16/17 H:8 | Konyaspor 0-1 Fenerbahçe | M.S | 24 Ekim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:8 | Konyaspor 0-1 Fenerbahçe | M.S | 24 Ekim

a6752stsllogo.png

konyaspor.png
v.png
659gN0.gif

Spor Toto Süper Lig 16/17 Sezonu 8. Hafta

Konyaspor - Fenerbahçe
Konya Büyükşehir Stadı
24 Ekim

20.00

Konya ipleri eline aldığı zaman organizasyon açısından müthiş bir takım olabiliyorlar hatta adam eksilten bir ekip tek pas ve duvar paslarıyla rakiplerini avlamaya çalışıyorlar fenerin orta sahada zayıflığını düşünürsek rotasyonları da olmadığı için özellikle manu maçının dönüşünde bir deplasman daha kaldırabileceklerini düşünmüyorum Konya doğru işler yaparsa maç çok farklı sonuçlarla da bitebilir Aykut kocaman'ın fenere karşı içerde dışarda konyaspor ile güzel maçlar çıkardı bir yenisini daha ekler diye düşünüyorum çünkü fener rakibine pas yapma şansı veriyor istatistikleri açtığımız zaman alanyaspor bile deplasmanda 400 e yakın pas yapmış konya içerde ciddi anlamda baskın çıkabilir hatta erken bir dakika da fişi çekip maçı bitirebilir :eek:ley:

Benim düşüncem genel olarak:
Konya kazanır: %60
Berabere Biter: %30
Fener kazanır: %10

Aykut Kocaman Aziz Yıldırım denen ahlaksız herife bir darbede kendi vurabilmek için elinden geleni yapacaktır Fenerbahçe'den ayrıldığı dönem Aziz Yıldırım'la sorun yaşayıp ayrılmıştı ki bu çokta yabancı olduğumuz bir durum değil o sebepten dolayı Aykut zor dönemde Fener'e maçı verir yorumlarına katılmıyorum aksine Aziz köpeğine bir darbede kendisi vurmak için elinden geleni yapacaktır.

Fener'in önündeki 4 maçına bakıyorum ikisi Manu biri Konya deplasmanı biride Karabük içerde şu 4 maçtan hiçbirini kazanamazlar diyorum ama kesinde konuşmak doğru olmaz anca camiayı ateşleyecek bir unsur bir durum olursa belki bir kıpırdanma olur Dick'i gönderip Ümit Özat'ı falan getirirlerse yeni hoca yeni umut vs vs o havayla belki 1 galibiyet alırlar ama şu anki durumlarıyla 4 maçıda kazanamazlar net söylüyorum.

Üst Alt