16/17 H:6 | Çaykur Rizespor 0-1 Beşiktaş | M.S | 1 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:6 | Çaykur Rizespor 0-1 Beşiktaş | M.S | 1 Ekim

Bu ne lan? :D

CtrGJTPWcAAdT35.jpg

Cenk kadar balon bir oyuncu yok ama ufurukten 5 macta 5 golluk bir katki sagladi 8tasa.Ama bu balon eninde sonunda sonecektir o zaman 8tas icin ciddi puan kayiplari bekliyorum.Bugun o maclardan biri olur ins

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çaykur Rizespor XI: Diallo, İsmael, Ümit, Oboabona, Orhan, Petrucci, Saadane, Ahmet İlhan, Emrah, Oğulcan, Jakob

Bence Besiktas bu rotasyon isini biraz fazla abartti. Her maca neredeyse 5 farkli oyuncu ile cikiyorlar. Kim formda kim formsuz su an onun bile farkinda olduklarini sanmiyorum. Bu rotasyonu bu fazlalikta devam ettirdikleri surece istedikleri noktanın hep altinda kalirlar. Bu da su surecte bize avantaj olusturur.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok rotasyon yapiyor Senol, takimi bu kadar degitirmenin manasi yok. Bugün puan kaybi yasarlar insallah ama karsilarinda Hikmet oldugu icin pek ümidim yok.

Beraberlik güzel olur ama Besiktas tek farkli alir bu maci. 1-2 skor diyorum.

Bjk da isler karisik bence

Sampiyonlar liginde siyah beyaz giyinen senol ligde bordo mavi kiyafetlerden vaz gecmiyor :D

bu karga bir mağlup olsa bu maç yada haftaya ben ciddi anlamda düşüşe geçeceklerine eminim geçen sene ile uzaktan yakından alakaları yok abubakar büyük kazık emenike sow karışımı bir şey :) birde geçen sene biz inanılmaz kötüydük bizim varlığımızı hissetmediler rahatça at oynattılar bu sene ise durum çok farklı aslan cimbom taraftarı ile bütünleştiğinde karşısında kimse duramaz !!!

Senol sürebileceği en kotu kadroyu sürmüş sahaya.Necip,Tolgay,Omer ne alaka anlamadim?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt