16/17 H:8 | Karabükspor 0-2 Başakşehir | M.S | 23 Ekim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:8 | Karabükspor 0-2 Başakşehir | M.S | 23 Ekim

a6752stsllogo.png

karabukspor.png
v.png
130343.png

16/17 Spor Toto Süper Lig 8.Hafta
Karabükspor - Başakşehir

Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı
23 Ekim
13.30

Moderatör tarafında düzenlendi:
Haftanın en zevkli maçı olması kesin gibi. Karabük'ün seyircisiz cezası bitti. Karabük eğer olağanüstü bir şey olmazsa kazanır.

Adamlar inanılmaz disiplinli abi, ilk yarıyı izledim oyun olarak etkileyici değiller ama mücadele ve ruh olarak muazzam. Ya şu Mossoro mesele adam 33 yaşına gelmiş, Tr piyasasına göre 3 kuruşa oynuyor 2. golde baskı tek başına yoktan gol yarattı, ardından 1 dakika sonra 45+1 topu kapıp güzel bir toplu depar ile takımı hücuma kaldırdı. Bizim Selçuk bunun 5 katını filan kazanıyor ve bunu hedefi daha büyük olan bir takımda yapıyor ama adamda ki hırsın zerresi yok.

Deplasmandaki 4 maçlarını da gol yemeden kazanmışlar.Trabzon da bizim maça kadar,deplasmanda gol atmadan 3 maçını da kaybetmişti.

Bu ne anlama geliyor,biz bunları yeneceğiz.

Maçı izledim. İkinci yarı tek kale oynadı Karabük. Karabük, ucuz bir penaltı ve klasik Dany hatasıyla 2-0 geriye düştü. İkinci yarı 2-3 net pozisyonu atamadılar ve kaybettiler.

Gözünüzde pek büyütmeyin Başakşehir'i.

Maçı izledim. İkinci yarı tek kale oynadı Karabük. Başakşehir ucuz bir penaltı ve klasik Dany hatasıyla 2-0 geriye düştü. İkinci yarı 2-3 net pozisyonu atamadılar ve kaybettiler.

Gözünüzde pek büyütmeyin Başakşehir'i.
Gaziantep deplasmanında yenilmemeleri de bir mucizeydi adamlar gol bile yemedi değişik bir şansları da yok değil.

Bu maci izlemedim ama onceki maclarinin bazilarini izledim. Su rezil trabzonu acamayan takim bunlarida acamaz. Hele hele ilk golu yersek puan kaybi garanti

Üst Alt