16/17 H:16 | Trabzonspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 26 Aralık - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:16 | Trabzonspor 0-3 Fenerbahçe | MS | 26 Aralık

Beyler ts den nefret ediyoruz hakliyiz da ama onlari bu hale getiren sacma pankart yanasmasi icin de bizim seyirciye igne batirmak lazim

o olaydan sonra azittilar

45129660bfc08ecda0e0e7570f621ecc.jpg

dün bu başlıkta 3-4 yerler demiştim yine yanıltmadılar adamlar seriye bağladı trabzondaki her maçta 3-4 golle sezonun en kolay galibiyetini alıyorlar

Bu sacma pankart oportunist bakis acisinin yansimasiydi , kimsenin derdi kimin sike yaptigi degildi , amac fb ye vurmakti

bin kere sordum bin birinci kez soruyorum , roller degisip de averajla ts sampiyon olsaydi fb yi korumak icin sahamiza geldiklerinde sari lacivert pankartla fenerlileri karsilar miydik , hadi diyelim gercekten ts sike yapmis ve kanitlanmis , uefa da filan cezalandirilmis olsaydi bile

elbette bu pankart ile mac sonuclarinin hep 10 mactir fb lehine olmasi alakali olaylar degil fakat zaten ortada "ts hep bize yatar" gibi sacma bir algi varken kamuoyunda "GS de simdi bunun diyetini oduyor" dusuncesi yaratan bu sacma pankart yuzunden dogan bir tartisma yuzunden ben ua forumunda tonla kavga yasadim

bir cok yararli is ve organizasyon yapmislardir eyvallah ama bu pankart GS Tarihinin yuz karasidir ve bu olay sonrasinda bu hamsi guruhu fenerden cok bize gudulenmislerdir , yalaka imajina sokmak isteyenlere terso yapabilmek icin

kendi ayagimiza kursun attigimiz sacma otesi bir olaydir

su forumda aynisi tam ters olsa fb ya da bjk ye de bu destek pankarti acilirdi , konu hangi takim oldugu degildir , adalet amacliydi diyen varsa da samimi olun derim

valla reis yağmur yağsa ua forumda kavga etmişsin.her bi haltı oradaki ettiğin kavgayla noktalıyorsun bağlıyorsun. ortalıkta fol yok yumurta yok fener değil ts şike yapsa fenere destek çıkarmıydın diyon.
nereye varıp neyi kanıtlamaya çalısıyorsun anlamadımki. objektif olmak nefretimin önüne geçip adil olmak benim işim değil. şike hırsızlığı şerefsizliği orospu cocukluğunu başka kulüp yapsaydı ozaman onu konusurduk şimdilik tüm bunları yapıp kanıtlanan birtek fener ve bjk var başkada yok. ha bide bunlara yatanlar var.durup dururken kurgu yapmanın alemi yok.
o yüzden şu fener ve bjk avukatlığından vazgeç artık. can sıkmaya başladı

Son düzenleme:
Son cumlenden baslayim , fikirlerimi beyan ederken icazet almadigimi daha once soylemistim sanirim

fakat sana o cumlen haric saygim var , burada yaptigim bir avukatlik degil bilakis oz elestiridir

hukukta gecerliligi yok diye onca konusmanin beynimde olusturdugu sike algisindan vazgececek de degilim . Nerede fb avukatligi yapmisim ?

ben bizim seyircimizin buradaki sacma sapan davranisini elestiriyorum , bu pankarti savunuyorsaniz tartisacagim bir sey yok zaten , hayirli isler derim

fb ile bjk den ornek vermeyim , gelecekte ornegin gaziantep ile alanyasporun dusme hattindaki sike mevzusu patlarsa bu takimlar icin de pankart acilmasini oneriyorum simdiden

Bu gsli değil söylüyorum size

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hakaret kullanan arkadaslara hitaben , kapasitenizin darligini bu denli kanitlamayin , bazi degerlere sahip degilseniz bile rol yapin bari

@osman lafim sana degil , ayni dusuncede olmasak da usturupluca saldirmadan yazdigin cevap benim icin degerlidir

fakat yazdigimin icerigine ait forumdan tonla elestiri bulurum , ne oldu ilk kez bir takim icin actigimiz o pankart bumerang oldu bize dondu

Üst Alt