16/17 H:9 | Fenerbahçe 5-0 Karabükspor | M.S | 30 Ekim - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:9 | Fenerbahçe 5-0 Karabükspor | M.S | 30 Ekim

"Ulan Hakan madem o kadar winner olduğumuzu düşünüyordun, ne diye viyaklıyordun, sızlanıyordun ligde 5. olamayacağımız ortaya çıktığında Avrupa'ya 2 yıl gidemeyeceğiz" diye sorarlar adama
@Sarper Yıldırım şahit nerdesin :asd22:
He sen benim yorumum üzerine öyle konustugunu sandim. Kupa maclarinda winner oldugumuz zaten gercek.

Gecen yil öyle birsey dedim mi su an hatirlamiyorum, olabilir cünkü genel bir negatif hava vardi, 90% aynisini savunuyordu zaten. Bugün 1 maglubiyet sonrasi ortaligi yakanlar var. Benim o dönemde öyle düsünmem - ki bilemiyorum simdi - fazla göze batmamali.

Hakan gergin.

Rıdvan Dikmen'de da ne dönek ürkek korkak adam be.

Fenerliler penaltı yok dediği için küfür tepki veriyormuş sonra topal in açıklamalarını dinledim tekrar izledim. Sözümü geri alıyorum diyerek penaltı pozisyon demez mi :)

He sen benim yorumum üzerine öyle konustugunu sandim. Kupa maclarinda winner oldugumuz zaten gercek.

Gecen yil öyle birsey dedim mi su an hatirlamiyorum, olabilir cünkü genel bir negatif hava vardi, 90% aynisini savunuyordu zaten. Bugün 1 maglubiyet sonrasi ortaligi yakanlar var. Benim o dönemde öyle düsünmem - ki bilemiyorum simdi - fazla göze batmamali.

Ben cevabımı aldım arkadaşlar buyrun Hakan sizindir...
Serkan Şafak Terimdash hedşatı senden bekliyorum ona göre

Üst Alt