16/17 H:19 | Galatasaray 6-0 Akhisar Belediyespor | MS | 28 Ocak - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:19 | Galatasaray 6-0 Akhisar Belediyespor | MS | 28 Ocak

Sucuk muhabbetinin bu kadar dillendirilmesinin sebebi zaten aristokrat kesim olduğunu iddia eden oluşumun böyle avangard ve alelade birini başkan olarak belirlemesi.

Türkiye de son yılların özeti bu. Ağaoğlu, Albayrak, Dursun gibi adamlara yürü ya kulum deniyor. Hiç bir birikimi olmayan yalakalık ile bir yere gelen kişilerin mevki sahip olması batıyor artık.

Taraftarın bu hususta dalga geçmesi bence gayet miadı dolmayacak bir şey.

Twitter da hastag açmayla kimse gitmez tribünde bağırmak lazım. Madem tribünün sahibi biziz diyorlar madem kendilerinin izni olmadan tribünde pankart açtırmıyorlar o zaman bağırsınlar. Nasıl Aysal'a Mancini'ye bağırdılar bunlara da aynısını yapsınlar.

Tamam ultraslandan ben de zerre hoşlanmıyorum ama şu herkes sucukcu muhabbetinin de tadı kaçmadı mı? Arkadaşlar verin 50 lira gidin istifaya davet edin eğer değişeceğine inanıyorsanız. Benim bildiğim üzere yeryüzünün en anti demokratik yapılarından biri olan Galatasaray Kongresi taraftar tepkisiyle başkan değiştirmez. Kendi aralarında karar verirler liseden üst dönem abileri iş biter.

Bagimsiz oldugunu soyliyenlerin, sucuk ekmek icin Galatasaray'in menfaatini degil, yalanci bir baskanin menfaatini dusunuyorsa, burda bir hata var. Cogu insan ultraslan'in taraftarin sesi olarak goruyor, ve bunlarin yapmadigi protestolar milleti sinirlendiriyor, buda cok dogal.

Bagimsiz oldugunu soyliyenlerin, sucuk ekmek icin Galatasaray'in menfaatini degil, yalanci bir baskanin menfaatini dusunuyorsa, burda bir hata var. Cogu insan ultraslan'in taraftarin sesi olarak goruyor, ve bunlarin yapmadigi protestolar milleti sinirlendiriyor, buda cok dogal.

O da ayrı hata zaten. ultraslana kim benim sesim olma haakkını verdiyse? Beste yapmayı bile beceremeyen bir taraftar grubu. Maça etki filan sıfır.

22381.jpg

Kadroya bak Sneijder-Muslera-Poldi-Bruma'yı çıkar Ptt 1.lig kadrosu !

Üst Alt