16/17 H:24 | Galatasaray 3-2 Gençlerbirliği | MS | 11 Mart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:24 | Galatasaray 3-2 Gençlerbirliği | MS | 11 Mart

Semih - Chedjou - Ahmet

Yasin - Tolga - Selcuk - Linnes

Josue - Eren - Garry​
josue'yi
ilerde kullanacaksak eren'in çok yer değiştirmesi lazım.Josue sağ içe sıkıştığında etkisiz olurken ceza yayı etrafında çok daha etkili paslar atabiliyor.
Bu 3 lünün devamlı yer değiştirerek kademe bozması ve ara paslar denemesi lazım.
Ya da set ataklar ile eren'e devamlı orta kesmeliyiz.

11 belli arkadaşlar
Muslera
Semih Chedjou Ahmet
Yasin Selçuk Tolga Linnes
Josue-Eren-Garry

Sneijder falan daha iyilişmez boşuna kadroya koymayın

Bence 3 stoperin sol stoperi olacak en iyi adam Carole. Bu rol ona bicilmis kaftan gibi. Sol bekte/kanatta yetersiz olsa da orada yine kendine gelecegini düsünüyorum.

Buradaki önemli sual diger ikiliye kimi koymak lazim. Chedjou gerizekali olsa da en iyi secenek gibi duruyor ara sira beyni yanmasa fena degil aslinda. Kaldi geriye bir adam. Bu üc stoperin iki tanesi topla biraz ileri cikmayi beceren tipler olmali, Chedjou ve Carole da bu teknik kapasite var en azindan. Ben sahsen 3.adam olarak Ahmeti secerdim, bunun tek nedeni var o da "Allah bizi Semih ve Balta dan korusun" düsüncesi.

Koray'in da üclü sistemde öne cikabilecegini düsünüyorum sans verilirse.

30. haftaya kadar puan farki 5in altina düserse daha cok sey olur
30. ve 31. haftada kargalarin iki zor maci var üst üste, biz ise daha kolay rakiplerle karslisacagiz
bu iki macdan 0 puan alma bile ihtimali var kargalarin

30. haftaya kadar puan farki 5in altina düserse daha cok sey olur
30. ve 31. haftada kargalarin iki zor maci var üst üste, biz ise daha kolay rakiplerle karslisacagiz
bu iki macdan 0 puan alma bile ihtimali var kargalarin

boşver renktaş,biz kendi maçlarımıza bakalım,toplayabildiğimiz kadar puan toplayalım,olursa olur olmazsa yapacak bir şey yok.

ne zaman ki o yenecek bu yenilecek hesap yapıyoruz o zaman çakılıyoruz

boşver renktaş,biz kendi maçlarımıza bakalım,toplayabildiğimiz kadar puan toplayalım,olursa olur olmazsa yapacak bir şey yok.

ne zaman ki o yenecek bu yenilecek hesap yapıyoruz o zaman çakılıyoruz
orasi öyle zaten, bu saatden sonra 1 puan bile kaybetmemiz lazim en azindan 2. lik icin
ama nedense dedigim senaryo olacakmis gibime geliyor...
nasil dün son dakikadaki golü daha Selcuk frikiki kullanmadan hissetiysem...

Podolski gözümden kat ve kat düştü o yüzden yedek kalabilir bundan sonra son 10 dk girsin madem japon oldu şimdi 11 de oynamaya hakkı yok

Cepte 3 puan 2 mac var , bu mac bir de adana maci , son hafta konyayi da ekleyebiliriz , bu mac kolay gecer ama sonra trabzon maci problemli olacaktir

orasi öyle zaten, bu saatden sonra 1 puan bile kaybetmemiz lazim en azindan 2. lik icin
ama nedense dedigim senaryo olacakmis gibime geliyor...
nasil dün son dakikadaki golü daha Selcuk frikiki kullanmadan hissetiysem...

hocam beştaş önündeki 4 maçta en az 4 puan kaybeder buna %100 eminim

fakat bizim takım da 4/4 yapamaz buna da eminim

beşiktaş dediğiniz gibi başak ve fener maçlarında da taklaya gelirse başakşehirin önü açılır tabi onların da son 5 maçı kaldırabilmesi zor

Son düzenleme:
Bence 3 stoperin sol stoperi olacak en iyi adam Carole. Bu rol ona bicilmis kaftan gibi. Sol bekte/kanatta yetersiz olsa da orada yine kendine gelecegini düsünüyorum.

