16/17 H:33 | Gaziantepspor 0-4 Beşiktaş | MS | 28 Mayıs - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:33 | Gaziantepspor 0-4 Beşiktaş | MS | 28 Mayıs

Bunu diyeceğini biliyordum. :D

Öyle hakikaten,bunların sevindiği 3. yıldızı 2002'de almışız tam 15 sene önce.Hoş,şimdi de avantadan 2 şampiyonlukla 15. şampiyonluğa ulaştılar da susalım bakalım.Dursun defolsun gitsin bunlar yine ait olduğu yere,şerefli 3. lüklere dönerler.
İnşallah CL de Bayern Barcelona falan çıkar da alırlar ağızlarının payını. Bunlara o kadar nefret besledim ki son 2 senede, Fener bile daha sevimli geliyor gözüme.

Seneye de Fener 4.yıldızı takar herhal.

sent via GSC

Son düzenleme:
İnşallah CL de Bayern Barcelona falan çıkar da alırlar ağızlarının payını. Bunlara o kadar nefret besledim ki son 2 senede, Fener bile daha sevimli geliyor gözüme.

sent via GSC

ŞL'de kim gelir naparlar bilmem de yine maksimum 3. olurlar,gruptan falan çıkamaz bunlar bu futbolla.Ligde zaten serileri bitecek.Her rakipleri konuştuğumuzda Dursun'a sövüyorum şunları adam etti başımıza.

En az 10 puanı hakem desteğiyle alan takım nasıl oluyorda hak ediyor?
En az 7 tane falan penaltımız çalınmadı. Buna karşın Karabük maçında mesela Karabüğe penaltı hediye etti resmen Cücü.

Bunları dile getirince bir de "aman sanki şampiyon mu olacaktık" diye karşılık verenler var ya tam suratına uçan tekme atılacak tipler.

Adil bir ortam yok. Herkes hakkının karşılığını alsın istersek şampiyonluğa istersek 10.luğa oynayalım. Galatasaray kötü diyr hakkı yenilecek ve buna kimse karşı gelmeyecek öyle ha? O Dursunun Allah bin belasını versin, bir kere bile çıkıp hakkımızı aramadı şerefsiz.

sent via GSC

ŞL'de kim gelir naparlar bilmem de yine maksimum 3. olurlar,gruptan falan çıkamaz bunlar bu futbolla.Ligde zaten serileri bitecek.Her rakipleri konuştuğumuzda Dursun'a sövüyorum şunları adam etti başımıza.

Bu sene o lokum gruptan çıkamadılar ya bir daha affedersin nah çıkarlar.

Hakem desteği ile kaç maç aldılar bu sezon, buna rağmen yine de kopup gidemediler yani düşün.

Bizde hiç iş yok, umut da yok. Aziz azıcık akıllı olursa yenis sezonda 4.yıldızı bağlar. Mecnun falan da çıkıyor lige, tam aradığı ortamın adamları.

sent via GSC

fb sampiyonlugu neden canınızı sıksın ki nekadar laf etsekte bizim gercek anlamda tek rakibimiz onlar

bir galatasaray taraftarı nasıl bjkyi rakip görebiliyor anlamıyorum

mesela fenerliler bjkyi asla rakip olarak görmüyorlar biraz ezmeyin kendinizi şenol güneş gittigi zaman bunların ne hale düseceklerini bilmiyormusunuz

Harbiden ha seneyde fenerin 4.yıldızını izleriz dursunun görevi biter zaten, tarihe altın harflerle nasıl batırdım diye yazılır.

Galatasaray taraftarı olarak bizede yazıklar olsun diyorum bu herifin otelleri ile ilgili sosyal boykot başlatamadık ya hepimize helal olsun diyorum

Bunlar hani Nisan ayında falan şampiyon oluyordu. Sezon başında havlu atmış bize ve fbye rağmen 33.hafta şampiyon olabiliyorlarsa bjk cidden çok kötü bir takım. Avrupa'da zaten bunu kanıtlamışlardı.

Bu sene o lokum gruptan çıkamadılar ya bir daha affedersin nah çıkarlar.

Hakem desteği ile kaç maç aldılar bu sezon, buna rağmen yine de kopup gidemediler yani düşün.

Bizde hiç iş yok, umut da yok. Aziz azıcık akıllı olursa yenis sezonda 4.yıldızı bağlar. Mecnun falan da çıkıyor lige, tam aradığı ortamın adamları.

sent via GSC

Bağlayacak zaten,bu sene Bjk'nin hakem desteklerini kessen Fener'i biraz iteklesen onlar şampiyon olurdu.Başka bir şey yapmasına gerek yok.Bizden umut yok,Dursun gidince ayağa kalkacağız.

Fener seneye olamaz. Satmadan oyuncu alamıyorlar ve kadroları çok kötü hocalarıda Aykut Kocaman :) Bizimde olamayacağımız bi gerçek bu yönetimle şampiyonluk sinerjisi yakalanamaz imkanı yok.

dursun giderse veya bir iyilik yapıpta geberirse ozaman terim gelir iste o gün bok cukurundan cıkarız böyle mahalle takımlarına karsıda kendinizi ezik hissetmezsiniz

Üst Alt