16/17 H:3 | Galatasaray Odeabank 74-83 Banvit | M.S | 23 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:3 | Galatasaray Odeabank 74-83 Banvit | M.S | 23 Ekim

9 milyon dolar bütçeyle ızdırap çekiyoruz resmen.
Bütçe arttıkça Ergin Ataman sapıtıyor.

Bu sene geçmez böyle

Fantazi aramaya gerek yok. Bu takımdan çıkacak en doğru ilk 5 budur; Dentmon, Sinan, Daye, Tyus, Pleiss

Ama daha Dentmon'un lisansı çıkmıyor. Şaka gibi gerçekten.

Fantazi aramaya gerek yok. Bu takımdan çıkacak en doğru ilk 5 budur; Dentmon, Sinan, Daye, Tyus, Pleiss

Ama daha Dentmon'un lisansı çıkmıyor. Şaka gibi gerçekten.

Şu anda en verimli kısamız Göksenin.

Asıl anlaşılmayan hocanın maç içinde iyi olan oyuncularımız benchte unutması. Bizi en çok etkileyen bu. Hem Tyus hem Pleiss iyiyken Thompson ile maçı bitirdik.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu adam defolup gitmeden bu takımdan hiçbir şey olmaz. Bu adamı kovacak bir yönetici yok mu? Nedir bu rezalet. Euroligde en son ne zaman maç kazandık, ne zaman rahat bir aç izleyebildik?

Şu anda en verimli kısamız Göksenin.

Asıl anlaşılmayan hocanın maç içinde iyi olan oyuncularımız benchte unutması. Bizi en çok etkileyen bu. Hem Tyus hem Pleiss iyiyken Thompson ile maçı bitirdik.

Göksenin maçına göre ilk 5 çıkabilir. Ama çıkması gerekenn en doğru kadro yukarıda yazdığım.

Ergin Ataman bu sezona çok formsuz başladı. Yaptıklarına anlam vermeye çalışıyorum ama bir anlam yükleyemiyorum.

Bravo hoca bravo maçlar nasıl verilir izlettiriyorsun bize takımın ne oynadığı belli değil sistemin S si yok takımda 2 oyun kurucu aldırıyor piyasada yoklar

Bu adam defolup gitmeden bu takımdan hiçbir şey olmaz. Bu adamı kovacak bir yönetici yok mu? Nedir bu rezalet. Euroligde en son ne zaman maç kazandık, ne zaman rahat bir aç izleyebildik?

Evet hoca hatalı bi önceki mesajımda belirttiğim gibi ama bu şekilde tepki göstermek yanlış. Sonuçta Banvit, Karşıyaka ve Daçkayı yenip gelmiş bir takım. Yenilmek sıkıntı değil ama futbol takımındaki gibi bi alternatifsizlik söz konusu. Karar verici atışları hep Sinan yapıyor geçen sezon Mccollum çok iyiydi bu konuda. Bizim için sezonu belirleyecek noktalardayız ya sürekli mağlubiyetlere döneceğiz ya da beklenmeyen bir maç sürpriz bir galibiyet çıkarıp özgüven kazanacağız.

Ümit çatar huzurlu uyuyabilir artık , hoca felaket şeyler yapıyor . Deon denen adam sahada ama iyi oynayan pleis yok ; dentmon lisansı Yok ama schilb sahada , 2 oyun kurucu 1.8 milyon ama Sinan 1 numara ,9 yabancı var ama sahada 0 gerçek oyun kurucu . 9 milyon ile bu kadar kötü kadro yapmak çok çok zor iş .

Göksenin maçına göre ilk 5 çıkabilir. Ama çıkması gerekenn en doğru kadro yukarıda yazdığım.

Ergin Ataman bu sezona çok formsuz başladı. Yaptıklarına anlam vermeye çalışıyorum ama bir anlam yükleyemiyorum.

Evet hoca çok formsuz. Oyuncu değişikliklerinde iyi oynayan oyuncu hep kenarda kalıyor. Sanırım herkesi rotasyona sokmazsam tüm sezonun bir anlamı kalmaz diye düşünüp bu maçları gerekirse kaybedelim diyor ama hiç mantıklı değil.

Evet hoca hatalı bi önceki mesajımda belirttiğim gibi ama bu şekilde tepki göstermek yanlış. Sonuçta Banvit, Karşıyaka ve Daçkayı yenip gelmiş bir takım. Yenilmek sıkıntı değil ama futbol takımındaki gibi bi alternatifsizlik söz konusu. Karar verici atışları hep Sinan yapıyor geçen sezon Mccollum çok iyiydi bu konuda. Bizim için sezonu belirleyecek noktalardayız ya sürekli mağlubiyetlere döneceğiz ya da beklenmeyen bir maç sürpriz bir galibiyet çıkarıp özgüven kazanacağız.

Bu takımın Euroligde deplasman galibiyeti almasını bekliyor musun? Ya da evinde kaç maç kazanabilir? Bu kadroyu kim kurdu ? Elinde 2 tane yabancı guard var ikiside oynamıyor Sinan oynuyor. Banvit'in guardı nasıl oynanırın dersini verdi. Ergin Ataman'ın kurduğu kadroları da oynattığı basketboluda sevmiyorum. Geçen sene eurocup şampiyonu olurken bile deplasman galibiyeti olmadan şampiyon oldu. Böyle hocayı da böyle takımı da istemiyorum.

Futbolda da basketbolda da rezalet kadro mühendisliği, kötü seçimler yaptık bu sene.
Karşıyaka'nın, Banvit'in, Uşak'ın, Brose'nin, Bayern'in Zalgiris'in bulduğu, alabildiği, oynattığı bir Theodore, Dixon, Melli, Motum, Moerman, Gabriel, McKissic, Dixon, Strawberry, Birch, Wanamaker, Dillard'ı biz bulamıyr muyuz, 9 milyon'u çer çöp adamlara bayılıyoruz.

Üst Alt