16/17 ÇF M:2 | Beşiktaş (6) 2-1 (7) Olympique Lyonnais | MS | 20 Nisan | TRT 1 - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 ÇF M:2 | Beşiktaş (6) 2-1 (7) Olympique Lyonnais | MS | 20 Nisan | TRT 1

burada sneijder-talisca muhabbetine girip sidik yarıştırmanın anlamı yok. sneijder top class bir yıldızdı, ama adam 1.5 ay sonra 33 yaşını bitirecek, malesef ki artık vadesi doldu. bunu kabullenmek gerek. talisca ise şuan için gayet formda, iyi oynayan bir oyuncudur ama sneijder ayarında bir yıldız değildir, ancak potansiyeli var mıdır? vardır, olup olamayacağını zaman gösterecek. sonuç olarak mevcut halleri göz önüne alıp değerlendirirsek hangisini takımında istersin denirse talisca derim. ama çok değil 2 sene önceki sneijder ile karşılaştıracak olsam sneijder derdim. ama ne demişler, geçmişe mazi derler. geçmişte takılı kalırsak o bize şöyle katkıda bulundu, şu maçı kazandırdı diye takılıp kalırsak bütün iyi oyuncular bizim kulüpte jübile yapsın. böyle bir düşünce olamaz

Son düzenleme:
Hadi şimdi sktrolun gidin ananızın ligine beyinsiz tinerciler.Siz kim uefa cupu almak kim.Birde belkide tarihin en kolay uefa cup yılıydı.Şaka gibi takımlar var yarı finalde.

Son düzenleme:
hahahah ali samiyene küfür eden hain 8jk avrupa sizin neyinize

guzel dedin , yok fetocu GS , yok samiyene kufur , aslinda seyircisi ve yonetimi icin cok sevindim , ama oyuncularinin cogu duzgun tipler , edepleriyle mucadele ettiler , keza lyon lular da, mac disi gerginligi iki taraf da sahaya tasimadilar ve guzel futbol cikti ortaya

umarim lyon ile united yari finalde eslesmezler

valbuena'ya da bir kere daha hayran kaldım. 33 yaşında 120 dakika tempolu oynadı.

çingene q7 maç boyu yattı ama adelesi attı. uyuşturucudan içkiden hayatı kaymış.

Çok güzel ve sevindirici ama diğer taraftan bu sezon en fazla sevindiğimiz spor olayı bu herhalde işin üzücü tarafı. Bilmem anlatabildim mi? Bu duruma sebebiyet veren hain yavşakların tez zamanda kulüpten defolup gitmesi dileğiyle. Ha defol yerine başka bir şey yazmak isterdim ama forumdan uzak kalmak istemiyorum.

C944I2JW0AI8TSe.jpg

saygı duyacaksınız 8jkliler sizi

Uzun zaman sonra ilk defa bu kadar mutluyum serefsizler kartalin kralligi Aslan ayağa kalkana kadar işte şu serefsizde gitse baride içimizde biraz umut olsa.

Uzatmaların 2. yarısı ile penaltı atışlarını izleyebildim. Bundan önce de baya bir gol kaçırmış galiba Lyon ilk maçta olduğu gibi. Şansa mansa az daha yarı final görüyorlardı ama yine kısmet olmadı gariplere :asd: Neyse en azından buram buram tiner kokusu yayan sekiztaşlı romantizmi bu sene yine trajik bir şekilde son bulmuş oldu.

Lakin öyle veya böyle Talisca ve Aboubakar isimli iki adet kiralık oyuncu ile hem ligde şampiyon oluyorlar hem de AL'de yarı finalin eşiğinden dönüyorlar ve şu anda net bir şekilde ülkenin en iyi takımı bunlar oldu. Yani özellikle şu AL'de çeyrek finale yarı finale gelmek gerçekten hiç zor değil artık. 2 tane kiralık oyuncu ile gelebiliyorsun. 2011 yaz transfer sezonundaki gibi bir kadro devrimine imza atabilsek seneye yine şampiyon olur üstüne bu kupayı da alırız lakin işte başımızdaki hıyar ağası ve genel kuruldaki hıyar ağaları olduğu sürece mümkün değil.

Ama hakkını vermek lazım Talisca muhteşem topçu.Tek başına direndi diyebiliriz Lyona karşı.İlk maçtada asisti o yapmıştı.Seneye Benfica hayatta vermez tinercilere bu adamı.Direk orada 11 de başlar.

Üst Alt