16/17 H:31 | Bursaspor 0-2 Beşiktaş | MS | 15 Mayıs - Sayfa 24 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:31 | Bursaspor 0-2 Beşiktaş | MS | 15 Mayıs

seneye istedigin kadar iyi kadro kur senin basında takımının hakkını savunacak ezdirmeyecek baskan olmadıktan sonra

ne sikeciler ne bizden bi bok olmaz

efendi beşiktaş, şerefinle oyna hakkınla kazan bla bla bla

bize atmadıkları çamur yok ama kendileri nasıl kollanıyor kabak gibi ortada, sorsan yine mağdur edebiyatı yaparlar.

Gecen de demistim bu Quaresma herhalde tanrinin oglu mu ne. Kimse birsey demiyor kimse kirmizi kart göstermiyor.

Adam donunu indirip sahanin ortasina sicsa yine de kirmizi kart görmez herhalde.

Gecen de demistim bu Quaresma herhalde tanrinin oglu mu ne. Kimse birsey demiyor kimse kirmizi kart göstermiyor.

Adam donunu indirip sahanin ortasina sicsa yine de kirmizi kart görmez herhalde.

c159bb8bd4327eac38b4fc5f943ace8e.jpg

Galatasarayla fb nin basinda köpek bile olamayack baskanlar oldugu sürece bunlar meydani bos bulur tabi. Ulan dursun ulan dursun sen nasil bi sahtekar nasil bi serefsizsin itoglu it.

Baskan ile bir alakasi yok, eger Senol Günes takimin basinda olmasa, su an besiktas ile galatasaray arasinda sürünüyor olurdu bu sezon besiktas...

Gollerden önce faul yok ama Quaresma kesin atılmalı hem de 1 değil 3 kere. Bu sene Fenerbahçe'den sonra hakemler tarafından en çok kollanan takım Beşiktaş.

Biz dograniyoruz bunlar da kollaniyor.

Dograniyoruz dan kastim hakemler bizde kararlarini aleyhte onlarda da lehte kullaniyor hem de öyle böyle degil.

8 tane mi ne penaltimiz calinmadi bu sezon. Sirf 3-4 tanesi Yasin'e yapilan fouller. 2-3 tane de net elle müdahele var.

Üst Alt