16/17 H:27 | Medipol Başakşehir 4-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:27 | Medipol Başakşehir 4-0 Galatasaray | MS | 10 Nisan

2 takviyeyle reis bak kendin dedin.Özbekler sence bu takıma 2 takviye yapabilir mi istediğimiz seviyede?
Biliyorum yapamayacaklar ama umut etmedende duramiyorum. Su genel kurulda 40 kisinin 30unun elestirmesi levent ve dedenin birakmasi ve onumuzdeki sene basarisiz olursak dursun secime giremez daha iyi bir takim kurup nokta atisi hamleleri yapmak zorunda. Daha dogrusu bozuk saat misali gunde iki kere dogruyu gosterecek gostermek zorundam kazayla o dogru hamleler yapilacaktir diye dusunuyorum. Ha olmazsa ne olur biz bir sene daha cildiririz hepi topu sonra dursun denen adami bir daha secime sokmazlar zaten. 2 sene ust uste martta yogun elestiriyle karsilasmia adami yerler.

selcuk josue orta sahasi adana gibi ptt seviyesinde takima soker ama basaksehir icinden gecer bu ortasahanin.

ne kadar istemesemde tolga veya de jong oynamali (hangisi idmanda daha iyiyse) selcuk'un yerine ama tabii boyle bir sey olmayacak.

yani ya josue selcuk oynar yada josue kesilir. boylece ikinci yari maalesef basak fisi ceker.

Trabzon Pazar günü itelerse tinercilere...P.tesi günkü galibiyet 9 puan kıymetinde...

10 Nisan P.tesi saat 22:00'de beklediğim/istediğim/arzu ettiğim puan durumu :

BJK 58
Başak 53
Biz 52

Muslera
Cavanda/Sabri-Ahmet-Chedjou/Semih-Linnes
Yasin-Selçuk-Josue-Garry
Eren-Bruma

Cavanda'yı stopere çekip 3lüye dönebilirsin maç içinde....Yasin'in ve Garry'nin defansif verimi önemli olacak...Podolski deplasmanlarda hayalet...Sneijder 30dkdan fazla oynamamalı,Bruma'yı yedek bırakmaz diye düşünüyorum....ayrıca Josue-Selçuk ikilisini sezon sonuna kadar devam ettirmeliyiz

kabul et canım sende yahu

seviyorsun tinercileri

aslinda sansliyim , su son 2 senede bjk yerine fb iyi oynasa o zaman kesin sari lacivert kustum

bjk su an bir ruzgar aldi , tff yanlarinda ,hakemler yanlarinda , seyircisi 60-65% dolulukla yanlarinda , e oyunlari da bizden iyi acikcasi , en onemli etken enerjileri ve forma adaleti

simdi bu takim bizden 9 puan otede ,her hafta olmayacak bir seyi zorlamanin anlami var mi ? bunu soyleyince bjk sempatizani oluyoruz .. sen once hedefini 2 incilik olarak koy, yarin demek ki puan farki 6 ya inse basaksehir bjk macinda basaksehiri tutacaksiniz

bjk feneri de basaksehiri de yensin yolumuzu acsin ,bir ise yarasinlar iste daha ne istiyorsunuz , hayir sonunda bjk yi yenecek bu takimlar , biz de 4 uncu bitirecegiz mutlu olacaksiniz yahu

az oportunist olun be kardesler

birakin sampiyon olacaklar zaten , 2 incilige sonra da on elemelere odaklan , seneye bu zamanlar "nisanda siz avrupa liginde elenme derdindesiniz ,biz CL de ceyrek final rovansindayiz" diyebilelim ..

gunluk hirslar veya polyannacilik ile gelecegi kaybediyoruz

adamlar 9 puan onde ve ikili averajla 10 puan kaybetmeleri gerekiyor , 8-9 hafta kalmis zaten 5 beraberlik alacaklar da sen hepsini kazanacaksin

yani 3 mac kala 8 puan olsa sampiyonluk mu konusacagiz . of abi ya

takılıyorum ya

Cavanda ve Eren den biraz iyi iki adam, bir de elle tutulur bir stoper olsa rahat rahat asılırdık şampiyonluğa

adamlar bağıra bağıra şampiyon olacaklar ona sinirleniyorum

Bjk nin sampiyonlugu bir zul ama iki senedir olabilecek en kotuyu yasamiyoruz

gecen sene sampiyon da olsak hakkimiz olan CL ye gidemeyecektik , yani CL ya da Avrupa ligine katilmanin farki yoktu

