16/17 H:3 | Fenerbahçe 0-1 Bursaspor | M.S | 11 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:3 | Fenerbahçe 0-1 Bursaspor | M.S | 11 Eylül

Hamzaoğlu, Suudi Arabistan ekibi Al-Ittihad ile oynadıkları ve 5-1 kazandıkları maçın ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, maçı konuk takımın gerekli izni alamaması nedeniyle Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadı (Timsah Arena) yerine Özlüce Tesisleri'nde oynadıklarını söyledi.

Maçta iki takımın da güzel mücadele ettiğini dile getiren Hamzaoğlu, "Bu akşam her iki takım için de güzel bir gece olduğunu düşünüyorum. İki takımda kora kor bir mücadele sergiledi. Hem goller, hem de mücadele anlamında güzel bir maç oldu. Fenerbahçe maçı öncesinde ciddi bir hazırlık maçı yaptık. İnşallah bu performansımızı biraz daha yükselterek, hafta sonu sahaya yansıtırız." diye konuştu.

Hamza Hamzaoğlu, genç bir kadroya sahip olduklarını ve ilerleyen haftalarda daha iyi işler çıkaracaklarına inandığını belirtti.

Bir gazetecinin, "Fenerbahçe maçı için kafanızdaki 11 şekillendi mi?" sorusunu Bursaspor teknik direktörü, "Zaten şekilliydi ancak bu maçtan sonra daha da şekillendi." yanıtını verdi.

Fenerbahçe XI: Volkan, Van der Wiel, Skrtel, Neustadter, Hasan Ali, Josef, Ozan, Alper, Lens, Volkan Şen, Sow.

Fenerbahçe XI: Volkan, Van der Wiel, Skrtel, Neustadter, Hasan Ali, Josef, Ozan, Alper, Lens, Volkan Şen, Sow.

Fenerin en sevdiğim oyuncularından biri Sow'du. Geri döndü. Bir ivme kazandıracağı kesin. Bu maça bakılır.

Hakem Bülent Yıldırım.

Buna göre yapın yorumlarınızı. Fener alır bu maçı. 3 maç üstüste puan kaybetmelerine izin vermez Bülo.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Bursa´nin alt yapisi türkiye standartlarina göre makine gibi isliyor.
Ben yıllarca Bursa'da yaşadım ne yetenekler de kayboluyor piyasaya çıkmadan. Gökhan Gönül burada çok sıradan bir kulüpten çıkma mesela zamanında Cavcav bu tür kulüplerden Gençlere çok topçu almıştı.

En çok beklenti Serkan Kurtuluş için vardı ama, adam kayboldu ortalıktan iyice.

Ertuğrul-Volkan Şen eşleşmesi sıkıntılı gibi duruyor.

De Marke@demarkesports 9 dk.9 dakika önce
Bursaspor XI: Harun, Ertuğrul Ersoy, İsmail, Sivok, Aziz Eraltay, Şamil, Faty, Del Valle, Batalla, Joshua John, Kubilay Kanatsızkuş.

Ertuğrul benim ortaokuldan 2 dönem alt arkadaşımdı. Okul takımında önünde oynuyordum. Benim yedeğimdi. Şimdi o bursasporda biz hemşirelik yapıyoruz. Hayat her zaman adil davranmıyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben yıllarca Bursa'da yaşadım ne yetenekler de kayboluyor piyasaya çıkmadan. Gökhan Gönül burada çok sıradan bir kulüpten çıkma mesela zamanında Cavcav bu tür kulüplerden Gençlere çok topçu almıştı.

En çok beklenti Serkan Kurtuluş için vardı ama, adam kayboldu ortalıktan iyice.

Bende Bursa´da her sene bir kac hafta kalirim. Yorumun bu konu hakkinda ne ?

Bursa´nin alt yapi calismalari mi cok iyi...

Yada Bursa´da futbola özel bir ilgi mi var, futbola büyük bir akim mi var gencler tarafindan ?

Üst Alt