16/17 H:8 | Karabükspor 0-2 Başakşehir | M.S | 23 Ekim - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:8 | Karabükspor 0-2 Başakşehir | M.S | 23 Ekim

Bu herifler büyüklere zaten her türlü cakiyorlardi, küçük maçlarda sıkıntıları vardı. Küçükleri böyle kazanırlarsa şampiyon olabilirler cidden.

Tekme tokat kovulur bizde.

Hamza tekme tokat kovulmadigi yerde Avci'ya birsey olmaz. Gerci ben gelecegine inanmiyorum. Adam orada bir sistem oturtmus riske atmaz kendini

Bence simdiden Alternatifi hazir tutmakta fayda. Rieking'in omru uzun olmaz bir iki puan kaybi daha olursa Arena'da

Benden soylemesi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hamza tekme tokat kovulmadigi yerde Avci'ya birsey olmaz. Gerci ben gelecegine inanmiyorum. Adam orada bir sistem oturtmus riske atmaz kendini

Bence simdiden Alternatifi hazir tutmakta fayda. Rieking'in omru uzun olmaz bir iki puan kaybi daha olursa Arena'da

Benden soylemesi

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tekme tokat derken Hamza gibi kovulur işte. Bildiği system hem uzun vaadede oturta bilir ve ayrıca büyük takımlar için pek geçerli bir system değil. Karabük ıbb bilmem avrupada Augsburg Watford gibi takımlarda iş yapar

İki senedir gruplara kalamıyor avrupada kendisini birde orada görmek isterdim ama tahminimce konya gibi olurlardı

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt