16/17 H:4 | Galatasaray 2-0 Çaykur Rizespor | M.S | 17 Eylül - Sayfa 105 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:4 | Galatasaray 2-0 Çaykur Rizespor | M.S | 17 Eylül

Maci canli izlemedim dugundeydim burdan yorumlarla takip etmeye calistim

Burdaki yorumlara göre 2. Yari baski yedik hoca izledi degisiklik yapmadi,pozisyona giremedik gibi yorumlar yazilmisti

Gece macin tekrarini izledim maci basindan sonuna kadar domine etmisiz,ayrica girdigimiz pozisyonlarda var ve verilmeyen penaltilar var.

Ne yapıp ne yapmayacağımı sana soracak değilim. Başkalarının fikrine saygı duy ki onlar da sana duysunlar. Gelip burada siz selçuk düşmanısınız rere rörö yapma. Yaptığın zaman tepki çekiyorsun diye de kimseye atar yapma.
Sen bana aynisini demistin, ben sana mi soracam hangi foruma yazacagimi? Ne yapip yapmayacagimi? Atar ne ya liselimisin?

Bos konusma ben fikrimi yazdim o kadar.

Yeter artik selcuk dusmanliginizdan gina geldi. Bugun gayet iyi oynadi gorevini gayet iyi yapti. Evet temposu dusuk sertligi eksik fizik kuvveti dusuk ama bu adam her zaman boyleydi. Iyi oynerkende bu ozellikleri dusuktu. Ondan tolga gibi oynamasini bekleyemezsiniz. Takimdada onu kesebilecek sadece 1 adam var !

Bakin bu takim ilerde yaraticilik sorununu biraz cozsun sampiyonluga yurur. Her mac ezbere elestirmeyi birakalim destek olalim artik.

Selcuk iyi oynadiysa , sana göre görevini yaptiysa bu adamin görevi nedir bize bir anlatir misin?

Yalan yok insallah penaltiyi kacirir dedim icimden, yoksa yine ahh bakin Selcuk gol atti bu kadar elestirilere ragmen diye boy boy haberler cikacakti ve senin gibiler de ellerini ovusturacakti.

Birakin artik su adami her zaman koruma altina almaya. En hafif tabir ile bok gibi oynuyor.

Sen bana aynisini demistin, ben sana mi soracam hangi foruma yazacagimi? Ne yapip yapmayacagimi? Atar ne ya liselimisin?

Bos konusma ben fikrimi yazdim o kadar.
Onu diyorum işte millete liseli gibi atar yapıyorsun. Laf ebeliği yapma bana. Sen kendi fikrini yazmıyorsun millete sataşıyorsun. Bence selçuk iyi oynadı size katılmıyorum demek ayrı bir şey üyeleri eleştiri yapıyor diye düşmanlık yapmakla suçlamak ayrı bir şey. Bunlar yetmiyor bir de gelmiş çok bilmişlik taslıyorsun.

Onu diyorum işte millete liseli gibi atar yapıyorsun. Laf ebeliği yapma bana. Sen kendi fikrini yazmıyorsun millete sataşıyorsun. Bence selçuk iyi oynadı size katılmıyorum demek ayrı bir şey üyeleri eleştiri yapıyor diye düşmanlık yapmakla suçlamak ayrı bir şey. Bunlar yetmiyor bir de gelmiş çok bilmişlik taslıyorsun.

Ben elestiri yapanlar icin yazmadim keza bende elestiriyorum bazi sebeplerden oturu. Hakaret edip dusmanlik yapanlar var ve takimda onu kesecek 1 kisi haric adam yok.

Ben kimseye satasmadim sen bana satasiyorsun ve iftira atiyorsun.

Selcuk iyi oynadiysa , sana göre görevini yaptiysa bu adamin görevi nedir bize bir anlatir misin?

Yalan yok insallah penaltiyi kacirir dedim icimden, yoksa yine ahh bakin Selcuk gol atti bu kadar elestirilere ragmen diye boy boy haberler cikacakti ve senin gibiler de ellerini ovusturacakti.

Birakin artik su adami her zaman koruma altina almaya. En hafif tabir ile bok gibi oynuyor.

Baslica gorevleri topu takimda tutmak, savunma hucum baglantisi yapmak, savunmada yer kaybetmemek, orta alanda cok hareketli olmak, duran top kullanmak, risk almadan oynamak, savunma ardina top atabilmek, ceza sahasi disindan sut cekebilmek ve supriz ceza sahasi kosusu yapmak.

Bana gore selcuku transfer eden bir kulup bunlari beklemeli, bundan fazlasini beklemek mantiksiz cunku adamin yetenekleri bunlar.

Her mac hepsini cok iyi yapiyor falan demiyorum ama bok gibide oynamiyor. Dunku macta bu gorevleri gayet yerine getirdi. Yapamadigi maclarda var.

Selcuk yerine sadece 1 yedek var ve sezon boyunca de jong oynayacak degil. Bu kadar itin gotune sokmaya gerek yok, bu adam oynayacak sezon genelinde.

Selcuk nefretin Galatasaray sevginin onune gecmis.

Aslinda yazim elestiriden cok direk hakaret edenlere.

Bugün cefakar GALATASARAY taraftarıyla bir kez daha gurur duydum rizesporla yapılan bir maça göre gayet iyi bir doluluk vardı taraftar özlemiş belli :) erzurumdan vandan gelip passolig zımbırtısı yüzünden stada girmekte güçlük çeken renkdaşlarıma burdan geçmiş olsun diyorum..

şuan tvde sosyal medyada neler konuşuluyor çok bilmiyorum gördüklerimi aktaracağım.
kısa bir ÖZET, Metin Oktay ruhuyla başladığımız maç bencillikle son buldu bu konuyu açıcam bekleyin biraz :nargile:

Reykering Bey'e yapılan pankartlar jestler tribüne çağırırması isminin tüm stadca söylenmesi çok hoş sahnelerdi GALATASARAY taraftarı SİNERJİ ve Bütünleşme anlamında Türkiye'nin en İYİSİ, bu fenerde ve ezik bejeke taraftarında yok.

OYUN Her ne kadar beklentinin çok altında tempodan yoksun olsada oyuncuların isteği arzusu taraftarın çoşkusu havada ŞAMPİYONLUK KOKUSUnu oluşturdu (Sarper kardeşimin dediği gibi bu sene bizim senemiz. :D )

Genel anlamda gördüğüm kadarıyla takım inanılmaz temposuz oynuyor bunu şimdi hocayada bağlayan olucaktır oyuncularada yada rakibe net teşhiş koyamam, ama bence bu sorunun ana kaynağı kesinlikle SELÇUK.
Selçuk hakkında forumda futbol anlamında yapılan tüm eleştiriler doğru.(el freni olması yana geri oynaması topu ayağından 2-3 kez dürtmeden çıkaramaması, öne doğru maç başı ancak 1 veya 2 top atabilmesi), Ama karakter konusundada bu adamın artık savunulmaması gerekiyor...

Eren müthiş bir oyun oynamış sahada herşeyi yapmış tüm topları indirmiş pozisyonlara girmiş gollerini atmış net olarak maçın adamı olmuşken Bruma'nın tamamen kişisel çabasıyla hazırladığı Penaltıyı, hemde maç tamamen bitmişken SELÇUK'un atması, kelimenin tam anlamıyla rezalettir! benim bulunduğum tribünde penaltıyı EREN'in atması için adeta g.tümüzü yırttık desem yeridir, tvden ne kadar duyuldu bilmiyorum, yani koskoca teknik heyette, sahadaki oyuncularda orda penaltıyı erenin atması için yönlendirecek bir tane adam olmaması utanç vericiydi.

YAW KARDEŞİM SEN KAPTANSIN KAPTAN Arkadaşın HAT-RİCK yapacak efsane bir maç oynamış nasıl ona jest olarak topu BIRAKMAZSIN he? ya hadi eren atmak istemedi diyelim orda bruma var maç bitmiş anasını satim 2-0 adam tek başına penaltı almış bari ona bırak, UTANMADAN gitti kendisi attı içimden dedim inş kaçırır öylede oldu azalarak bitmeni istiyorum artık Serçuk..AZALARAK BİT ULAN..:mad:

şuan çok sinirlendim
emoticon-00176-smoke.png
oyuncu performanslarına geçiyorum.

Tolga : Topu çok rahat alıyor çok rahat dönüyor ve çok rahat öne oynayabiliyor acaip bir oyuncu.. topla çıkışları dönüşleri filan iniesta vari, tam nokta atışı transfer olmuş. şut meziyeti pek yok anladığım kadarıyla, extra pas beceriside çok yüksek değil ama ortasahaya çok hakim bir bir oyuncu.

