16/17 H:7 | Kayserispor 0-1 Beşiktaş | MS | 15 Ekim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:7 | Kayserispor 0-1 Beşiktaş | MS | 15 Ekim

a6752stsllogo.png

kayseri.png
c80ecv.png
1ML16N.gif

Samba Sow kırmızı kart cezalısıymış.

Napoli deplasmanı öncesi bir puan kaybı olsun artık.Beline kuvvet Welliton Nakoulma

Kayseri'ye bizde puan kaybettik fenevde.Bunlar kaybetmezse kotu olacak.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dün konuştuğumuz hemen gerçekleşti.2 maç galip,1 maç beraberlik.Ne düşünüyorsun Fenerbahçe hakkında?

Fb 18 puanin 10'unu kaybetti.Kredinin ucte birini yedi senin dedigin gibi.Ustelik bunun yarisi Kayseri,Bursa gibi umulmadik maclarda oldu.Ilk yarinin sonuna kadar sadece 1 beraberlik 1 maglubiyet haklari var maksimum.Fazlasi olursa ayvayi yerler cunku Bjk ve bizle deplasmanda oynayacaklar 2.yari.Ben Fb Akyazi Arena'da sezonu bitirebilir diye dusunuyorum.

Ins. ilk yarida koparlar ama kopmasalar da son haftalarda yarista olacaklarini sanmiyorum.

Fb 18 puanin 10'unu kaybetti.Kredinin ucte birini yedi senin dedigin gibi.Ustelik bunun yarisi Kayseri,Bursa gibi umulmadik maclarda oldu.Ilk yarinin sonuna kadar sadece 1 beraberlik 1 maglubiyet haklari var maksimum.Fazlasi olursa ayvayi yerler cunku Bjk ve bizle deplasmanda oynayacaklar 2.yari.Ben Fb Akyazi Arena'da sezonu bitirebilir diye dusunuyorum.

Ins. ilk yarida koparlar ama kopmasalar da son haftalarda yarista olacaklarini sanmiyorum.

Takım halinde bir şeyler yapmaya çalışıyorlar da,orta sahaları haddinden fazla kötü.Kadıköy'de bile maç alamadılar neredeyse,geçen hafta da kaybediyorlardı.Haftaya Alanya'yı yenerler ama zorlanırlar bak görürsün.2-1 falan gibi bir skor olur.Ben bu sene için hiçbir ışık göremiyorum Fenerbahçe adına.Devre arasında orta saha alsalar bile,o zamana kadar 10 puan fark yiyecekleri neredeyse kesin.

Muammer
Levent Mabiala Kana Ufuk
Miha Murat
Deniz Traore Nakoulma
Welliton

Zor maç. Savunmamız kötü. Bekler vasat. Orta sahada Samba yok.

Burada da puan bırakacaklarını zannetmiyorum.0-1 veya 1-2 gibi bir skorla alır yine Bjk.Aslında dünkü maç da öyle üzülecek bir maç değil,Rize kötü takım da,golün 90+3'te gelmesi ekstra galibiyet yapıyor.0-0 bitse çok önemli bir kayıp olacaktı onlar adına.

İlk yarı sonuna kadar fikstürleri bu.

15.10.2016 Kayserispor v Beşiktaş
23.10.2016 Beşiktaş v Antalyaspor
28.10.2016 Gençlerbirliği v Beşiktaş
05.11.2016 Beşiktaş v Trabzonspor
19.11.2016 Adanaspor v Beşiktaş
26.11.2016 Beşiktaş v Başakşehir
03.12.2016 Fenerbahçe v Beşiktaş
10.12.2016 Beşiktaş v Bursaspor
17.12.2016 Kasımpaşa v Beşiktaş
24.12.2016 Beşiktaş v Gaziantepspor
08.01.2017 Osmanlıspor v Beşiktaş

Boldladığım maçlarda puan kaybedebilirler.Gerisini kazanırlar gibi duruyor.Ne olursa olsun,muhakkak ilk yarıyı 4-5 puan önlerinde bitirmeliyiz minimum.En büyük avantajımız,onlar ŞL oynayıp hem mental hem fiziken yorulacaklarken bizde bu olmayacak.Ama şu ana kadar bunun avantajını göremedik,ŞL gidiş-dönüşü 3 maçı kazandılar,bizim derbide de berabere kaldık işte.Yavaş yavaş kayıplara başlasalar iyi olacak.İkinci yarıya başabaş gidersek veya onlar önde olursa,avantajımızın aslan payını kaybetmiş oluruz bence.

Son düzenleme:
Üst Alt