16/17 H:3 | Fenerbahçe 0-1 Bursaspor | M.S | 11 Eylül - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:3 | Fenerbahçe 0-1 Bursaspor | M.S | 11 Eylül

aziz beich'in cikardigi top sonrasi aklina melo gelenler ?
Herifte resmem melo hirsi gordum lan. Hirsli adami severim tarik gibi umut gibi siritik herifler yerine boyle katakterli adam alip gelin lan su takima.

Ulan bu Fener taraftarına anlam veremiyorum yahu 4'lük diye alay ettikleri Galatasaray'ın 3 kupa kazanışını izlediler, Stadın isim hakkını satacak kadar düşmedik diyip stadın isim hakkını satıp 70 milyon euro'sunu transfere harcayıp köy takımı Beşiktaş'a ligi kupayı rezalet sezon geçiren Galatasaray'a kaptırdılar, 8 senedir Şampiyonlar Ligi'ne katılamıyorlar. Tarihin en kötü sezon başlangıcını yaptılar ama hala statta Aziz istifa diyen bir tane adam yok, bu herif nasıl bir düzen kurmuş böyle adam resmen Fenerbahçe'yi hafta sonu hobisi olarak kullanıyor ve hiçkimse bişey yapamıyor.

Bu akşam levrek ile mavi yengeç yedik , 0-1 mac sonucu gorunce yengeç midemde dans ediyor diyebilirim

f63bed9d66b7ff76735c7924425b7f1c.jpg

sent by note ????

Ulan bu Fener taraftarına anlam veremiyorum yahu 4'lük diye alay ettikleri Galatasaray'ın 3 kupa kazanışını izlediler, Stadın isim hakkını satacak kadar düşmedik diyip stadın isim hakkını satıp 70 milyon euro'sunu transfere harcayıp köy takımı Beşiktaş'a ligi kupayı rezalet sezon geçiren Galatasaray'a kaptırdılar, 8 senedir Şampiyonlar Ligi'ne katılamıyorlar. Tarihin en kötü sezon başlangıcını yaptılar ama hala statta Aziz istifa diyen bir tane adam yok, bu herif nasıl bir düzen kurmuş böyle adam resmen Fenerbahçe'yi hafta sonu hobisi olarak kullanıyor ve hiçkimse bişey yapamıyor.
Her sezonun sonunda kuslarin beyinleri resetleniyor bilmiyor musun renktas.Aziz 2 transfer yapiyor hemen buyuk basgan oluyor. Tv ye cikiyor sturm graz macinin son 5 dakiasini izleyin diyor taraftar yine gaza geliyor. Bir iki kisiye salliyor son kale fenerbahce oluyor. Adam taraftarına hakaret ediyor, azarliyor bunlar yine azizi yaliyor. Alan memnun veren memnun biz ise daha cok memnunuz umarim bu kisir kus dongusu yine devam eder.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fenerbahçe'nin durumu gerçekten çok vahim.Kayseri mal olmasa 3 hafta 0 puandı şimdi.Rakibimiz Beşiktaş bence bu sene.

böyle bir sezonda böyle celimsiz bir Galatasaray beni son derece üzüyor.

bjk acık arada gidebilir. stoperleri sakat olsada diğer mevkileri bize oranla bayagı sağlam.

su kadarını diim dünkü cocuk talisca sneijder'i sallar atar abi. adamda atletik yapı fit cünkü.

+caner gelsin dedigimde atıp tutanlar vardı. caner'in gidisi ile fb'nin zayıflayıp bjk'nin extra güc kazandıgı görülmüstür sanırım.

bjk acık arada gidebilir. stoperleri sakat olsada diğer mevkileri bize oranla bayagı sağlam.

su kadarını diim dünkü cocuk talisca sneijder'i sallar atar abi. adamda atletik yapı fit cünkü.

Ya Mehmet,3 maç oldu,2011-2012 başlangıcı da böyleydi,dur bir sabret.

ŞL tecrübeleri yok bunların,ŞL dönüşü gidişi çok puan kaybedecekler,bak da gör.

Her sezonun sonunda kuslarin beyinleri resetleniyor bilmiyor musun renktas.Aziz 2 transfer yapiyor hemen buyuk basgan oluyor. Tv ye cikiyor sturm graz macinin son 5 dakiasini izleyin diyor taraftar yine gaza geliyor. Bir iki kisiye salliyor son kale fenerbahce oluyor. Adam taraftarına hakaret ediyor, azarliyor bunlar yine azizi yaliyor. Alan memnun veren memnun biz ise daha cok memnunuz umarim bu kisir kus dongusu yine devam eder.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen ergen çocuklar gibi Fener her puan kaybettiğinde çıkıp etrafındaki mikrofonlara salyaları akarak asıl şikeci Galatasaray Fettullah'ın dualarıyla şampiyon oldular diyor bugünde bekliyodum ama ses çıkmadı henüz. Ya ben zaten böyle devam etmesini umuyorum inşallah çok uzun yaşar ki yaşadığı sürece bırakmaz ondan adım gibi eminim anca ölürse Fenerbahçe başkanı mecburen değişir :D sadece taraftar çok garibime gidiyor ya hiç tepki göstermiyorlar adam sanki tanrıları.

hafta icin isvec hollanda macını izleyen vardır sanırım sneijder bir top oynadı macı kapatamadım o derece mükemmeldi bize geldi nolduysa artık

+caner gelsin dedigimde atıp tutanlar vardı. caner'in gidisi ile fb'nin zayıflayıp bjk'nin extra güc kazandıgı görülmüstür sanırım.
Talisca kim ki? Yani hangi mevkide oynuyor bu? Sneijder ile yakından uzaktan hiç bir alakası yok. Tolga - talisca kıyaslama olsa belki daha doğru olur.

Ya Mehmet,3 maç oldu,2011-2012 başlangıcı da böyleydi,dur bir sabret.

ŞL tecrübeleri yok bunların,ŞL dönüşü gidişi çok puan kaybedecekler,bak da gör.

abi 11-12'nin hazırlık döneminde inter'i sahadan silip, live'yi patates etmistik. takım gümbür gümbür geliyordu zaten.

lig baslarında fb'nin puan olarak gerisinde kalsakta takımın atletik yapısı cok sağlamdı.

su an 4 sezonluk sorun devam ediyor. rakipler uyutuyor, bizde uyuyoruz. cünkü yüksek tempo yapacak enerjimiz yok. cok ağırız..

115km koşmuş bursa fb yle aradaki fark 8km.
Normal yani galibiyetleri sonuna kadar haklı bir galibiyet.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu benze sorguyu Türkiye'nin başka tarafında da sorguluyorum.
Ama siyaset yapmayalım şimdi.

Aziz öyle bir ağ kurdu ki ne yapsa yapsın kimse indiremez onu ordan.
Kendisi isterse gider ancak. Dedikleri gibi azizbahçe olmuş fenerbahce

Talisca kim ki? Yani hangi mevkide oynuyor bu? Sneijder ile yakından uzaktan hiç bir alakası yok. Tolga - talisca kıyaslama olsa belki daha doğru olur.

sneijder-selcuk ikilisi gidip yerlerine dinamo iki merkez gelirse bu ligin anasını ağlatırız.

bu kadar hantal bir Gs izlemek ızdırap veriyor. Galatasaray süper ligde akıp gitmeli aga. tamam rakip seni 90 dakika kitlemeye calısıyor ama 90 dakika boyu bir tane adam eksilt be.

Üst Alt