16/17 H:3 | Galatasaray Odeabank 74-83 Banvit | M.S | 23 Ekim - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:3 | Galatasaray Odeabank 74-83 Banvit | M.S | 23 Ekim

Futbolda da basketbolda da rezalet kadro mühendisliği, kötü seçimler yaptık bu sene.
Karşıyaka'nın, Banvit'in, Uşak'ın, Brose'nin, Bayern'in Zalgiris'in bulduğu, alabildiği, oynattığı bir Theodore, Dixon, Melli, Motum, Moerman, Gabriel, McKissic, Dixon, Strawberry, Birch, Wanamaker, Dillard'ı biz bulamıyr muyuz, 9 milyon'u çer çöp adamlara bayılıyoruz.

Banvit ve Uşak bu işi çok iyi yapıyor , Karşıyaka'da ara ara yapıyor . Biz bütçe artınca hocanın takıntılı olduğu oyuncu şekli arıyoruz ve havuz daralıyor . Ben de hücum severim ama sen dentmon'u hücum oynasın diye alıp savunma yapmıyor diye lisans çıkarmazsan kusura bakma hocam gitmek istiyorsun anlamı çıkar buradan .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu kadro ile biz hiçbir maçı kesin kazanırız diyemeyiz. Alınan oyuncuların nerdeyse hiçbirinde savunma denen kimya yok...

çok bariz komisyon kokuyor ergin hoca bu kadar kötü adamlara 1er milyon euro verdirdiyse iyi komisyon kırışmıştır..kendisi sabriden az kazanıyor diye seviyorduk bizde yıllık ücretini düşürdü filan diye...yıllık ücretini düşür komisyonlarla götür ne güzel memleket..!

Bu takımın Euroligde deplasman galibiyeti almasını bekliyor musun? Ya da evinde kaç maç kazanabilir? Bu kadroyu kim kurdu ? Elinde 2 tane yabancı guard var ikiside oynamıyor Sinan oynuyor. Banvit'in guardı nasıl oynanırın dersini verdi. Ergin Ataman'ın kurduğu kadroları da oynattığı basketboluda sevmiyorum. Geçen sene eurocup şampiyonu olurken bile deplasman galibiyeti olmadan şampiyon oldu. Böyle hocayı da böyle takımı da istemiyorum.

Tabi herkesin ayrı bir basketbol anlayışı var. Dediklerin yanlış demiyorum ama defolsun gitsin denilecek biri değil. Uçlarda yaşamayalım diyorum sadece. Galatasarayı şampiyon yapan basketbol seviyesini yukarı çeken ve saygıyı hakeden bir hocamız var. Başarısız olursa elbet gider ama defolsun gitsinlik bir durum şu an için yok bence.

En önemli nokta dediğin gibi iki tane guard alıp Sinan'ı oynatmak. Bu en büyük çelişki. Ayrıca maç içinde iyi oynayan oyuncuları bir daha göremiyoruz. Geçen maçın yıldızı Daye kırılma anlarında oyunda yoktu. Tyus ve Pleiss iyiyken Thompsonla maçı bitirdik pota altı kevgire döndü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt