16/17 H:16 | Beşiktaş 1-0 Gaziantepspor | MS | 24 Aralık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:16 | Beşiktaş 1-0 Gaziantepspor | MS | 24 Aralık

a6752stsllogo.png

1ML16N.gif
v.png
gaziantepspor.png

Spor Toto Süper Lig 16/17 Sezonu 16. Hafta
Beşiktaş - Gaziantepspor
Vodafone Arena
24 Aralık
19.00

Beşiktaşın kadrolu hakemini vermiyorlar kaç maçtır, sanırım ligin ikinci yarısına saklıyorlar iş düşünce verirler artık.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Bu ligde şampiyon olmak için süper bir futbola gerek yok,hele Galatasaray gibi winner bir kulüp için camianın gaza gelmesi yeterli.İyi futbol konusunda umudum yok,bir süre de olmayacak gibi ama amaç şampiyonluksa o konuda bir endişeniz olmasın.

Ruhumuz kazanıyor elbet,umarım yeterli olur saçma futbol oynuyoruz boşa puan kayıpları veriyoruz.Mayıslar bizim ama :hat:

Ruhumuz kazanıyor elbet,umarım yeterli olur saçma futbol oynuyoruz boşa puan kayıpları veriyoruz.Mayıslar bizim ama :hat:

Mayıslar bizim tabi.Son 6 sezonda 4. şampiyonluk olacak bu sene de olursak.Daha ne olsun?Yönetim beceriksiz o ayrı bir konu da,kulüpten memnuniyetsizlik duyarken 2 kere düşünmek lazım.2000'lerin ortası ve Adnan Polat döneminden her türlü daha iyiyiz.İçerde bile derbi alamıyordu takım o dönemde.Fener içerde dışarda yeniyordu ligde.Kupada eşleşirsek o zaman yenersek yeniyorduk içerde.O günlere bakınca şimdiki halimiz gerçekten çok iyi.

Mayıslar bizim tabi.Son 6 sezonda 4. şampiyonluk olacak bu sene de olursak.Daha ne olsun?Yönetim beceriksiz o ayrı bir konu da,kulüpten memnuniyetsizlik duyarken 2 kere düşünmek lazım.2000'lerin ortası ve Adnan Polat döneminden her türlü daha iyiyiz.İçerde bile derbi alamıyordu takım o dönemde.Fener içerde dışarda yeniyordu ligde.Kupada eşleşirsek o zaman yenersek yeniyorduk içerde.O günlere bakınca şimdiki halimiz gerçekten çok iyi.

Kötünün iyisi diyelim o halde :) İlk haftalardaki tempolu futbolu yakalarsak 2.yarı ligi götürürüz cidden :yenieek:

Göreceğiz bakalım,mevcut fubol ile CL'de rezil oluruz ama bu daha kötü,sağlam bir td ve yapılanma gerekiyor.

Dürüst davranmak gerekirse Şampiyonlar Ligi'nde orta vadede hiçbir beklentim yok,gruplarda 3. olabiliyorsak,başka bir deyişle Şubat ayında Avrupa'da devam edebiliyorsak,Avrupa Ligi de olur önemli değil,memnun edici bir sonuç olur.Orta vadede yerel dominasyonumuzu kaybetmeyelim kafi.

Üst Alt