16/17 H:3 | Beşiktaş 3-1 Karabükspor | M.S | 10 Eylül - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:3 | Beşiktaş 3-1 Karabükspor | M.S | 10 Eylül

o degilde sali gunune kadar ne yalayacak simdi basin kargalari.

ondan sonra sali gunu zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

:asd:

Cp12ufiW8AAjVc3.jpg

Cp12ufoWYAAMcL8.jpg

Cp12ufwXEAAwlQA.jpg

Cp12uyEW8AEcMaC.jpg

GrandeSaray sur Twitter : ":( https://t.co/rlw3FQgzUd"

bizim forumun acilen bir konuya aciklik getirmesi lazim.

dunyanin en iyi takimi besiktasimiz mi yoksa trabzonsporumuz mu

cunku iki takimida inanilmaz ovmustu forum.

biri iki macini iceride neredeyse full seyirciye oynamis besiktasimiz ve yerden yere vurulan, 3 mactir bir tane iceride seyircisiyle bile mac yapamamis bizle ayni puanda.

digeri iki mactan birini kaybetmis ve 3 puanda olan trabzonsporumuz.

konu acmaktan ve anket yapmaktan anlayan bir arkadasimiz bir el atarsa cok makbule gececektir.

İkinci yarı salı gününü düşündüklerinden mi bilmiyorum ama baya kötülerdi.
Umarım iki hafta sonra da ikinci yarı gibi oynarlar.

bizim forumun acilen bir konuya aciklik getirmesi lazim.

dunyanin en iyi takimi besiktasimiz mi yoksa trabzonsporumuz mu

cunku iki takimida inanilmaz ovmustu forum.

biri iki macini iceride neredeyse full seyirciye oynamis besiktasimiz ve yerden yere vurulan, 3 mactir bir tane iceride seyircisiyle bile mac yapamamis bizle ayni puanda.

digeri iki mactan birini kaybetmis ve 3 puanda olan trabzonsporumuz.

konu acmaktan ve anket yapmaktan anlayan bir arkadasimiz bir el atarsa cok makbule gececektir.

Selçuk-Modric kıyaslaması yapmış adamlarız... Şimdi BJK ve Trabzon düşünsün.

Şenol Güneş: "Oyuncu 2-3'te eve gitse, yarın sabah 11'de idman yapacağız. Taktik idman yapmadan seyahate gideceğiz. Ancak maça yetişeceğiz."

yine bir neden bulmus ve agliyor, kendisini tebrik ederim

Bunların kazanması sorun değil.Ş.Ligi başladığında elbet puan kaybedecekler ama biz şimdiden kaybetmeye başlarsak işimiz çok zor olur..Bir şekilde 5. haftaya 12 puanla gitmeliydik.

Bugün 3-1 kazandılar ama bence sahada çok iyi bir beşiktaş yoktu.Atılan 3 golün 2 tanesi dany ikramı zaten.Artı rakibin gol dışında çok net 3 pozisyonu ve artı verilmeyen penaltısı var.

Beşiktaşın özellikle deplasmanlarda bu savunmayla çok fazla zorlanacağını ve çok puan kaybedeceğini düşünüyorum.Artı geçen sene sosa,gomez gibi iki tane lider vardı bu takımda,takım geriye düştüğünde ve maç sıkıştığında çok fazla sorumluluk alıyorlardı.Onlar bu sene olmayacak.Özellikle deplasmanlarda yenilecek şok bir golden sonra çok çabuk dağılabilirler bu nedenle.

Şu anda tabii ki ligin favorisi konumundalar ama şu günkü performanslarıyla bence çok abartılıyorlar.

İlk yarıyı izledim müthiş falan oynamadılar, defansif iki hata ile iki gol buldular sadece. Onun dışında beklerle hücum ettikleri için kanatlar içeri giriyor ve çoğalıyorlar ileride.

Geçen yılki tehlikeli takım konumunda değiller kesinlikle.

Onu geçtim Beşiktaşa karşı hücum edebilen takımlar çok kolay gol atar.

Üst Alt