16/17 H:20 | Fenerbahçe 85-80 Galatasaray Odeabank | MS | 26 Ocak - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:20 | Fenerbahçe 85-80 Galatasaray Odeabank | MS | 26 Ocak

Cok iyi oynadik. Sin dkda hücum faulu tartismali olabilir tekrar izlemek lazim. Orada ya teknik calacakti ya da hücum. Micovun hamlesiyle vesely o kadar ucabilecek bi oyuncu degil.

Bu yoruma ben de katiliyorum aynisi aklima geldi ama fb de aynisini denemedi mi ? dixon , sloukas , datome surekli 3 luk denediler

en kritik 1 sayi gerideyken bile 3 luk riski aldilar

O Dixon itinin her zaman aldigi risk. Oyle cok sayi atti. Sorun adam bombos atti, Diebler savunmada gec kaldi. Rahat attirmamak lazim ki adam kacirsin. Ama bizim klasik durum gene isledi ve kafa kafaya giden bir macin daha sonunu cok kotu oynadik.

Geçen sene Chuck Davis vardı ne güzel içeriden bitiriyordu hep

Hiç içeriye girmeden sadece üçlük deneyerek maç mı kazanılır
Kazansan bile o günlük şansından olur en fazla

Jamont Gordon reis vardı o da çok delici oyuncuydu bu sene hiç yok o tarz oyuncu

Gerçi Ataman o tarz oyuncu tercihini Russ Smith'ten yana kullanmıştı o da 1 vs 5 hücum etmeye çalışan tuhaf tipin tekiydi :D

Ergin Ataman düzgün kadro kursaydı bugün bu maçı kazanırdık hiç bütçe diye ağlamasın

Kurduğu kötü kadroya rağmen son anlara kadar kaldı maç iyi kadro kursaydı alırdık bu maçı

Ortalama bir guardımız olsa şu maç +10 ile biterdi. Sağ olsun hocamız 2 milyon dolar verdirdiği guardların yüzüne bile bakmadı, aldığı üçüncü oyuncuyu da dünyada bir kendi tanıyor.

Bu yoruma ben de katiliyorum aynisi aklima geldi ama fb de aynisini denemedi mi ? dixon , sloukas , datome surekli 3 luk denediler

en kritik 1 sayi gerideyken bile 3 luk riski aldilar
Dixon zaten hep tuhaf tuhaf üçlükleri sokuyor

Onlarınki girdiği için özgüvenle devam ettiler

Biz zorlama üçlükleri atamıyoruz ama ısrarla devam ediyorlar buna

Yav girmiyorsa başka şeyler denesinler bu Ataman'ın başka planı yok mu ne kadar saçma bir 2.yarı oynadık belli değil..

İyi oynasaydık kazanırdık yani şu takım 40 sayı farkla önde olsun kesin kazanır diyemiyoruz çünkü bi denge yok. Bir çok iyi bir çok kötü

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yazın darius adamsı darbe olayı yüzünden getirememişiz goudelocku fenerliler tehdit etmiş bu iki adam olsa simdi sağlamdık cok

2.yari tiboru hiç kullanmadık.
2 pozisyon kullanabilseydik maçı almaya yeterdi.
Birde Hakemler dixonun hiç bir faulunu çalmadı.
Herif hep müdahele ile oynadı savunurken

SARI-KIRMIZI!

Üst Alt