16/17 H:2 | Konyaspor 2-2 Beşiktaş | M.S | 26 Ağustos - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:2 | Konyaspor 2-2 Beşiktaş | M.S | 26 Ağustos

Herşey Diarra transferine bağlı.Bizim en büyük açığımızı kapatacak adam.Yanlız Tolga,Diarra olmalı orta göbek.

--------------Muslera----------------

Cavanda - Serdar - Hakan - Carole

------------Tolga - Diarra----------

---Podolski - Josue - Bruma--------

---------------Eren------------------

bu takım bu ligi süpürür :)

Arkadaş takımın son 3 yıldır bas bas bağarıyor bana kaleci ve önüne çift sağlam stoper alın diye .

Sen belki biliçlede 2 sene şampiyon olucakdın ama Tolga denen kaleci ve rezil defansın yüzünden olamadın.

Hadi herşeyi geçtim önünde Koskoca GS ve Muslera gibi bir örnek var.

Takımı kaç sezon ipten alan en berbat sezonunda 3 kupa getiren bir kaleci.

Bari onu örnek al...

Ben fikret ormana da bu konuda suç bulmuyorum. Adam Boykoyu aldı.

Herif daha yeni gelmiş ne takıma ne ülkeye alışamamış sen 2 tane hatalı gol yedi diye hemen yedeğe çektin daha da oynatmadın...

La adama bi şans tanı güven ver. Bir daha ki maçta oynayacağını bilsin sonra sorgula

Biz musleraya ilk geldiğinde öyle mi yaptık sabrettik oynattık mükafatını fazlasıyla gördük.

Boyko belki aman aman bir kaleci olmayabilir ama fiziği ile bile tolgadan daha fazla kaleci gibi duruyor.

Bence şenol güneş yabancı kaleciyle çalışmayı sevmiyor. Ayrıca trabzonlu olmasından dolayı tolgayı kayırıyor.

Ve kendine yazık ediyor.

Şu kadro Lucescunun elinde olucak Uzak ara şampiyon olur ligi domino eder bu kadar kötü fener ve biz varken.

Fikret Orman çıtayı yükseltmek Avrupada başarı istiyorsa bence önce kalecisini sonrada hocasını muhakkak değiştirmeli

Ali camdalı mıdır nedir bu sahayı kim bu hale getirdi herkes biliyor diyor

Evet doğru ama sen futbolcunun sana ne arkadaş

Belli kupa bunada girmiş

Bu ateş üfleyerek sönmez

Ali camdalı mıdır nedir bu sahayı kim bu hale getirdi herkes biliyor diyor

Evet doğru ama sen futbolcunun sana ne arkadaş

Belli kupa bunada girmiş

Bu ateş üfleyerek sönmez

Renktaş bizim bu konuda tek kelime etmeye hakkımız yok.Ağzımızı kapatıp susacağız.Adam sonuna kadar haklı.Senin sahanın içine sçsa başka takımın taraftarı sen demediğini bırakmazsın.Bir halt yedik hiç konuşmayalım.O sahada adam kaç tane maç yapacak.Ters bassa zemin yüzünden dizi gitse hesabını kim verecek

Son düzenleme:
--------------Muslera----------------

Cavanda - Serdar - Hakan - Carole

------------Tolga - Diarra----------

---Podolski - Josue - Bruma--------

---------------Eren------------------

bu takım bu ligi süpürür :)
Bu takım ligde her mac 2 gol yer.

Defans ve ortasahadaki oyunculardan, pozisyon bilgisi olan bir tek Diarra var.

Hakan,cavanda,tolga ve serdar nerde duracaklarını bile bilmiyorlar.

Carole ise idare eder.

Eren ise mal mal sahada gezmeye devam eder.

HELAK OL YAĞLI SURAT!

Renktaş bizim bu konuda tek kelime etmeye hakkımız yok.Ağzımızı kapatıp susacağız.Adam sonuna kadar haklı.Senin sahanın içine sçsa başka takımın taraftarı sen demediğini bırakmazsın.Bir halt yedik hiç konuşmayalım.O sahada adam kaç tane maç yapacak.Ters bassa zemin yüzünden dizi gitse hesabını kim verecek

Yoo zaten dediğine bişey demiyorum

Ama futbolcuya ne oluyor

Bu ülkede futbolcular oynadıkları oyundan çok başka şeyler hakkında çok fazla konuşmaya başladılar

Zemin o kulübün yöneticisinin işi

Bildiğim kadarıyla meşale atanlar tespit edildi

Çimleri yenileyip faturayı o kişilere kessinler

Bu ateş üfleyerek sönmez

Ama futbolcuya ne oluyor

Bu ülkede futbolcular oynadıkları oyundan çok başka şeyler hakkında çok fazla konuşmaya başladılar

Bu ateş üfleyerek sönmez

Abi adam o zeminde oynuyo :D bırakta laf söylesin.Zemin için laf edecek ilk adamlar topçular zaten

Ama futbolcuya ne oluyor

Bu ateş üfleyerek sönmez

Çimleri kime fatura ettiğin önemli değil o zemin yüzünden belki bugün Konyaspor 'un topu kaleye giderken yavaşladı. Bunu sahada oynayan oyuncu söyleyecek tabi. Ahmet Şan 'ın çıkıp zeminimizi berbat ettiler puan kaybettik diyecek hali yok.

Tmam bizimkiler esseklik yapip sahaya mesale attilar ama mesale atildi diye zemin o hale gelir mi ?

Ben inanmiyorum sahsen. En fazla mesalenin geldigi yerdeki cimler yanar...

Üst Alt