Buradaki önemli sual diger ikiliye kimi koymak lazim. Chedjou gerizekali olsa da en iyi secenek gibi duruyor ara sira beyni yanmasa fena degil aslinda. Kaldi geriye bir adam. Bu üc stoperin iki tanesi topla biraz ileri cikmayi beceren tipler olmali, Chedjou ve Carole da bu teknik kapasite var en azindan. Ben sahsen 3.adam olarak Ahmeti secerdim, bunun tek nedeni var o da "Allah bizi Semih ve Balta dan korusun" düsüncesi.

Koray'in da üclü sistemde öne cikabilecegini düsünüyorum sans verilirse.
Chedjouya faul yapıldı yüzde yüz haksız diyemeyiz ama konsantre sorunu var ben semihi bu maçta beğendim Hakan balta tank gibi miyadını doldurdu bu sene semihle idare edebiliriz

biz deplasmanda Trabzonla oynarken bu kargalar Antalyayla oyniyacak deplasmanda
biz deplasmanda Basakla oynarken bunlar yine deplasmanda Trabzonla oyniyacak...
bu iki haftada isler istedigimiz gibi giderse hersey olabilir....

Bir durum degerlendirmesi yapalim , bjk yi kaale almiyorum , rakiplerimiz basaksehir , fenerbahce, antalya ve trabzon.

-Benim gorusume gore bizden 9 puan fazla almasi gereken antalya artik rakibimiz degil
-Trabzon ile 8 puan farkimiz var , berabere kalmamiz durumunda dahi trabzon da devreden cikar cunku bizden 8 puan fazla almasi lazim ve bjk ,fb ile maclari var daha
-Fenerbahce ile ciddi bir yaris icindeyiz , icerideki maci mutlaka kazanmamiz gerekiyor, bu durumda bile aramizda sadece 5 puan fark var , bjk ile maclari var deplasmanda
-Basaksehir ile deplasmanda oynayacagiz, 6 puan fark var , kazanmak zorunda oldugumuz bir mac , kazanabilirsek muhtemelen ama ikili ama genel averajla onlerine gecme sansimiz olabilir , bjk ile maclari var , fb ile maclarini bitirdiler.

Durum bu .

Bir durum degerlendirmesi yapalim , bjk yi kaale almiyorum , rakiplerimiz basaksehir , fenerbahce, antalya ve trabzon.

-Benim gorusume gore bizden 9 puan fazla almasi gereken antalya artik rakibimiz degil
-Trabzon ile 8 puan farkimiz var , berabere kalmamiz durumunda dahi trabzon da devreden cikar cunku bizden 8 puan fazla almasi lazim ve bjk ,fb ile maclari var daha
-Fenerbahce ile ciddi bir yaris icindeyiz , icerideki maci mutlaka kazanmamiz gerekiyor, bu durumda bile aramizda sadece 5 puan fark var , bjk ile maclari var deplasmanda
-Basaksehir ile deplasmanda oynayacagiz, 6 puan fark var , kazanmak zorunda oldugumuz bir mac , kazanabilirsek muhtemelen ama ikili ama genel averajla onlerine gecme sansimiz olabilir , bjk ile maclari var , fb ile maclarini bitirdiler.

Durum bu .

Iddia ediyorum ki milli mac arasi oncesi bjk ile puan farkimiz 5 ' e dusecektir. Bu puan farki kalan maclarda sampiyon olmamiza yardimci olurmu bilmiyorum ama eminim tinercileri strese sokacaktir. Biz 2 de 2 yaparken(gencler,trabzon) bjk kayseriyle avrupa sonrasi berabere kalip, antalyaya ise yenilecektir. :)

_____________Muslera______________
_____Semih___Chedjou___Ahmet_____
Linnes____Tolga____Josue_____Yasin
_____Garry____Eren____Bruma______
Ahmet/Carole Sneijder/Josue düşünülebilecek hamleler ideal kadromuz bu olmalı bana göre artık

Chedjouya faul yapıldı yüzde yüz haksız diyemeyiz ama konsantre sorunu var ben semihi bu maçta beğendim Hakan balta tank gibi miyadını doldurdu bu sene semihle idare edebiliriz

Evet itiyor orada rakip normalde foul bu tabi ki, ama sen ilk önce sacmasapan bir pas atip sonra da ayagindaki topu böyle kaybedersen orada hakem foul calmadi diye kendini savunamazsin. (Chedjou icin konusuyorum).

Resmen s.cti batirdi orada. Semih'e de güvenemiyorum ben. Cok ama cok kötü stoperlerimiz var gercekten. Hepsi birbirinden daha beter.

Üst Alt