16/17 H:29 | Galatasaray Odeabank 80-103 Baskonia | MS | 31 Mart | beIN Sports 2 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:29 | Galatasaray Odeabank 80-103 Baskonia | MS | 31 Mart | beIN Sports 2

Dursun uA sürüsünü sucuk ekmekle kandırmıştır.Adamlar yönetime satmış kendini şu tepkiyi dursuna verseler adam gibi şimdi soyguncu dursun başımızda değildi.Dediğiniz gibi temizliğe uA içinden başlamak lazım.Git gide itici bir hal almaya başladılar.

r3Jkb7.jpg

Kazanan sucuk ekmek olacak gibi.

Mal bu insanlar yemin ediyorum gerizekalilar ya. Adam ne başarılar yaşattı şerefsiz köpekler gidin rezil yönetimi istifaya zorlayın.

Dursun Özbek yönetimi,kan emici liseciler ve uA bu kulüpten temizlenmesi gerekenler

Bu rezil grup yok olmalı şerefsizler

Ergin hocayı bu seneki performansından dolayı, oyuncu tercihlerinden dolayı, sonuçlardan dolayı eleştirelim eyvallah ama bu yapılan şerefsizliktir. Galatasaray basketbol tarihinin en başarılı hocasıdır.

Fener başkan güdümünde bir kulüptür. Aziz ne derse o olur, istediğini anında yollar. Biz de buna benzer bir kulüp olmayalım, ultrAslan istediğini yaptırmamalı, o kadar güçlenmemeli. Hayır herifler protesto etmesi gereken yönetimi etmiyorlar, Ergin hocaya sarıyor. Mallar.

Yönetim Ergin hocaya sahip çıkmalı, bari bunu yapsınlar, bunu becersinler. Yoksa bunlar kendilerini padişah indiren yeniçeri sanmaya başlayacak.

C6xIFRzWoAAOwUw.jpg

Ergin Ataman: Yıllık 800 bin avro olan ücretimi 500 bin avroya indirdim. Bunu da Galatasaray için yaptım, her şey para değil.

Bu sene çok eleştirdim (yapıcı ve seviyeli eleştiri haktır) Ama Galatasaray'a tarihinin en büyük başarısını yaşatan ve yıllar sonra ligde şampiyon yapan adama bu yapılanlar şerefsizlik ötesidir.

Ve üstelik bu şerefsizler Galatasaray iyiliği için değil kendi itibarlarını korumak adına bunu yapıyorlar

Kendi gruplarını Galatasaray menfaatleri önüne koyuyorlar

Yavşak ua

Dursun özbek ne kadar hainse uA grubu da o kadar haindir.Bu taraftar grubu başında kim varsa acilen fişi çekilmeli yada uA tamamiyle tarihe karışmalı gün geçtikçe daha rezilleşiyorlar.

Üst Alt