16/17 H:25 | Antalyaspor 0-0 Beşiktaş | MS | 19 Mart - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:25 | Antalyaspor 0-0 Beşiktaş | MS | 19 Mart

haydaa Senol aglamadi

Şenol Güneş: "Bu tip oyunlarda tempolu oynamak gerekir. Top kayıplarımız çok olunca hücum etkinliğimiz azaldı. Maç oynansın bitsin gibiydi."
Şenol Güneş: "10 kişi kalmamız direnç ve inanç olarak üst düzeyde olmayan takımın performansını düşürdü. 2 puan kaybetmeyi hak ettik."
Şenol Güneş: "Aboubakar'ın sarı kartlık hiçbir şey yapmaması gerekiyor. Oyun içerisinde bir şey yapmaya çalışırken talihsizlik oldu."
Şenol Güneş: "Aboubakar'ın daha akılcı olması gerekiyor. Halbuki onun karakterinde bir oyuncunun rakibi 10 kişi bırakması gerekiyor."
Şenol Güneş: "Oyuna bakarsak ve 10 kişi kalmamızı hesaba katarsak 1 puan tabii ki iyidir ama hedefimiz bu değildi. Bir hata varsa benimdir."

Aboubakar pozisyonunda top ayagina carpmiyor mu yahu 10 kere izledim ayagi gitgel oluyor. Vazgecti olaylari sirf polim.

Keşke fener 11 puan geriden gelip şampiyon olsa razıyım şu mallar yerine.

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Günümüz futbolunda durağan 10 numaralara yer yok. Adam oyun içinde etkili paslaşma istasyonu olarak, şutları , aralara koşması, dribblingle adam geçme vb. Sneijderden çok daha iyi şu an.

Sneijder fanboy değilsen renktaş bunu farketmiş olman lazım.
Sneijder kötü evet ama bütün bu saydıklarını Dribbling ile adam geçme dışında sneijder de yapıyor. Pas istasyonu, devamlı topu isteyen, hızlı ve tek pas kabiliyeti olan, dün o kadar kötü olmasına rağmen çıkana kadar pozisyona en yakın üç akınımızı hazırlayan sneijder, dün yine podolski doğru pası çıkarsa araya koşan kaleci ile karşı karşıya kalacak olan yine sneijder olacaktı. Yine çok kötü olan sneijder rakibe basmaya çalıştı mesela. Evet sneijder Dribbling ile adam geçemez zaten hiç öyle bir özelliği yoktu. Sneijderi severim evet ama şu anda oynamasını haklı çıkaracak performansı yok.

Ama bu Talisca o kadar yağlanıyor ki nadir izlediğim beşiktaş maçlarında özellikle bu adama dikkat ediyorum ve hiç bir ekstrasını göremiyorum. Şut çekiyor ama her şut gol olmaz.

Bugün ki maçı izlemedim ama bu kadar yalanıp yıkanan bir adam neden bu maçı alamadı gerçekten merak ediyorum. Çünkü yalanış şekli o kadar yüksek ki tek başına oyun alabilecek seviyede ama nedense çok kötü halimizde üç tane gol attığımız Antalya ile golsüz berabere kalmışlar hemde en yakın takipçileri Başakşehir puan kaybetmişken daha yüksek bir motivasyon olamaz herhalde oyun içinde sivrilip maçı almak için

Üst Alt