16/17 C:1 | Fenerbahçe 1-2 Gençlerbirliği | M.S | 30 Kasım | ATV

Göktuğ Çakırlar

Tecrübeli Üye
spiker ve yorumcu dangalak "evet ayagina basmis Salih Owusu'nun.", "evet basmis". Penalti diyemediler 10 saat. 2-3 dakika sonra ancak dediler :D

Uğur İz

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör

Danyal Artemis

AGM Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Fb ye kim koyarsa koysun Allah ondan razı olsun

Genncler 2 oldu

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gökhan Topuz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
İttirdi gencolar.

Alper Yılmazlar

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Ümitten beklenmedik hareketler

T@patalk ????

Alper Yılmazlar

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Bitti
1-2 gençler

T@patalk ????

Sinan Bilgin

Cezalı
Geliyor yine (hakli) yavru kartal ithamlari
Dostum neden hakli olsun ? iki testiden birinin kesin kirilacagi bir eslesme olsun iste , bunlardan fb daha tarihi dusmanimiz oldugu icin bjk nin stadinda olani daha hayirli olur

biraz da birinin 3 digerinin 0 puanla baslamasindan dolayi olasiliklara yorumlayarak soyledim bunu ... bizim icin de basaksehirle eslesmeyecegimiz siralamayi isterim ..

biliyorsunuz ki hangi grubun kimle eslesecegi belli , kura yok , bu durumda fb ile bjk nin eslesmesini bir GS linin istemesinde kalkip besiktasli vurgusu yorumu sacma degil mi ?

o zaman 2 gun sonraki derbi macta da beraberlik istemeyelim , deplasmandan beraberlikle donecek besiktas cok uzulmez , biz onu isterken 4 puan kaybetsinler diye istemiyor muyuz ? kupada eslesmelerini istemenin farki ne

Dostum neden hakli olsun ? iki testiden birinin kesin kirilacagi bir eslesme olsun iste , bunlardan fb daha tarihi dusmanimiz oldugu icin bjk nin stadinda olani daha hayirli olur

biraz da birinin 3 digerinin 0 puanla baslamasindan dolayi olasiliklara yorumlayarak soyledim bunu ... bizim icin de basaksehirle eslesmeyecegimiz siralamayi isterim ..

biliyorsunuz ki hangi grubun kimle eslesecegi belli , kura yok , bu durumda fb ile bjk nin eslesmesini bir GS linin istemesinde kalkip besiktasli vurgusu yorumu sacma degil mi ?

o zaman 2 gun sonraki derbi macta da beraberlik istemeyelim , deplasmandan beraberlikle donecek besiktas cok uzulmez , biz onu isterken 4 puan kaybetsinler diye istemiyor muyuz ? kupada eslesmelerini istemenin farki ne
Kura olmadigindan haberim yoktu, zaten bence kartalsin demedim, bazen diyorsun ya niye boyle diyorlar, bu tarz yorumlar oyle dedirtebilir dedim. Ali Ece ve Demirkol begenin de cabasi :asd22:

Ben kupada fb de bjk de gelsin isterim, dagitiriz yuksek ihtimalle.

Sergen Zeren

GSC Efsanesi
GSC Efsanesi
van der wiel Volkan Kara :asd22:eek:glum lınnes ondan iii lan,linnes ligin en iiiii beki.ssagbekde de solbekde de...

Üst Alt