16/17 H:3 | Maccabi Tel Aviv 98-92 Galatasaray Odeabank | M.S | 26 Ekim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:3 | Maccabi Tel Aviv 98-92 Galatasaray Odeabank | M.S | 26 Ekim

300px-Turkish_Airlines_EuroLeague.png

D8vjAl.png
v.png
VabW7Z.png

16/17 Euroleague Normal Sezon 3. Hafta
Maccabi Tel Aviv - Galatasaray Odeabank
26 Ekim 2016
21.05

Hoca çok formsuz, zor maç. Bu maçtan 2 gün sonra Abdi İpekçi'de 4. hafta maçında fb ile karşılaşacağız. Ben ikisini de kaybederiz diyorum.

Pota altını savunamıyoruz kaç maçtır en az 30-35 sayı rakipler hiçbir müdahaleye kalmadan potaya rahatça gidebiliyorlar onları korkutacak hızlı, kalıplı ve gözü kara oyuncularımız yok eğer aynı defans anlayışı içinde olursak ne yazık ki yine 100 sayı üzeri bir sayı yeme ihtimalimiz var

Pivot ve pota altındaki oyunculardan Tyrus'u bir kenara koyarsak ne Pleiss ne de Dean Thompson euroleague seviyesinde değiller eurocup seviyesindeki adamlarla bu deplasman da işimiz çok zor olacak inanılmaz hantal kalıyorlar rakipler çok rahat yanlarından geçip gidebiliyor

Oyun kurucularımızın hiç biri ne elinde top tutmayı biliyor ne de rakibin oyununu çözecek hamleler asistler yapamıyor genellikle de elindeki topları saçma sapan kullanıyorlar ya da top kaybı yapıyorlar

Takımda sadece 2 isim hakkında olumlu konuşabileceğim 1- Daye 2- Tyrus yalnız haftada 3-4 maç olduğunu düşünürsek rotasyondaki kişileri de düşününce gerçekten işimiz çok zor bu adamlar da o kadar maç traffiğini kaldıramaz

Ergin hocamı ilk defa sert bir şekilde eleştiriyorum bu sene yaptığı transferlerin %80 i çöptür ve takımın bu halde olmasının sebeplerinden en büyük sorumlu kendisidir 9-10 m dolara kadro kurduk çok daha iyisi olabilirdi

20'ye yatirirlar gibi duruyor.Bu mactan 2 gun sonra fulker maci var.Hic kasmamak lazim.Koy Orhan'i Can'i falan oynasin.

Son düzenleme:
Maccabi de bizim gibi kötü başladı Euroleague'e. Oynadıkları iki maçı da kaybettiler.

İki takım için de önemli bir maç. Şu maçı kazanıp içerde Fener'i de yenersek sezonumuz bir anda döner yakalayacağımız hava ile ama gerçekçi olmak gerekirse bu iki maçtan iki mağlubiyet gelecek gibi görünüyor. Yine de maçlar oynanmadan ne olacağı belli olmaz. Galibiyet gelir inşallah.

Üst Alt