16/17 H:10 | Galatasaray 1-2 Başakşehir | M.S | 4 Kasım - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:10 | Galatasaray 1-2 Başakşehir | M.S | 4 Kasım

De Jong'un sahada olmasi oyunumuzu olumlu etkileyecektir fakat beraberlik yakın duruyor

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim gorusum

IBB : 3
fener: 0
Bursa:3

ile kapatiriz. feneri yenmememiz icin hicbir neden yok aslinda ama bu savunma kurgusuyla oradan yine cikamayiz

Alalım da zorlana zorlana olsun Uğur.Namağlup herifler.

Bugünkü galibiyeti ve Bjk'nin beraberliğini nasıl değerlendiriyorsun?Fener'in potaya girme şansı nedir?

Rahat kazanmamız gereken maçı zorlanarak aldık.Ne olursa olsun deplasmandan kayıpsız dönmek iyi.

Bjk'den bu hafta beklediğim puan kaybı geldi.Daha da kaybedecekler sakatlıklar da iyice çoğaldı.

Fb potaya girebilir çünkü 11. ve 13. haftalarda bizle ve bjk ile Kadıköy'de oynayacaklar.Bu 2 maçı alırlarsa potaya girebilirler ama 2. yarının son 7-8 haftasında yarışta olacaklarını sanmıyorum bu sene.

Son düzenleme:
iy/ms 2'den 2 evi arabayı böbreği sat bas Jor'le şu oyunla bu futbolcularla bu Başakşehir'i yenmemiz imkansız
Haftaya güzel para kazanıcam bu maçdan tek sevindiğim o maalesef :dispirited::dispirited::dispirited::dispirited:

Rahat kazanmamız gereken maçı zorlanarak aldık.Ne olursa olsun deplasmandan kayıpsız dönmek iyi.

Bjk'den bu hafta beklediğim puan kaybı geldi.Daha da kaybedecekler sakatlıklar da iyice çoğaldı.

Fb potaya girebilir çünkü 11. ve 13. haftalarda bizle ve bjk ile Kadıköy'de oynayacaklar.Bu 2 maçı alırlarsa potaya girebilirler ama 2. yarının son 7-8 haftasında yarışta olacaklarını sanmıyorum bu sene.

Bu ligde her maçı rahat alırız,rahat kazanırız sezonları 4-5 senede 1 olur.Her sene şampiyon olan takım harika top oynamıyor yoksa.Ama en tutarlı topu oynayan şampiyon oluyor.Lig 34 hafta,inişler çıkışlar olacak.Şu an formsuz dönemimizdeyiz diyebiliriz,ona rağmen deplasmanlarda gol yemeden kazanmak güzel.Sabretmeliyiz hocaya.9 maçta hoca değiştireceksek ohoo işimiz yaş.

Bu hafta Karabük Fener'den puan koparabilir.Deplasman fobileri var ama,Alanya'nın puan kopardığını düşününce mantıksız bir senaryo gibi gelmiyor.

Bence de,Bjk takılacak daha.ŞL fikstürü de malum.

Her türlü olur Fener yarışta. Adamların yarışta kalma refleksi > winnerlığımız. Ama bitirmeleri çok zor finishte.

Bizi geçip 2. veya 3. olabilirler ama pek ala. Ne onlar abartıldığı kadar kötü ne de biz ve Beşiktaş iyiydi.

Başakşehir belli etti bu sene en kötü 2. olacak. Ben bizi 2009-2010 RİJKAARD'lı sezona benzetiyorum.

Rijkaard kabızlığı -> Riekerink
Mustafa Sarp romantikliği -> Tolga Ciğerci
At Keita'ya oyunu -> At Bruma'ya taktiği
Elano Kabızlığı -> Sneijder'in son 1 sene ki hali
Baros dışında forvetsizlik -> Eren dışında forvetsizlik
Kewell temposuzluğu -> Podolski temposuzluğu
Hakan Balta vasatlığı -> Carole vasatlığı

tek fark Muslera o takımdan.

Üst Alt