16/17 H:6 | Osmanlıspor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 2 Ekim - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:6 | Osmanlıspor 1-1 Fenerbahçe | M.S | 2 Ekim

Beklediğim skor bu değildi aslında.Banko Osmanlı alır diye düşünüyordum.Oyunlarında baya düşüş var ilk haftalara göre.Fener her zamanki gibi leşti.Pozizyonları olmadan 1 puan aldılar.Koptular artık ligden.6 maçta 8 puan aldılar.Derbi maçı yapmadılar daha.İlk 3 e kesin giremezler.ilk yarı 30 puanı geçeceklerini düşünmüyorum.

Bugünkü puan kaybı çok büyük darbe indirdi.Bir sonraki puan kaybı fişi çeker.Böyle 3-4 maçta bir fire vere vere giderek şampiyonluğa oynanmaz.

Osmanlinin golünü izledim simdi de Volkan tam bir ayi gercekten. Buna hala iyi kaleci diyenler var bu ülkede.

Evet bir aralar fena kaleci degildi ama o yillar geceli cok oldu artik. Kac senedir berbat performans sergiliyor ve bir de bu adamin neden milli takima cagrilmadigi tartisiliyordu.

Babacan bunu donunda sallar, Muslera ile kiyaslamam bile bu ayiyi Musleraya hakaret olur. Ben aslinda bu sezon Fener'in IBB den Babacani alacagini düsünmüstüm ama almadilar ve ayi ile yola cikarak hata yaptilar.

Muslera'yı aradığımız kan olarak box-to-box orta saha olarak oynatabiliriz aslında.Kaleci de Cenk olur.

1291495.png

Bu maçta, ciddi ciddi satış kokusu aldım. Zira, Osmanlıspor bu değil. Bu kadar etkisiz olmalarına anlam veremedim.

Osmanlinin golünü izledim simdi de Volkan tam bir ayi gercekten. Buna hala iyi kaleci diyenler var bu ülkede.

Evet bir aralar fena kaleci degildi ama o yillar geceli cok oldu artik. Kac senedir berbat performans sergiliyor ve bir de bu adamin neden milli takima cagrilmadigi tartisiliyordu.

Babacan bunu donunda sallar, Muslera ile kiyaslamam bile bu ayiyi Musleraya hakaret olur. Ben aslinda bu sezon Fener'in IBB den Babacani alacagini düsünmüstüm ama almadilar ve ayi ile yola cikarak hata yaptilar.

Az önce Çakar yine konsantre olsa türkiye'nin en iyi kalecisi dedi

Bu ateş üfleyerek sönmez

fener iyi oynamıyor ve daha doğrusu beyinsiz oynuyor ama ciddi anlamda iyi mücadele ediyorlar artık. Objektif yorumum olsun bu şikeciler ile ilgili

yalnız Musa Çağıran evrim geçirmiş.gerçi Mehmet Güven de bizde oynadı zamanında ama Mehmet hala ağır .Musa ,Badou yu rahatlatan adam.Musa ya güvenip kafasına göre oynuyor Badou

Üst Alt