Bruma : acayip bencil oynadı. çok etkili ancak takımdan bağımsız ayrı tek başına oynuyor gibi topu rakibi geçemeyeceğinden emin olmadan asla ayağından çıkarmıyor, kafasında gol attırmak değilde daha çok kendine pozisyon yaratmak var hep, sürekli kendini gösterme derdinde. mesela Sinan gümüş yardırırken önüne koşup topunu alması çok saçma bir hareketti ofsayta düştü sinanıda engelledi.
2.yarı sneijder ve carole ile iyi 3genler yaptılar tek başına penaltı aldı son dakika mesela çok meziyetli oyuncu daha iyi olucaktır.

yasin rezalet oynadı.

Sneijder : Maç sonu en iyi yaptığı işlerden biri olarak güzel bir Üçlü çektirdi kendisini tebrik ediyorum Yeğenimiz Xess Xavayı samiyen çimlerinde gezdirerek gerçek GALATASARAY'lı yapması hoş oldu. :D iyide oynadı.

Eren : tek kelimeyle İNANILMAZ son yıllarda takımımızda gördüğüm en komple FORWARD. gelmeden öncede böyle olduğunu bildiğim için çokca anlattım forumda millet wilfired bony filan kafasında olduğundan ereni beğenmiyordu hala aysal rüyalarında yaşıyor bazı arkadaşlar kusura bakmayın :red:
GOLÜNÜ anlatmaya gerek yok heralde son yılların en iyi golüydü top havadayken erenin röveşatasının gol olucağını hissetmiştim çünkü bu tip golleri atmış bir oyuncuydu. GOL tribünde herkesi kendinden geçirdi muhteşem anlardı.

Riekerink'in için ufak bir parantez Hoca oyuncu değiştirme konusunda sıkıntılı NET bu iş başımıza dert açmaz inş ilerde.

Hakem Tolga Özkalfa hıyarıda berbat bir maç yönetti zaten tempodan yoksun oyunu iyice köreltti taraftarı tahrik eden kararlarla SIVADI bugün erman hoca, tolga hakem değil demiş doğru demiş.​

Puki renktaşım döktürmüşsün , ayrıca Selçuk'a küfür küfür küfür. 3–0 oynadığım maçı yatırdı , ayda yılda bi iddaa oynadık oda az daha tutacaktı :D

Ben elestiri yapanlar icin yazmadim keza bende elestiriyorum bazi sebeplerden oturu. Hakaret edip dusmanlik yapanlar var ve takimda onu kesecek 1 kisi haric adam yok.

Ben kimseye satasmadim sen bana satasiyorsun ve iftira atiyorsun.
Ben sana durduk yere niye sataşayım veya iftira atayım akıl var izan var. Kesinlikle öyle bir şey yaptığım yok. Mesajlarında ağır gariz küfürler kullananlar varsa raporla geç sen niye ortaya konuşup ceza kesmeye çalışıyorsun? Ha ağır eleştirileri de hakaret olarak algılıyorsan bilemem çünkü ben de çok ağır biçimde eleştiriyorum. Dün resmen penaltıyı atamasın istedim o derece sinir oldum.

Kaç senedir futbol oynadığı yok zaten sahada geziniyor eski Selçuk'dan eser yok bir de üstüne zihinsel olarak kaptanlığı da kaldıramaz noktaya gelmiş karakteri de gittikçe zayıflamış. Ha gerçi taraftara kızıp Galatasaray formasını çıkarıp yere çaldığı gün benim için bitmişti zaten o ayrı konu. Daha o gün biletinin kesilmesi gerekiyordu. Ergün Penbe'nin ana avrat küfür yediğini bilirim ASY'de ve ağzını açıp tek kelime etmedi adam. Bu sefer de Eren ve Bruma'ya rağmen penaltıyı atmak istedi ve ucuz kahramanlığa oynadı. Olmadı yakışmadı. Miyadının artık dolduğunu kendisi alenen tescillendi. En kısa sürede yerine biri alınıp postalanmalı.

Verilen özette Yasin'in penaltı pozisyonu, 2. yarı verilmeyen penaltı (kime yapıldı hatırlayamadım), Orhan Ovacıklı'nın kırmızı kartına yer verilmemiş. Özetlerden takip eden rakip taraftarlar bunları hiç bilmeyecek

Üst Alt