16/17 H:31 | Bursaspor 0-2 Beşiktaş | MS | 15 Mayıs - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:31 | Bursaspor 0-2 Beşiktaş | MS | 15 Mayıs

Bursa bok gibi takim tamam da bjk'nin attigi gol öncesi faul var

Bu kani bozuk Bulent yildirim ttarena'da oynanan derbide yasin'in penaltiyi vermemisti

Daha beter

verdi sonra aldigi emir aklina gelince "ben ne yaptim" dercesine aut gosterdim yalanina girdi

bu olcude kokusmusluk belki 2004 te fln fenere yapilmistir anca

Quaresma 3 defa atılması lazımdı...
Golden önce net faul vardı...
Kubilay kuşu o golü atsaydı en kötü berabere biterdi...
Dursun ve Aziz şu tincercileri sevindiriyor ya iki seneden beri diyecek kelime bulamıyorum...

Quaresma'nın pozisyonunun sorulması üzerine Ahmet Nur Çebi: Tartışacak bir şey yok arkadaşlar. 2-0 kazandık.

Sezondan kopunca unutmuşuz puan tablosuna bakmayı. Bursa'nın ciddi küme düşme durumu varmış Rize, Osmanlı deplasmanını alırsa diğer iki maç zor değil.

onun bunun çocukları 2006 daki fenerbahceyi geçtiler.bi de hakem diye aglar,şereften efendilikten bahsederler.tinercilerin şampiyon olsa da hayrını göremiycegi bi şampiyonluk.çünkü bol miktarda şerefsizlik içeriyo.hakemler falan.

inşallah başakşehir sampiyon olur.2 golden önce de faul var.hakemle bursayı anca yenen bu mallar şampiyonlugu verecek kapasiteye fazlasıyla sahip.

bursaspora 2013te gençlerbirliği -fenerbahce maçı öncesi kaleci ramazana nasıl gözle bakıyosak yine o gözle bakıyoruz.ramazan fenerden gol yemek için herşeyi yapar demiştik ki yine saçmalamıştı ama performansı iyiydi.bursa ramazan gibi ekstra şeyler yapmalı.kaleci iyi ,batallia var.biraz cesaret ve özgüvenle en azından beraberlik alabilir.

Besiktas'a galibiyeti getiren yorum

Bulent yildirim'dan daha cok katkisi oldu

2e41bff6f13d44fbc365171d0e2c1210.jpg

Üst Alt