16/17 H:1 | Galatasaray 1-0 Karabükspor | M.S | 22 Ağustos - Sayfa 92 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:1 | Galatasaray 1-0 Karabükspor | M.S | 22 Ağustos

Berbat bi oyun oynadık.Wesley,Selçuk,Bruma ve Sinan çok çok kötüydüler.Carole yi ilk kez bu kadar bitik gördüm.Çok kritik hatalar yaptı.Tolgayı da çok begenmedim.Ama en azından koşusu iyiydi.Selçuk gibi durarak oynamıyor.Eren bütün maç boyunca çok çalıştı.Kanatlardan yeterli şekilde beslenemiyor.Attıgı golde süperdi.Ben forvetim dedi.Şuanda ki form durumlarına göre Selçuk ve Sneijder kesilmeli.Josue, tolga ve Diarra alınırsa bu 3lü ile başlanması gerekir.Çok daha dinamik bi orta saha olur.

___________Muslera
Cavanda Serdar Hakan Carole
_________Tolga_Diarra/Tiote
Podolski __Sneijder___Bruma
__________Derdiyok

İdeal kadro bu olmalı.

Ayrıca Josue gerekdinden fazla şans bulabilir, Sneijder böyle devam ederse.

Selçuk bitmiş. Ancak Yedek olur.
Ayrıca artık ancak forvet arkası oynar. Umarım bir daha kimse onu ön libero ya yazmaz.

stoperler chedjou hakan tir gibi her sarkan topu yiyorlar.
ilk yari bi hata yapti yine golü yediriyordu chedjou attigi orta bu isi degistirmez.
asil görevi savunma, agir cok agir bir stoper.
orta saha hic yok selcuk sneijder orta sahasi olmaz.
adamlarin ikiside kosmuyor yaslilar. orta saha bos kaliyor ikisisinden biri oynar en fazla
oda ofansif orta saha olarak.
eren etkisiz gibiydi ama kanatlarda iyi calismadi henüz erken birsey demek icin.
lass gelip biri kenara cekilmeli ya selcuk ya sneijder.
aslinda ikiside yolun sonuna geldi.
en iyi oyuncu musleraydi bugün ins. formu devam eder.
isin iyi tarafi iyi basladimi sonuna kadar götürüyor.

İki maç oynadık ikisinde de resmen ezildik.Fenere kabız diyoruz da aynaya hiç bakmıyoruz.Şu iki maçta toplasan 2-3 pozisyondan başka pozisyonumuz yok.Bu kadar kötü savunma yaparken bu kadar da kısır olursak çok kötü durumlara düşeriz.Hiç bir ışık yok takımda.Geçen seneden de beteriz

terden sucuk olduk.

arkadas bu kadar kötü top izletmeyin bize.

daha direncli ve hızlı olmak zorundayız. yoksa 118 kosan karabük gelip pestilini çıkartır.

Santrası yapılmayan her gol bana seni hatırlatır. :gsbayrak::heart:

Galatasaray - Schalke 4 CL 213 Umut Bulut Gol - YouTube

12-mart-2013-schalke-04-galatasaray-ma%C3%A7%C4%B1_408076.png

3 pozisyon kaptırdığımız toplardan oluştu.diğer 2 pozisyon biri kornerden, biri defans arkasına atılan top...sağbeke ve ortasahaya çare bulunmalı.carole'ın önünde oynayan yardıma gelmeli.ve cavanda oynadığında da yardım olmalı.

Üst Alt