16/17 H:1 | Galatasaray 1-0 Karabükspor | M.S | 22 Ağustos - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:1 | Galatasaray 1-0 Karabükspor | M.S | 22 Ağustos

Sneijder'in bu kadar koşması taktiksel bir hata. OOS olarak oynamalı ve ceza sahasına yakın oynamalı, Wesley. At gibi koşturmak o adamı bitirmek olur. Zaten ne zamandır düzgün oynayamıyor, ceza sahası taraflarında serbestlik verilmeli yoksa adamı ön libero,bek gibi ileri geri koşturmanın anlamı yok. İlerde çoğalamıyoruz.

Bu maçı kazanmamız önemliydi. Karabük iyi takım nerdeyse 120 km koşmuş lig ortalamasından 10 km fazla. hızlı atletik bir takım. Bazen kötüde olsak kazanmak önemli. Tolga iyi, takıma direnç kattı. Son 10 dakikada selçukun yapmadığı herşeyi yaptı. Selçuk 90 dakika hiç ama hiçbirşey yapmadı. Ofansa da katkısı yok artık çekilcek gibi değil. Sneijder de koşuyor ama hücumda girişken üretken değildi, fizik olarak ta iyi değil. diyarra gelirse ortasaha toparlanabilir.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

geçen senede bağırdık takımda stoper yok orta saha yok diye lig başladı hala ortada oyuncu yok bir leiva dendi şimdide diarra ile hayal kuruyoruz daha ne kadar taraftarla ..şak geçecekler merak ediyorum

Valla oncelikle 3 puan cok sevindirici idi.

Oyuna bakarsak takimda inanilmaz bir uyusukluk var. Bunun sebebi kondusyonsuzluk da olabilir ama yogun kondusyon yuklemesi de olabilir. Cunku cok iyi biliyorumki kondusyonu guclu yuklediginde takimda uyusukluk olur sezon basi.

Diger taraftan 1 ay sonunda Alman kondusyonerin kovulmasi da ilgincti. Bekleyip gorucez.

Kimse karabukun bozucu oyunundan bahsetmemis. Arkadaslar birakin sezonun ilk maci olmasini karabugun 118 km kosmasi tum zamanlarinTurkiye rekoru bile olabilir. Kaldi ki sezonun ilk maclarina bakildiginda 118 km kesin rekordur.

Selcuk el freni olarak cok can sıkıcı idi. Umarim Diarra gelir ve yedege ceker. Sneijder de iyi degildi. Acaba bunlar cezalar yuzunden mi bu kadar kotu oynadilar diye dusunmuyor degilim.

Sene basindan beri diyorum 44 gol ile gol yeme rekoru kiran savunma hattina tek takviye yapilmadi. Bir renktas 49 diye duzeltmisti beni ben 44 biliyorum. Ama 2 si de bizim icin rekor ve bunu cozmek adina lig baslamadina ragmen hic bisey yapilmadi. Haaa 1 yildir sakat olan serdara 4.5 milyon verilmisti sahi! :(

Bu takimin ched gibi savunma ozurlu herifle yurumemesi gerektigini kac kez soyledim kimbilir.

Lider stoper ve Diarra sart.

Linnens rezilin onde gideni. GS seviyesinde degil.

Tolga iyi ama son 3 yilda 53 maci sakatlik sebebi ile kacirmis biri.

Son olarak bu Nazifoglunun futbol akli olmadigini ispat etti. Takimin derdi forvetmis!!! :( :( Erene kac top atabildin acaba?? Dunku mactaki sorunu forvet eksikligi ile aciklayan adamla futbol konusmam.

Diarra gelsin, Diarra Tolga ikilisini kuralim. Umarim baba stoper alinir ama nazifogluna gore stoperde problem yok!! :( ileride Sneijderin performansina bakariz. Olmadi o da bir sure yedek oturur josue oynar bir sure.

Karabuk basta dedigim gibi 118 km kosu ile cok cok acayip bir istatistik yakaladi ilk hafta. Iyi forvetlerle cok can yakabilirler gol pozisyonlarini degerlendiremediler.

Edit: Tum zamanlarin kosu rekoru eskisehire aitmis 120 km ile. Senenin ilk macinda bu adamlar 118 kostu!!

Son düzenleme:
Valla oncelikle 3 puan cok sevindirici idi.

Oyuna bakarsak takimda inanilmaz bir uyusukluk var. Bunun sebebi kondusyonsuzluk da olabilir ama yogun kondusyon yuklemesi de olabilir. Cunku cok iyi biliyorumki kondusyonu guclu yuklediginde takimda uyusukluk olur sezon basi.

