16/17 H:20 | Karabükspor 2-1 Beşiktaş | MS | 10 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:20 | Karabükspor 2-1 Beşiktaş | MS | 10 Şubat

biz iyi durumda olsak taraftar ile bütünleşip bu tinercilere bu ligi vermeyiz ama bu başkan ile olmaz bu işler.

Karabük en az 1 puan alır bu maçtan sonra.

Ama biz gidip yenemeyeceğimiz için Kayseri'yi Fenerbahçe'ye ve Başakşehir'e yarar yine.

Kendi sahamızda Kayseri'yi yenemiyorsak kepenkleri kapatıp gidelim kardeşim. İhtimal vermek istemiyorum böyle bir şeye :red:

Bizim takım son 2 aydır tam bir Sneijder Spor oldu. Onun öncesinde Bruma Saray idik ligin başında.

Selçuk'un ve Carole'in yokluğu avantaj da olsa bu maçı alacak tecrübeli oyuncu kalmıyor. Bir tek Podolski özel bir maç çıkarırsa yeneriz.

Sergen genelde bize ters gelir. Takım zaten yumuşak oldukça. Sezonun FINISH'i ni 3 hafta içinde görürüz.

Bizim takım son 2 aydır tam bir Sneijder Spor oldu. Onun öncesinde Bruma Saray idik ligin başında.

Selçuk'un ve Carole'in yokluğu avantaj da olsa bu maçı alacak tecrübeli oyuncu kalmıyor. Bir tek Podolski özel bir maç çıkarırsa yeneriz.

Sergen genelde bize ters gelir. Takım zaten yumuşak oldukça. Sezonun FINISH'i ni 3 hafta içinde görürüz.
Muslera ve Sneijder'i çıkardığında takımın ne hale geldiğini dün gayet açık bir şekilde yeniden gördük kardeşim haklısın. Görmeyen gözlerde görmüştür diye düşünüyorum. Kötü ve formsuz Sneijder'in dahi kramponlarını taşıyamayacak danalar bu takıma topçu diye doldurulmuş gördük işte. Yani Muslera, Sneijder ve Bruma sezon sonuna kadar takımı eksik bırakmamalıdır. Başka türlü yarışa ortak olamayız zaten çok net.

Bu arada xelçuk'un kayseri maçında olmadığını bilmiyordum. Şimdi bir kat daha fazla inandım kazanacağımıza :)

Muslera ve Sneijder'i çıkardığında takımın ne hale geldiğini dün gayet açık bir şekilde yeniden gördük kardeşim haklısın. Görmeyen gözlerde görmüştür diye düşünüyorum. Kötü ve formsuz Sneijder'in dahi kramponlarını taşıyamayacak danalar bu takıma topçu diye doldurulmuş gördük işte. Yani Muslera, Sneijder ve Bruma sezon sonuna kadar takımı eksik bırakmamalıdır. Başka türlü yarışa ortak olamayız zaten çok net.

Bu arada xelçuk'un kayseri maçında olmadığını bilmiyordum. Şimdi bir kat daha fazla inandım kazanacağımıza :)
Muslera Sneijder Bruma ve Podolski dışında herkes gidebilir bence. Doğru olan da budur. Beş para etmez adamlarla kadroyu şişirdiler.

Gesendet von meinem HTC 10 mit Tapatalk

Karabükspor'un muhtemel 11'i:

C4FdIffWEAAoT6J.jpg

Beraberliğe fitim.Başakşehir de olur da berabere kalırsa;

1.Beşiktaş-45
2.Başakşehir-43
3.Galatasaray-42

Nefis olur.Sonraki hafta 3 takım da kazansa;

1.Beşiktaş-48
2.Başakşehir-46
3.Galatasaray-45

Derbiyi alıp Başakşehir de Osmanlı deplasmanında yine puan bırakırsa;

1.Galatasaray-48
2.Beşiktaş-48
3.Başakşehir-47

Hayal değil.Vurup kırıp almalıyız o yüzden maçları.

Üst Alt