16/17 H:21 | Fenerbahçe 0-0 Kasımpaşa | MS | 19 Şubat - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:21 | Fenerbahçe 0-0 Kasımpaşa | MS | 19 Şubat

2 incilik realist bir hedef, unutulmasin ki bir sekilde kendimizi devler ligine atabilirsek cogu sey unutulur , bjk nin alacagi sampiyonluklar bize yetismelerine yetmez

sorun devler ligine girip girememek

Bence hic bir türk takimi sampiyonlar ligi ön elemesini gecemez. Hele hele eldeki mevcut kadrolar ile ne Fener ne biz ne de IBB hic biri o turu gecemez. En son ne zaman 2 takim ile Sampiyonlar Ligine katildik hatirlamiyorum bile, sanirim en son Fener'in ceyrek final oynadigi sene olmali. Besiktas da vardi o sene galiba.

Dedigim gibi 3.ön eleme turunda seri basi olmadin mi zaten hapi yuttun.

Bence hic bir türk takimi sampiyonlar ligi ön elemesini gecemez. Hele hele eldeki mevcut kadrolar ile ne Fener ne biz ne de IBB hic biri o turu gecemez. En son ne zaman 2 takim ile Sampiyonlar Ligine katildik hatirlamiyorum bile, sanirim en son Fener'in ceyrek final oynadigi sene olmali. Besiktas da vardi o sene galiba.

Dedigim gibi 3.ön eleme turunda seri basi olmadin mi zaten hapi yuttun.

Bence kura şansıyla girme ihtimali var.Örneğin bu sezon fb monaco yerine seri başı ajaxı çekseydi çok rahat girerdi gruplara.Ajax rostov dan 4 yiyip elendi.Mesela roma porto ile eşleşip giremedi keza ajaxı onlarda çok rahat elerlerdi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Bence kura şansıyla girme ihtimali var.Örneğin bu sezon fb monaco yerine seri başı ajaxı çekseydi çok rahat girerdi gruplara.Ajax rostov dan 4 yiyip elendi.Mesela roma porto ile eşleşip giremedi keza ajaxı onlarda çok rahat elerlerdi.

Fener Monaco'yu geçse bir eleme daha oynayacaktı,orada yine elenirdi.

fener, seneye dahada düşer. transfer sınırlaması devam ediyor, borçlar dağ gibi, bizim polat dönemi gibi sıkıntılı bir döneme girdiler. seneye toparlanmamız lazım. yoksa üç sene üstüste bjk şampiyonluğunu çekemem.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fener Monaco'yu geçse bir eleme daha oynayacaktı,orada yine elenirdi.

Biraz karıştırdım ben fb 3. Turda seribaşı olmasına rağmen enzor takımı çekti yongboys paok daha zayıflar vardı onları geçip playoftada seribaşı olan ajaxı çekip girebilirdi.Keza seribaşı villarealide eleyebilirlerdi.Bu 2 takımda seribaşı olmayan rakiplerine elendi.

Aspor da Dick i aklamaya calisiyor aslanlar :)

Hoca konusuyor en azindan cat cat cat anlatiyor herseyi diyorlar, oyuncular yeteneksiz diyorlar :)

Beter olun i.neler

Rakibin gücünden ziyade ben bizim Türk takimlarinin böyle önemli eleme turlarini cok kötü yönettigini düsünüyorum. Sakin kalamiyoruz, hep bir sacmalik oluyor.

Fener'in Young Boys'a elenmesi bizim adini bile dogru dürüst yazamadigim Karpaty mi ne haltsa onlara elenmemiz veya Steaua Bukarest gibi maclar. Yani rakibin normalde senden gücsüz senden kagit üstünde kücük takim iken gidip salak salak eleniyoruz.

Milli takim icin de aynisi gecerli, 2006 dünya kupasi icin oynadigimiz ön eleme maci Isvicre bizden cok daha kötü bir takimken gittik turu verdik kendi elimizle. Letonya'ya turu verdik ön elemede. Adim gibi eminim Euro 2016 öncesi de playoff oynama durumuna gelseydik orada da elenirdik biz. Her zaman herseyi zora sokmadan duramiyoruz.

CL de de hersey hep son maca kaliyor, neden daha önceden ilk 2'yi garantileyemiyor takimlarimiz? Illa son maca kaliyor hep, aynisini Euro ve dünya kupasi eleme gruplarinda da görüyoruz, her zaman bir hesap kitap isine düsüyoruz kendi salakligimiz yüzünden.

artik bjktan önce fenerin bir boklar cevirdigini süphe etmeye basladim.
artkadaslar bunlar okadar basarsiz taraftarlari yönetimilerini istifaya buyuruyor kelle istiyor.
tek tutunacak dallari bizim durum, onlarda iyi durumda degil diyorlar ama baktigin zaman 4 5 mac haftadir hakem hatalari var bizim maclarda.
zaten yenildikleri zaman baskanlari tvye cikip algi operasyonu yapmasi ondan sonra bizim maclarda hakem hatalari olusmasi bunun bir göstergesidir.
bunlar bukadar basarsizken biz birde sampiyon olsak tam sonlari gelmis olacak, dedigim gibi tek tutunacak dal bizim durumumuz.
ama ne kadar kötü oynasakta bu hakem hatalari olmasa suan lider bile olma durumumuz vardi.

Fener tarihinin en iyi 2. kadrosuyla rezil oluyor. Hakemler yardım etmeyince, şike lobisi çalışmayınca FB her sene bu duruma düşmeye mahkumdur.

Maçın özeti;

giphy.gif

Üst Alt