ve biz hem cezayi doldurup hem de finalde fb yi yendik , ustune bir baska kupada bjk yi yendik , yani rezalet bir sezonu guzel teselliler ile kapattik

ayrica onemli onemsiz bilmem ama ikisi yaristayken hepimiz fb olmasin istiyorduk onlari da en kritik yerde celmeledik

bu sezon da rezalet suruyor ama hala son haftalar icin bir sans var , eger ikinci olabilirsek birinci perdeyi basarmis oluruz

bunlar bogazda tekne su bu eglenir ,3 gun surer sonra transferler milli takim veya cl kuralari derken unutulur gider

ama bir girebilirsek CL ye , bu bitik halimize ragmen seneye bjk ile esit fb den onde kosullarla gireriz

yani ikincilik o denli onemli ,

Sezonun bizim adımıza en kritik 2 maçından biri. Digeride fenev maçı olacak

Tren kacti.

Sezonun en kritik maci Basaksehir'in de Besiktas'in da puan kaybettigi haftadaki Kayseri macimizdi. O kritik maci da salak salak verdik zaten.

Sezon orada bitti. Bu takim ikinci olamaz, ben Basaksehir ve Fener maclarindan ümitli degilim. Ilk 4 de bitirirsek iyidir.

Sukruye katiliyorum , hic istemesem de , EN EN EN azindan yenilmezsek basaksehirle 4 puan fark (+ikili averaj) bir ihtimal kapanabilir

yenilirsek fisi cekeriz bu sezon , yenersek bence basaksehiri kesin geceriz (fenere bir sey diyemiyorum)

bu yuzden cok stratejik bir mac ve oyun olacak

Şampiyonluğu bjk maçında kaybettik
Rakipten 3 düş bize 3 ekle

Şu an kafa kafaya gidiyoduk.
Şanslı itler hoca değişikliğinin 2.maçına geldiler.

Gelecek paralarıda düşündüğünde böyle bi sezonda ve böyle bi başkanla 2.olmak şampiyonluk kadar güzel bişey olur.

TapaTalK

Evet bjk yi yenecektik , kayseri ve rize maclarindaki 5 puani telafi ederdik

zaten sampiyonluk icin iki yol var , ya bedava maclarda sacmalamayacaksin , ts ye iceride kayseriye iceride yenilmeyeceksin , rize ve karabuku yeneceksin , o zaman derbileri telafi edersin

ya da bunlarda kaybettiysen basaksehir-ts-fb-bjk 4 lusu ile oynadigin 6 mactaki 18 puanda 17 puan kaybedip 1 puana talim etmeyeceksin

ustelik hem basaksehire , hem ts ye , hem bjk ye kendi sahanda yenilmeyeceksin

bu istatistiklerle sampiyonluk mu kovalanir ya ? bugun onundeki maci kazandiginda CL hakkina 1 puan kalmasi bile allahin buyuk lutfudur bu tabloda

Büyük maç kazanamayan
Evinde bütün kritik maçları veren oyunculardan kurulu bir takım conte'yi getir başarılı olamaz.

2.lik büyük lüks olacak bize, allah yardım etsede şu oyuncu grubuyla 2.olup sezon sonu yarısıyla yolları ayırsak.

TapaTalK

Tren kacti.

Sezonun en kritik maci Basaksehir'in de Besiktas'in da puan kaybettigi haftadaki Kayseri macimizdi. O kritik maci da salak salak verdik zaten.

Sezon orada bitti. Bu takim ikinci olamaz, ben Basaksehir ve Fener maclarindan ümitli degilim. Ilk 4 de bitirirsek iyidir.

Katılıyorum.1. tren orada kaçtı.Hadi Rize'yi de yenemedin sonraki hafta.Bjk derbisini alsaydık şu an ikili averaj bizde ve puan farkı 3'tü sadece.İlk yenilgilerinde öne geçme şansımız vardı,Başakşehir'i kovalama hesapları yapabilirdik oradan sonra.Şampiyonlukla 2. liğin farkı çok büyük psikolojik olarak.Bjk derbisinde alınan yenilgiyle tamamen şansımızı tükettik,2. lik de orada bitti.Kaldı 8 hafta,puan farkı da 4.Başakşehir'i haftaya yenersek ki ben yeneceğimizi sanmıyorum,o zaman 2. lik umudu olur.Beraberede bile adamlar 2 maç önde ki,Adana galibiyeti yanıltmasın biz çok puan kaybedeceğiz daha.Dediğin gibi ilk 4'ten çıkmazsak iyidir.

Üst Alt