Diger taraftan 1 ay sonunda Alman kondusyonerin kovulmasi da ilgincti. Bekleyip gorucez.

Kimse karabukun bozucu oyunundan bahsetmemis. Arkadaslar birakin sezonun ilk maci olmasini karabugun 118 km kosmasi tum zamanlarinTurkiye rekoru bile olabilir. Kaldi ki sezonun ilk maclarina bakildiginda 118 km kesin rekordur.

Selcuk el freni olarak cok can sıkıcı idi. Umarim Diarra gelir ve yedege ceker. Sneijder de iyi degildi. Acaba bunlar cezalar yuzunden mi bu kadar kotu oynadilar diye dusunmuyor degilim.

Sene basindan beri diyorum 44 gol ile gol yeme rekoru kiran savunma hattina tek takviye yapilmadi. Bir renktas 49 diye duzeltmisti beni ben 44 biliyorum. Ama 2 si de bizim icin rekor ve bunu cozmek adina lig baslamadina ragmen hic bisey yapilmadi. Haaa 1 yildir sakat olan serdara 4.5 milyon verilmisti sahi! :(

Bu takimin ched gibi savunma ozurlu herifle yurumemesi gerektigini kac kez soyledim kimbilir.

Lider stoper ve Diarra sart.

Linnens rezilin onde gideni. GS seviyesinde degil.

Tolga iyi ama son 3 yilda 53 maci sakatlik sebebi ile kacirmis biri.

Son olarak bu Nazifoglunun futbol akli olmadigini ispat etti. Takimin derdi forvetmis!!! :( :( Erene kac top atabildin acaba?? Dunku mactaki sorunu forvet eksikligi ile aciklayan adamla futbol konusmam.

Diarra gelsin, Diarra Tolga ikilisini kuralim. Umarim baba stoper alinir ama nazifogluna gore stoperde problem yok!! :( ileride Sneijderin performansina bakariz. Olmadi o da bir sure yedek oturur josue oynar bir sure.

Karabuk basta dedigim gibi 118 km kosu ile cok cok acayip bir istatistik yakaladi ilk hafta. Iyi forvetlerle cok can yakabilirler gol pozisyonlarini degerlendiremediler.

Edit: Tum zamanlarin kosu rekoru eskisehire aitmis 120 km ile. Senenin ilk macinda bu adamlar 118 kostu!!

49 gol yedik geçen sezon.İspatlı kaynak.

Turkiye Spor Toto Super Lig - 215/216 - Puan Durumu, Fikstur, Mac Sonucları, iddaa İstatistikleri, Haberler, Forum, Anket @ Mackolik.com

Kötü oynadığımız maclardan cıkacak puanlar daha önemli ligin tamamını düşünürsek. Tabi bunu minimum oynamak tek dileğimiz.

Diarra mevzusu bugün çözülecek diyorlar. Yabancı basın 3 yıllık anlastı diye baslıklar atmaya da baslamıs. + bir forvet ile ucar takım.

Muslera :King
Linnes/sabri :Üstüne sifon çekilesiceler
Chedjou/Balta :Al birine vur diğerine
Carole : birşeyler yaptığı kesin zaman tanınmalı
SelçuK: Maçlarlı tribünden bile izlemesin alsın ligtv evinde izlesin
Tolga : 2. yarı çok iyi sinyal verdi zaman tanınmalı
Sneijder :Maalesef selçuk vol.2 olma yolunda
Bruma : Maçın en isteklisiydi ama takım leş olunca söndü..geride çok iyi toplar kesti..Umut ışığım
Sinan :Sinan bira zyeniçeri tayfasından ayrılıp brumayla takılması lazım sonu iyi görünmüyor
Eren: Çok etkili olamasa da ileride iyi top tuttu kule gibi her topu indirdi.Golü usta işiydi

Riekerink: Kendisinden çok umutlu olmama rağmen hayal kırıklığı yaşattı... Geçen yıldan daha iyi bir kadro olmasına rağmen hiçbir fark göremedik..Özellikle taktik anlamda hiçbir şey yoktu..Tudor bile duran top organizasyonları öğretmiş takımına bizde bir yenilik göremedim.. Yine zaman vermek lazım topçularla ilişkisi çok iyi olsa da hoca ağırlığının olması şart

Tolga Ciğerci'nin ilk 11'den kesilmemesi gerekir. Bu maçta 97/90 pas isabeti ile ilk haftanın en fazla pas yapan oyuncusu olmuş. 12,5 km koştu ve olabildiğince dikine oynamaya çalıştı. Oynadıkça daha da iyiye giden bir Tolga olabilir.

Üst Alt