal olmaz , tonla fetocu siyasetci var yazdim demin ,evet onlar icin de gecerli bu dedigim zaten

ama sen hapse girerim diye kacmayi onayliyorsan bu konuyu konusmanin anlami yok

o zaman aileni katlet ,suclularin degisimi anlasmasi olmayan bir ulkeye kapagi at olay ortaya cikana kadar , bunu mu destekleyecegiz

bu videolarin manasi yok , o zamanlarda sportif anlamda ,yok kadroya almayani elestiriyorduk , yok medyaya giydiriyorduk , o konularla bu bir mi

adam onca sene fetocu da olsa 15 temmuzu gordukten sonra cark etse , ulkede kalsa yine destek olurdum . hapse girse benim gozumde magdur olurdu cunku siyasette de tonla adam var bu islere bulasmis olan zamaninda ..

kandirilmis olabilir .. oyle inanmis , bugunleri gormemis de olabilir ... kalkip da turk dusmani , planli sekilde silahli orgut destekcisi demiyorum adama

ama tam doneminde ulkeye donmemek uzere hem de amerikaya yerlesip kacmasi size masum mu geliyor

Hakan Sukur ABD'ye 2014 Ocak'ta geldi

Edit: Fethullahcilari savunmak icin soylemiyorum, ama Hakan Sukur'un suclandigi gibi seytani ulke dusmani olmadigina eminim. Zaten su noktada muhalif kim olursa olsun mevcut hukumeti alasagi etmek icin her yolu mubah gormeye basladi. Bunun da belli bir sebebi var.

Son düzenleme:
Ben de mesajimda yazdim , silahli orgut mensubu , insanlari katledenlerin basi demiyorum .. Herhalde ki oyle degil .. Belli ki kandirilmis

Ama benim kistasim kacmak , ya da geri adim atmamak .. Boyle bir durum oldugunu gordun yasadin , ulkende tonla insan katledildi , tv de darbe metinleri okundu , sen bu grupla bagi olan birisin , neden ulkene gelemiyorsun ?

gel , hakkinda suclama varsa yargilan , ismail demiriz iceride su an

ayrica fetolarin hakimiyeti varken tonla sucsuz insan iceri girdi , gururla ciktilar su an ,askerinden aydinina .. onlar da bilirdi kacmayi .

silahli islerin oncesindeki herseyi bir dereceye kadar kabul ederim , ama isin icine cinayet ,silah ,katliam girdikten sonra sen boyle yaparsan , apoletin de darbeci olur tabi ki

geleceksin ,bu akima kapildigin icin pismanligini ifade edeceksin ,eline silah almadigini , artik bu orgutu tanimadigini soyleyeceksin , ulkede hukuk var , senin bu islerin icinde dahlin yoksa zaten serbest kalacaksin

Üst Alt