16/17 H:2 | Galatasaray Odeabank 83-85 Kızılyıldız | M.S | 21 Ekim | TRT Spor - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:2 | Galatasaray Odeabank 83-85 Kızılyıldız | M.S | 21 Ekim | TRT Spor

Bu sezon bu takımdan bişey beklememek lazım. Savunma rezalet, bi anda 15 sayı yiyebilen bi takımız. Basketbolda yatırım çok önemli karşılığını yatırımla alıyosun

T@patalk ????

Tek daye'nin eline bakarsan o da son topta saçma bir oyun ile atamaz. Diebler, schilb ve russ yerine 1 adam alınsa şu an maç bizimdi. Bu maç Ergin hocanın saçma sapan russ fantezisi yüzünden gitti çünkü o aralar 15 sayıya kadar gitti. Daye , dentmon , emir kaliteli oyuncular ama bu sene Avrupa'da ilk 8'de olmak zor gibi çünkü deplasmanda maç kazanamaz bu takım zaten . Ligde ise yerliler avantaj bizim için ama yine sanmıyorum çok başarılı olacağımızı. Ergin hocayı çok seven biriyim ama ne zamanki bu milli takım meselesi çıktı saçma sapan şeylet yapıyor 1 senedir . Neyse üzüldüm ama pek beklentim Yok bu sene . Futbol takımı iyi şükür ki onda ümidim çok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Neyse Allah'tan futbolda iyi gidiyoruz

Belliydi zaten. Savunman bu kadar rezilken umutlanmak pollyannacilik olurdu

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maçın başında maçı çift hanelere taşıyan 5'ten Göksenin niye kesildi ki 2. Yarıya başlarken?Ya da Daye neden başlamadı?

Spiker "Dentmon birseyler yapmali" dediginde, dentom aptalca topu geriye atinca, istemsizce gülmüstüm. Cok ilginc takimiz. iki macda, yaklasik 200 puan yedik kendi stadimizda.

Defense kelimesini duymamis adamlar var...

Micov, Sinan, Emir, Daye takimda iyi top dolastirabilen oyuncular. Tyus iyi savunmaci. Onun disinda cok dengesiz...

Bu takım deplasmanda maç alamaz.
Sinan ile Tyus'un emekerine yazık..
Diebler, Thompson neden alındı acaba..
Russ sokak basketbolcusu bile değil. Bir de hoca bunun için mvp olabilir diyordu, komedi resmen. Emir, Daye ve Dentmon kaliteli ama takım ne oynaması gerektiğini bilmiyor. Ergin hoca da maçı verdi resmen 15 yaptığımız fark sonunda Russ denen sözde oyun kurucuyu alınca. İkinci çeyrek Tyus'u, ikinci yarı Goksenin ile schilb'i unuttu. Bugune kadar dar rotasyon oynatan hoca geniş rotasyonu kaldıramadı belli ki, yapamıyor. Skor 83-80 iken aldığı o anlamsız mola sonucunda bir anda geriye dustuk. Hayır bir de mola almaz almaz tuttu saçma sapan bir yerde mola aldı. Kafası burada değil galiba. Neyse en azından ısrarcı olmamız gereken 5'liyi bulduk; Dentmon - Sinan - Emir - Daye - Tyus, buna da şükür..

Son düzenleme:
Neyse Allah'tan futbolda iyi gidiyoruz

Belliydi zaten. Savunman bu kadar rezilken umutlanmak pollyannacilik olurdu

Sent from my iPhone using Tapatalk
Futbol her zaman daha önemli zaten mali açıdan. Avrupa ligini kazanalım ama futbolda başarısız sezon geçirirsek bunun mali zararı çok yüksek olur. Mali alt yapımız tıkır tıkır olsa neyse deriz futbolda kötü olalım da baskete iyiz en azından. Basket heyecan verici taraftar için ama tabiki yinede

Son düzenleme:
Bu takım olmamış ya o taraftarla maç kaybetmek büyük başarı hele Kızılyıldız'a Ergin hoca rotasyon işini beceremiyor sanırım.

Haftaya maccabi deplasmanı var zaten o maçı kaybederiz.sonrasında fb ile oynayacaz.eğer o maçı kaybedersek bunun altından kimse kalkamaz.kimse gsden büyük değildir bu da bilinsin

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Sezona 9 yabanciyla baslamakta yanlis. Bizim oyle milyon dolar kontrat verdigimiz oyuncuya lisans cikarmama luksumuz yok.

Üst Alt