16/17 H:5 | Bursaspor 1-0 Kasımpaşa | M.S | 25 Eylül - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:5 | Bursaspor 1-0 Kasımpaşa | M.S | 25 Eylül

Şu maçı izleyen herkes geçen hafta neler döndüğünü anlamıştır. Şu kasımpaşa bu kadar mücadele etseydi, en fazla beraberlik çıkardı o maçtan. Bu kadar belli etmeyin bari

4. sıraya geriledik. Ulan lider olacağımız haftaydı bu be.

JOR ve Chedjou sağolsun. Şampiyonluk bu ikili ile çok zor. Biri tecrübesiz diğeri avane.

Bursaspor'un şu anda 0 puanı olsa şaşırmazdım. Berbat bir kadroları var ve berbat bir oyun oynuyorlar ama 12 puandalar. Ligin dibindeki Kasımpaşa'dan kadro ve oyun olarak hiç bir farkları yok.

Hamza hoca çok şanslı. Ama bir noktada patlayacaklar bence. Kör topal ilerliyorlar şimdilik.

Yinede daha gecen haftaya kadar dusme hattinda olan sikecilerden 5 yemenin mantikli aciklamasi olamaz.

Oyle isler yaptilar ki yabanci birine izletsen sike yapiliyor derdi

Sent from my iPhone using Tapatalk
O maçı izlemedim şimdi vallahi de kasımpasayi pek ıyide bulmadım son anlarda doğal baskı dakikaları hariç.

Kasımpaşa o penaltıyı atsaydı maçı da alırdı.Bursa gerçekten kötü.Anteple oynayacaklar haftaya.Antep belediye maçındaki gibi baskılı oynarsa 2-3 farklı alabilir maçı

Sinyor hamza gibi hoca varken stajer jora kaldık.adam biz ve kargaları gecti şampiyonluğa gidiyor.ulan dursun senin yatacak yerin yok!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt