16/17 H:4 | Galatasaray Odeabank 87-103 Fenerbahçe | M.S | 28 Ekim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:4 | Galatasaray Odeabank 87-103 Fenerbahçe | M.S | 28 Ekim

300px-Turkish_Airlines_EuroLeague.png

VabW7Z.png
v.png
150px-200px-Fenerbah%C3%A7e.png

16/17 Euroleague Normal Sezon 4. Hafta
Galatasaray Odeabank - Fenerbahçe
28 Ekim 2016
20.00

Bogdanovic sakatlığının süresi yarın belli olacak ve uzun süre o da yok ama kalinic de 1 ay civarında yok bizim için inanılmaz fırsat bognanovic neyse de kalinic'in eksikliğini imkanı yok kapatamazlar Ergin ataman bu kadar eksik rakibi yenemeyecekse artık bıraksın

Keske Maccabi macini fazla kasmasaydik bosuna yorulduk.

Goksenin en az 20 dakika oynamali.Genis rotasyon kullanmaya gerek yok.Zaten hoca da beceremiyor.Dentmon-Sinan-Goksenin-Micov-Daye-Tyus 6'lisi ana rotasyon olmali.Schilb ve Thompson da benchten gelmeli.

Russ-Diebler-Pleiss 3'lusu sakatlik veya faul problemi yasamazsak hic oyuna surulmemeli.

Emir su anda formda degil ama eski takimina karsi reaksiyonunu merak ediyorum.Kararsizim bu konuda.

Gecen seneki seyircisiz maci saymiyorum.2011'den beri evimizde it ogullarina mac vermedik.Seriyi bozmayalim.

Kalinic ve Bogdanovic'in sakatligi da buyuk sans oldu bizim icin.Bir sekilde alacagimizi dusunuyorum.Bu maci da alamazsak carsi karisir.Istifa bile olabilir.

bogdan ve kalinic sakat olacak Fenere karşı iyi baskı kurarsak muhtemelen kazanırız. Benim tek korkum bazı gerizekalıların sahaya yabancı maddeler atıp maçın içine etmesi euroligde bu tarz şeyleri affetmezler iş çığrından çıkarsa maçı tatil bile edebilirler.

kalinicle bogdanavicin olmaması iyi mi kötü mü bilemeyiz

diğer tüm euroleague takımları için kuşkusuz büyük bir avantaj olacak olan bu durum bizim için tam tersi de olabilir

bize karşı kariyer maçlarını oynayan melih mamoş hırbosu tutup 30 sayı atabilir şu savunmamıza

Fener'de bir zenci playmaker var arkadaslar, basketbolun Messi'si diyorlar.. Bilemiyorum sizler ne düsünüyorsunuz..

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Fener bizi dümdüz eder beyler. Acı ama gerçek.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Butce dusurulecegi zaman soyledik bir divan toplantisinda yonetimdekilere . Butceniz 50 milyon eurodur , 30 a dusurebilirsiniz cunku hala 30 milyona da guzel takim kurulur

Butceniz 5 milyondur , 2 ye dusurebilirsiniz cunku dandiktir zaten ,yine dandik kalir .

Ama 30 maclik bir seruvene girilecegi donemde 12-13 milyonu 5-6 lara dusurursen (rakamlari atiyorum) , o zaman iyi kadro varken kotu kadron olur , marjinal etkisini cok hissedersin

Tamam tasarrufu anlarim ama bu sene degil, bu sene senin bu uzun maratonda tutunma , ismini duyurma senendi

Ne kadrolarla gelip ipekçi'den boynu bükük gittiler. O kral dedikleri adamın yüzü pancar gibi oldu.

Takım çok kötü savunma yapıyo, çok güçsüzde olabiliriz ama o 12 bin taraftar ile bu maçı kazanıcaz. Ts maçında içimde şüphe vardı futbolda dikkatli olmalıyız dedim yenildik. Şu an içim o kadar rahat ki kazanıcaz.

T@patalk ????

Bu sezon bu taraftara hiç bişey verilmedi. Ergin atamanın bize net borcu var oda bunun bilincinde. Çirkeflik baskı sertlik her ne halt varsa yapacağımız ve kazanacağımız maç.

T@patalk ????

fenerin eski oyunculari , solomon gibi , mrsic gibi adamlar bize kotu kadrolarimizla yenildiler de , mac ortada deyip 30 sayi fark da attiklari oldu , o donemde bizde dixon cikardi fitch cikardi vesaire.

fakat son donemde fener tek adamlik sisteminden vazgecti , dogru da yapti , cunku spanoulis , de colo , teo gibi bir adam alamadilar ve haliyle baska bir sey denediler , bugun fenerde dikkat edin bir lider yok , ali muhammed o gorevden cikti , datome eh iste , sloukas degil ..

dagittilar o gorevleri herkese , bu yuzden herkes herseyi yapiyor .. ozellikle pero , nikola ve kostas en onemli 3 adamlari , bunlar datomeden , udohtan ,veseliden cok daha kilit adamlar

bu yuzden fener gelir burada o eski zamanlardaki gibi tonla fark da atamaz , cunku bir donem eli sicak mrsic filan dagitirdi bizi , daha eskiden ibo keza .

simdi ise adamlar 1 sayiyla da olsa kazanacagi sekilde dengede dahi gitse mac ,soguk kanli ve olursa olur olmazsa raki iceriz hallerindeler

acikcasi insallah kazaniriz ama umudum yok ..

Üst Alt