16/17 ÇF M:2 | Real Madrid 4-2 Bayern Münih | MS | 18 Nisan | TRT 1 - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 ÇF M:2 | Real Madrid 4-2 Bayern Münih | MS | 18 Nisan | TRT 1

Maalesef o çok sevdiğim CL maçlarında bile adalet kalmamış Dünyada adalet kalmamış, NBA desen iyice saçmaladı, Olimpiyatlarda doping, F1 de artık eski heyecanını kaybetti.

Cidden bugün ki kararlarla CL den soğudum yani ben hiç bir zaman Real Madrid'in ve Barcelona'nın hakem yüzünden kaybettiği maçı hatırlamıyorum ama kazandıkları maçları buraya yazsam Manas Destanı olur

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vay be koskoca bayernbile, avrupada türkiye ligindeki başakşehir durumuna düştü. real ve barca avrupanın şımarık çocuklarıdır. bugün barcalılarda reale yapılan kıyağın bir benzerini isterler. madem diğer kardeşe torpil var, bugünde juveyi doğrarlarsa şaşırmam

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir insan bir takimi tutar . Bizler G.Sarayliyiz . Ama mutlaka insanin kendisinden daha ust seviyede oldugunu bildigi ya da oyle kabullenilmis olan ligler ve takimlara ilgisi olur , genelde de oradan bir takim secer

Hic birimizin amerikada fan oldugu bir takimi , cin liginden populer takimi olmaz . Ama avrupadan mutlaka sempatizani oldugu takimi olur . Ingilterede genelde ya United ya da Liverpool olur , belki biraz da Arsenal .. Ama ben Chelsea ya da City fanboy u pek tanimadim , olsa da cok genc ya da cok yaslidir .

Ispanyada tartismasiz malum 2 li .. Ayrica bu iki takimi tutmak icin all time en iyi takimlar olmalari da etkendir . Hatta TR ye uyarlarsak Madrid GS ile , barcelona fb ile eslestirilebilir ,Madrid daha cok final basarisina sahiptir , ama barcelona da madride karsi birebir maclarda genelde daha spektakuler skorlar alir

monaco lu , psg li adama pek rastlamadim ya da portolu benficali , cunku yeterince guclu gelmezler kulaga ,hem lig olarak hem de oyuncu potansiyelleri ve kalicilik olarak .. Buna karsin celtic li olan cikabilir.

milan lilar bu konuda en sanssizlardir , donemin en tepe takimi resmen coktu . yani gecmisini mumla ariyor denir ya o haldeler . inter milan ? o da eh iste .

Benim oldum olasi gidip formasini aldigim , giyip dolastigim , cogu kisinin bilmeden "ne alaka bjk" dedigi Juventus takimi favorimdir . Ustelik cok basarili bir takim denebilecekse de saydigim onceki takimlarin cogundan geridir , muthis final hikayeleri yoktur , ve antipatik olmak icin bir sebebi de gecmisteki sike olaylari , iki ana formasinin birinin rakibimiz bjk , otekinin fb renklerine sahip olmasidir

Ama nedendir bilinmez avrupada hem Juventusa sempatim olmustur , playstation oyunlarinda az daha gucsuz takim secme pahasina onu tercih etmisimdir , evde formalari vardir

Bu sebeptendir ki alt ettigimizde en cok sevindigim maclar da GS - Juventus eslesmeleridir . Almanyadaki muthis mac , yine italyadaki iki tane 2-2 lik maclar , istanbulda son saniye goluyle sansimizi surdurdugumuz gergin mac , ve en nihayetinde 2 gune yayilan efsanevi mac , avrupada bir takimim varsa juventustur , ama yendigimizde en sevindigim de odur

sike surecinde takimin efelerinin klubu terk etmemesi , cok uzun donem ayni oyunculari oynatip kadrolari kafamiza islemeleri de etken olabilir , muthis yeni kutu seklindeki stadinda henuz mac izleyemedim ama aklimda var bir gun , bu sezon da finale cikarlarsa cardiff e gitmeyi planliyorum

Galatasaray 1-0 Juventus I Macın Oykusu - YouTube

Üst Alt