16/17 H:1 | Başakşehir 1-0 Fenerbahçe | M.S | 21 Ağustos - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:1 | Başakşehir 1-0 Fenerbahçe | M.S | 21 Ağustos

Dick Advocaat : "Pazartesi ve Salı başkanla toplantı yapacağız. 4-3-3 mü yoksa 4-4-2'ye mi döneceğiz, bunu konuşacağız."

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

CqaSS_9WYAECzZ9.jpg:large
Her yılda başaksehir yatıyor diyor forum da bir sürü üye.
Şizofrenlik ülkemizde büyük sorun galiba :(

Dick Advocaat : "Pazartesi ve Salı başkanla toplantı yapacağız. 4-3-3 mü yoksa 4-4-2'ye mi döneceğiz, bunu konuşacağız."

E5603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahahaha bu ne lan

Baskomutan Aziz Yildirim karar versin bende arkama yaslanip Iskender , Kebap keyfi yapayim demis resmen

Sent from my iPhone using Tapatalk

Wieli de deli gibi eleştiriyor antu,skerteli de gerçi daha erken ama bu.maçtaki izlenimim skertel kasap,wiel de bomboş bir adam ama.bu.maçlık .diyorum daha önce bu ikisini çok.izlemişliğim yok

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Wieli de deli gibi eleştiriyor antu,skerteli de gerçi daha erken ama bu.maçtaki izlenimim skertel kasap,wiel de bomboş bir adam ama.bu.maçlık .diyorum daha önce bu ikisini çok.izlemişliğim yok

Cok net soyluyorum Linnes su defansif yonunu gelistirsin ligin en iyi sag beki. Hucum olarak zaten muthis

Carole zaten en iyisi simdilik. Adriano iyidi dun Allah var ama onada nazar degirme ekibi el atti

Açıkçası Linnesten.ümidim olsa da.henüz beğendiğimi söyleyemem.ama.süper kupa maçında iyiydi

Açıkçası Linnesten.ümidim olsa da.henüz beğendiğimi söyleyemem.ama.süper kupa maçında iyiydi

Super kupa macindan once bende umidi kesmistim ama beni sasirtti ozellikle ikinci yari. Buyuk macta oyle performans gosteren biri gelisime acik oldugunu kanitlar

Üst Alt