16/17 H:33 | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | MS | 27 Mayıs - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:33 | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | MS | 27 Mayıs

Bizim disimizdaki tum takimlara yatiyorlar ama.Ayrica Muslera'yi bile cildirtti bu herifler.

Uğur kolay bir psikoloji değil camia olarak.Fener'e karşı şikeden önceki karneleri daha iyiydi bize olandan.Şikeden sonra adamlar kontrollerini kaybetti tamamen,ne yapacaklarını nereye saldıracaklarını bilemiyorlar.O kupa iade edilene kadar da değişmeyecek bu.Fener'e şikeci şikeci diyoruz sonra da Trabzon'a laf atıyoruz ben hala anlamsız buluyorum bunu.Ne yapacaklardı yatacaklar mıydı bize adamlar,çıktılar oynadılar yendiler o 4. yıldızı aldığımız sene.Tribünlerde küfürse,olaysa biz de etmiyor muyuz,yapmıyor muyuz?

Uğur kolay bir psikoloji değil camia olarak.Fener'e karşı şikeden önceki karneleri daha iyiydi bize olandan.Şikeden sonra adamlar kontrollerini kaybetti tamamen,ne yapacaklarını nereye saldıracaklarını bilemiyorlar.O kupa iade edilene kadar da değişmeyecek bu.Fener'e şikeci şikeci diyoruz sonra da Trabzon'a laf atıyoruz ben hala anlamsız buluyorum bunu.Ne yapacaklardı yatacaklar mıydı bize adamlar,çıktılar oynadılar yendiler o 4. yıldızı aldığımız sene.Tribünlerde küfürse,olaysa biz de etmiyor muyuz,yapmıyor muyuz?
Suç bizde sen stadına ne diye hoşgeldin 2010-2011 şampiyonu diye pankart açarsınki? Saçma sapan hareketler kendimiz dost ettik sonra kendileri düşman oldu. Futbol teröristi adamlar

Trabzon, Rize halklarının büyük kısmı Fenerbahçeli yav ne anlatıyorsunuz? O tribünlerde gördüklerinizin yarısı normalde Fenerbahçeli.

Son düzenleme:
DA11Cf4XsAIBmka.jpg

bu ne

Türk klüplerinin Kadro mühendisliğinden bir haber oduğunun bir kanıtı daha Skrtel-Kjær yanında İsmail-Hasan Ali oynuyor Eminike hale oynayabiliyor mesela ....

Arkadaş ben Cumhuriyet'i savunan ve mantık olarak da görmüş geçirmiş ve en ezeli rakibimi tutarım böyle maçlarda bundan sonra.

Umarım Fenerbahçe koyar geçer.

Karadeniz takımlarının süper lig de yeri yok. 3. sınıf top oyuyorlar ve siyasetin maşası oluyorlar.

Eskisi gibi bol bol Ege ve Güney-Doğu anadolu takımlarının gelmesi lazım süper lige.

Üst Alt