16/17 H:1 | Galatasaray Odeabank 84-109 CSKA Moskova | M.S | 13 Ekim | Lig TV 3 - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:1 | Galatasaray Odeabank 84-109 CSKA Moskova | M.S | 13 Ekim | Lig TV 3

Pota altı bari Lasme-Tyus olabilseydi ya ahh ulan lasme niye rahat durmadın be kardeşim :(

Schilb yerine atletik bir savunmacının alınmaması da bence hocanın skandal kararlarından biri

Valla bu takımla deplasman maçlarını düşünemiyorum özellikle cska deplasmanı çok daha feci olacak gibi

Taraftar Ataman'ı gazlamaya devam ettiği sürece her sene aynı tarzda takımlar kurulur. Zaten 2 3 yılda bir eurolige katılıyoruz. Onda da saçma sapan takımlar kuruluyor.

Şu hakemin De Colo'nun etrafında kimse yokken savunmada topu dışarı attığı pozisyonda hangi kafayı yaşadı acaba onu da merak ediyorum?

3-4 ana parçanın etrafına takım kuracakken 8-9 tane aynı kalitede oyuncuyla kadroyu doldurduk. Yani şimdi kime kızsak; bütçe malum ya da bu bütçeyle daha iyi takım kurulamaz mıydı her taraftan bir defosu var şubenin.

3-4 ana parçanın etrafına takım kuracakken 8-9 tane aynı kalitede oyuncuyla kadroyu doldurduk. Yani şimdi kime kızsak; bütçe malum ya da bu bütçeyle daha iyi takım kurulamaz mıydı her taraftan bir defosu var şubenin.
Bu durumda suç hocaya kalıyor. Yönetim ne istediyse aldı. Biz çok daha mütevazi bir kadroyla CSKA'yı yendik. O zaman CSKA yine CSKA'ydı ama bizim takım da savunma ve mücadele gücü azim,istek vardı şimdi bunlar yok.

Ataman'ın savunmayı hiç düşünmeden, sadece hücum yönüne odaklanıp ona göre takım kurması bence çok büyük bir sorun.

Savunmada topa el kaldıran yok.Sadece hucumla hiç bi yere varamazsın.Ergin buna çözüm üretmezse Euro lig de şansımız olmaz.

Başıma bi şey gelmeyecekse geçen sene o kısıtlı bütçeyle kurulan kadro bence şimdikinden en az 2 gömlek daha iyiydi.

Hücumda yapamıyoruz ki malesef. Bu maç 10 kere oynansa Cska 9unda 100 altına düşmez. Biz ise bu halimizle bence 8 inde 65 i geçemeyiz. Dieblerın kaçıncı 3 lük atamadan bitirdiği maç bu hazırlıklarda dahil.

tam gösteri takımına dönmüşüz.bu takımla her maç 70-80 sayı atıp 90-100 sayı yeriz!! çok yanlış takım kurmuş hoca.özellikle pota altı felaket.

İlk başta da demiştim. Bizim takım savunmasız oynuyor. Savunma yapmadan EL de başarılı olamazsın. F8 yapsın bu takım başarılı sayarım. Ayrıca Guard'ın kadar konuşursun. Guardımız olmadığı için sesimiz kısık, yılların loseri Teo bile neler yaptı.

Üst Alt