16/17 H:20 | Galatasaray 1-2 Kayserispor | MS | 12 Şubat - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:20 | Galatasaray 1-2 Kayserispor | MS | 12 Şubat

Para yok diye agliyorlar ama Garry ile Ahmet'ten komisyonu götürdüler.Garry ne işe yarayacak ihtiyacimiz olan bir oyuncu muydu ? Yasin ile Bruma'dan fazlası kesinlikle yok.Bana kalırsa Sinan'dan bile fazlası yoktur ama neyse.Şu takıma adam gibi bir stoper alsalar en azından saçma sapan goller yemezdik

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Levent Nazifoğlu: "Başarısız olunduğu zaman protestolar normaldir ama takımın başarılı olmasını istiyorsak maç sonunda protesto edelim."

Levent sov basliyor

Levent Nazifoğlu: "Kafa gollerine gelirsek uzun boylu stoperlerimiz yok, devre arasında bunun için ciddi çaba sarfetmiştik ama olmadı."

he

tamam kötü oynadik kabul ama hakemler ne kadar rahat aleyhimze karar verebilyor.
bu kacinici mac oldu bu sezon ?
o golü iptal emtese yinede galip gelirdik.

Levent Nazifoğlu: "Hocanın değişimiyle ilgili şu anda kimi getirebiliriz, kim daha faydalı olabilir? Daha çok zarar vereceğini düşünüyoruz."

yw resmen hocayi göndermeye calisiyoruz diyorsun iste, simdi Riekerink cok mu rahat calisacak yani

Levent Nazifoğlu: "Kafa gollerine gelirsek uzun boylu stoperlerimiz yok, devre arasında bunun için ciddi çaba sarfetmiştik ama olmadı."

he

Modlara bisey soracam:
Simdi ben "levent nazifoglu ve riekerink .ruspu cocuklaridir" desem ceza aliyormuyum? Dogru olan bisey söylemek bence ceza gerektirmez. Beni aydinlatirsaniz ona göre ana avrat düz gidecem, baci kardes birakmayacam tüm sülalelerini anacagim.

Acil yardim....

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Levent Nazifoğlu: "Hocanın değişimiyle ilgili şu anda kimi getirebiliriz, kim daha faydalı olabilir? Daha çok zarar vereceğini düşünüyoruz."

ANANI AT KACIRSIN ULANB

Levent Nazifoğlu: "Takımımız Sneijder'e çok alışmış, olmayınca takım bocalıyor. Selçuk da olmayınca orada sorumluluk alacak biri bulunmadı."

evet Selcuk u cok özledik

Son 5 dk oynadığımız topu 20 dk oynasaydık bugün skor 4-2 felandı..
Yazıklar olsun Galatasaray oyuncuları maçın bilincinde değildi,ben çok ümitliydim bu maç şampiyonluk maçıydı geçmiş olsun bu sene artık kapandı gözümde,derbiyi yensek bile fikrim değişmeyecek o kenetlenmeyi o mücadeleyi göstermezseniz şampiyon olamazsınız!
Biri çıkıp ellerini havaya kaldırıp arkadaşlarına bağırıp çağırmadı tribünleri harekete geçirecek reaksiyon yapmadı..
Ayıp..
Binmişiz Bruma'nın sırtına al Bruma oğlum herkesi geç gol at Tsubasa mı lan bu!
Burdan bir sözüm de Semih ve Hakan'a özellikle Semih'e,ulan en sevmediğim stoper sıkışan dar alanda herkes markajdayken markajda ki adama top atan gerizekalı oyuncular..
Yahu bütün rakip ortasahanın gerisine geçmiş önünde 20 metre alan var üst düzey akılı bir stoper o alanı hemen katedip rakibin duruşunu bozar bunu hiç yapmıyorlar..
Bu çok kolay birşeydir futbolda topu 10 metre sürsen rakipten 1-2 adam kopup sana gelecek sen o esnada boşa çıkan adamı görüp atacaksın bu kadar basit..
Yani ilk defa futbol oynuyormuşcasına oynanmaz ki arkadaş..
Ayıptır Sabri 35 yaşına geldin daha futbol oynamayı öğrenemedin ya..
Yazık lan sana bu kulübün verdiği paralara eskiden mücadele ederdin salak salak kapamayacağın toplara koşardın hoşgörürlerdi,şimdi yürüyecek halin yok..
Çok acayip bir kıyım olmalı sezon sonunda..
Ahmet Çalık transferini çok eleştirdim şu Semih kadar oynardı herhalde..
Hakan zaten jübile yapmış..

Levent Nazifoğlu: "Hocayla yolları ayırma konusunda görüşme olmuyor. Alternatifleri kendimiz konuşuyoruz ama hocayla problemimiz olmadı."

hocayla böyle iliski mi olur yahu

Levent Nazifoğlu: "Şampiyonluk şansımızda bir şey yok, her hafta duran toptan 2 gol yersek olmaz, Bunlar yenmemeli. Her hafta kazanmalıyız."

vay be olayi cözmüs

he
Şu soyledikleri resmen bize küfretmek,aklımızla dalga gecmektir.Sevgili modlar şu ayının soyledikleri sözlere karşı kufur serbest olmasın da ne olsun ?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Levent Nazifoğlu: Bu hafta bütün takımlar puan kaybetti. Bu haftayı yenseydik de, gelecek hafta yenilseydik ne değişecekti?

tahmin ettigim herseyi söyledi herif

Üst Alt