16/17 H:10 | Saski Baskonia 69-62 Galatasaray Odeabank | M.S | 2 Aralık | TRT Spor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:10 | Saski Baskonia 69-62 Galatasaray Odeabank | M.S | 2 Aralık | TRT Spor

normal şartlarda yenerler hertürlü ama cska bunların akıllarını başlarından aldı. bizimde kaybedecek birşeyimiz yok rahat oynuyoruz. yeneriz diye ümit ediyorum

cok pis bir rakip. Insallah kazaniriz. En kritik maclarimizdan birisi. Barca ve Olympiakos galibiyetlerini böyle maclarla daha da önemli hale getirebiliriz

Cynou8uWgAEybE2.jpg

Top 8'e kalırız diye bir beklentim yok açıkçası da şu iki deplasmandan birini almak şart. Yoksa bundan sonrası formalite olur ki hedefsiz 20 maç demek.

Bu takım geçen sene Eurocup'ta bile (geuplar hariç) galibiyet alamadı. Ev sahibi olduğumuzda çok başka oynuyoruz ama deplasmanda rezaletiz.

Kazanırsak 2012'deki CSKA ve 2015'teki 6 kişiyle kazanılan Fener maçından sonra en büyük zaferimiz olur.

O derece zor yani.

Baskonia koçu Budinger ve Beabubois’nın oynamasının çok zor olduğunu belirtmiş.

Alonso: Galatasaray Kazanma Karakterine Sahip - basketball.com.tr

Ergin hocayla Avrupa'da Kızılyıldız ve Kuban dışında deplasmanda büyük maç alamadık.Umudum yok benim.

Sanırım Euroleague'de deplasmanda Montepaschi Siena'yı da tokatlamıştık ki o zaman da Siena şu anın Baskonia'sı gibi bir takımdı. Ama benim de umudum yok.
Bargnani-Pleiss eşleşmesinde Bargnani Pleiss'ın savunabileceği tarzda bir adam. Ayakları çok çabuk değil, fiziği, gücü falan da Pleiss'den çok da iyi değil. Orta mesafe ve üçlüklerine de el kaldırsa yeter Pleiss o boyla. Voigtmann da iyi üçlük atıyor Tyus'la da onu savunuruz. Kısa savunmasında bitiyor iş. Sinan ve Göksenin'e büyük görev düşüyor. Tempoyu da mümkün olduğunda düşük tutmamız gerek. Sen at ben de atayım iyi atan kazansına çevirmelerine izin verirsek 20yi yer döneriz.

Üst Alt