16/17 H:23 | Fenerbahçe 1-0 Osmanlıspor | MS | 5 Mart - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:23 | Fenerbahçe 1-0 Osmanlıspor | MS | 5 Mart

topal iki senedir düzenbaz zaten. adamın ayağını sakatlıyacak faullerde bile ben bişey yapmadım diye ağlayan bir tip. gökhan gönül bir bu iki.

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa Reşit Akçay: "Fenerbahçe'yi tebrik ediyorum. Mehmet Topal çok güzel bir gol attı. Hakemi de tebrik ediyorum"

Tribünde Aziz istifa diyenlere küfür,şiddet ve tehdit yoluna başvurarak sindirmişler

Her ne kadar maganda Aziz'in bu hale gelmesinde payları yüksek olsa empati yapınca çok iğrenç bir durum bu

Hiç bir kulüpte böyle bir rezalet olsun istemem

Misal ben gidip Dursun istifa diyeceğim (en doğal hakkım) sonra menfaatçi bir paralı köpek gelecek beni ve oradaki herkesi tehdit edecek
Belkide ordan genç biri kendine hakim olamayıp karşılık verse bıçaklanacak falan. Bu ne rezalettir
Bu ne biçim şerefsiz bir başkandır. Tam bir terörist herif yahu

Kokuşmuş leş bir futbol ve her yer menfaatçi hain dolu

Gerçi leş kokuşmuş siyasi düzenin burnunu soktuğu ve atanan beceriksiz tüpçünün yönettiği futbol her yönüyle böyle kokuşmuş olur normal bu

İkinci yari baslamadan 3. Oluruz dedim ama 3.lük bile zor gibi gorunuyor

Fener bu berbat hali ile kesin geçer. Aziz'in en iyi yaptığı iş berbat gittiği sezonlarda algı ve oyun ile Galatasaray'ın önünde bitirmek ligi bir şekilde. Hakem hatasından canları yanmaz artık.

Antalya ve Trabzon maçlarını kaybedersek bunlar da bizi yakalar.

Adam olsalar da istifa diye bagiranin anasını bilmem ne yaparım diyen iti linç etselerdi.Böyle paralı itleri linç etmek lazım.Tarafsız olarak konuşuyorum.
Aynen öyle tarafsız gözle bakınca hatta taraflı dahi bakınca insanı rahatsız eden bir görüntü. Orada taraftara küfür eden tehdit eden külhanbey gibi cinsler en ayar olduğum profildir ve bu ülkede sürüyle vardır. Bizim tribünlerde de vardır kesin. Bu cinslerin layığı taraftarlar tarafından linç edilerek ağız burun demeden estetik operasyona sokulmasıdır.

Lakin şikebahçe taraftarları da bu muameleyi hakkettiler kimse kusura bakmasın. O aziz denen canavarı kendi elleriyle yarattılar şimdi kendilerine saldırıyor müstehaktır. Ha canavar dediğime bakmayın bizim efsane başganımızdır o ayrı konu.

Mehmet Topal: "Eğer elimle kontrol etseydim ailem üzerine yemin ederim ki hakeme bunu söylerdim. Top çarptı." (BeINSports)

adi herif

Mehmet Topal: "Eğer elimle kontrol etseydim ailem üzerine yemin ederim ki hakeme bunu söylerdim. Top çarptı." (BeINSports)

ab447acc4308397ec1e90c2d2ee07393.gif

Üst Alt