16/17 H:12 | Rizespor 1-5 Fenerbahçe | M.S | 27 Kasım - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:12 | Rizespor 1-5 Fenerbahçe | M.S | 27 Kasım

Getirselerdi sezon başında imparatoru.

Başakşehir ardımızdan ikinci gelirdi en fazla. :(
terimin geleceğini pek sanmıyorum ama rikerink in durumu devre arasına kadar belli olur,gönül isterki bu bursa maçındaki atak futbol,hırs ve istek devam etsin ve devam edelim riekerinle. takımın bu hırsı devam ettirmesi lazım tek maçlık bişeyse önceki hallerine dönerlerse riekerink fazla kalmaz.

terimin geleceğini pek sanmıyorum ama rikerink in durumu devre arasına kadar belli olur,gönül isterki bu bursa maçındaki atak futbol,hırs ve istek devam etsin ve devam edelim riekerinle. takımın bu hırsı devam ettirmesi lazım tek maçlık bişeyse önceki hallerine dönerlerse riekerink fazla kalmaz.

Riekerink'i sallayan yok ki takımda. Otorite sıfır 0

Yasin'ler, Selçuk'lar at koşturur olmuş.

Advocaat mesela bütün futbolcuları bir sopadan geçirmiş gibi duruyor. Zaten Advocaat futbolcuları gerektiğinde medyanın taraftarın önüne atmaktan çekinmeyen bir isim. Hepsi it gibi koşar olmuş. Lens bir kere tavır yapmaya kalkmıştı yanlış hatırlamıyorsam, ona bile bayağı saydırmıştı.

Disiplinli, sert bir teknik direktör lazım bize.

Adı da Fatih Terim :(

Advocaat mesela bütün futbolcuları bir sopadan geçirmiş gibi duruyor. Zaten Advocaat futbolcuları gerektiğinde medyanın taraftarın önüne atmaktan çekinmeyen bir isim. Hepsi it gibi koşar olmuş. Lens bir kere tavır yapmaya kalkmıştı yanlış hatırlamıyorsam, ona bile bayağı saydırmıştı.

Sen oyle san. Bu dick tazminat da toplayacak daha.

Kacariniz yok ;)

CySYxnOXAAAuLWO.jpg:small

Terim şimdi ki hali ile gelirse kendisi de takımda batar gider

Yok terim eski ilk zamanlarına dönüp inadı ile değil aklı ile kararlar alırsa toparlar

Bunun dışında hala daha mücadele edeceğim diyip kol kırılır yen içinde kalır diyeceğine bir eleman lafı yüzünden hır gür başlatıp bize karşı her türlü pisliği yapan adamların yanına gitmesini ben bir taraftar olarak affedemiyorum

Bak mesela son maç hakem artık hiç çekinmeden göstere göstere neler yaptı

Adamlar gözlerinin önünde ki penaltıları bile çalamayıp bizim oyuncular az bir rakibine dokunduğu an çalıyorlar düdüğü

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

dansozlerle dolu bu forum.2 hafda sonra yıne degisir yorumlar.

İtiraf ediyorum sana itiraf.
Başladı yaralı aşklara tadilat
Masumum, dışarıdan daha masumum,
Maalesef, bunun için sana mecburum.

Yüksek uçan kuşun, yüreği sarhoşun.
Acı çeker gibi, kölesi olmuşum.
Kavga edenlere, bana küsenlere.
Yüreği çark edip, geri dönenlere.

Affet diyen kim? Ez geç diyen kim?
Aşktan çeken kim? Benim kadar.

Ölene kadar aşık olamazsın
Birisi çıkar onu anlayamazsın
Sen o tür oyunlara katlanamazsın
Senin bir kalbin var var var...

Hadi diyelim birçok deli sevdi
Senin için her şeyi her şeyi verdi
Ya bir gün olur sana bel kıvırırsa?
Binlerce dansöz var...

Kibirbahçenin herzaman böyle dönemleri olur

Bu futbol ile illaki yine tepe taklak olacaklar

Terim şimdi ki hali ile gelirse kendisi de takımda batar gider

Yok terim eski ilk zamanlarına dönüp inadı ile değil aklı ile kararlar alırsa toparlar

Bunun dışında hala daha mücadele edeceğim diyip kol kırılır yen içinde kalır diyeceğine bir eleman lafı yüzünden hır gür başlatıp bize karşı her türlü pisliği yapan adamların yanına gitmesini ben bir taraftar olarak affedemiyorum

Bak mesela son maç hakem artık hiç çekinmeden göstere göstere neler yaptı

Adamlar gözlerinin önünde ki penaltıları bile çalamayıp bizim oyuncular az bir rakibine dokunduğu an çalıyorlar düdüğü

Aysalla imparatorun arası bozuktu zaten.

Aysal bize üniversite okutamaz dediği hocayı kovmak için bahane arıyordu. Milli takım iyi bir bahane oldu, kovdu hocayı; olan bize oldu.

İhanet etti mihanet etti olayına ben inanamıyorum açıkçası. 26 yaşındayım.

Bir tane hatırlamadığım şampiyonluk var, gerisi 97 98 99 2000 2002 2006 2008 2012 2013 2015

Çoğunda imparator başımızdaydı, ben ona her şeyden çok güvenirim.

İşte Fatih Terim olsaydı o eyyamcı aşağılık hakemlerin hepsine dersini verirdi. Bakıyorlar yedek klübesinde Riekerink var, oh kebap. Bir kere bile Riekerink'in itiraz ettiğini görmedim hakemlere.

Aysalla imparatorun arası bozuktu zaten.

Aysal bize üniversite okutamaz dediği hocayı kovmak için bahane arıyordu. Milli takım iyi bir bahane oldu, kovdu hocayı; olan bize oldu.

İhanet etti mihanet etti olayına ben inanamıyorum açıkçası. 26 yaşındayım.

Bir tane hatırlamadığım şampiyonluk var, gerisi 97 98 99 2000 2002 2006 2008 2012 2013 2015

Çoğunda imparator başımızdaydı, ben ona her şeyden çok güvenirim.

İşte Fatih Terim olsaydı o eyyamcı aşağılık hakemlerin hepsine dersini verirdi. Bakıyorlar yedek klübesinde Riekerink var, oh kebap. Bir kere bile Riekerink'in itiraz ettiğini görmedim hakemlere.

İsabetli yorum tebrikler

:005: :005:

canım pes 2013 oynamak çekiyoooooooooooooooooooooo
ana ligte dortmund ile 2 senede şampiyonluk ya da cl kazanma yolculuğuna çıkardım. oyunda bile hegemonya kuran bayern'in hegemonyasını yıkmak ne ka' güzel olurdu şimdi
lanet olsun bilgisayarım artık sadece mario world'ü kaldırıyor :(

Üst Alt