16/17 H:9 | Fenerbahçe 5-0 Karabükspor | M.S | 30 Ekim - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:9 | Fenerbahçe 5-0 Karabükspor | M.S | 30 Ekim

Simdi daha iyi anliyorum TS'nin fb sevdasini...

"Fenerbahçe'nin en büyük sponsorlarından 3 tanesi TS başkanı Muharrem Usta'nın şirketleriyken Trabzonlular kalkıp haini uzakta aramasın."

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ohoho gscde yine ilik dakikalar yasanmis mesajlra bak tahrikli sokmali elemeli ne ararsa var.

Hani marjinal bizdik lan

Sarper vurun abalıya grubuna ben de dahil olmak istiyorum müsadenizle. Bugün Bruma'nın sözleşmesi için yapıyorlardır bir şey olmazsa o zaman bakarız yönetim ayağına minvalinde bir mesaj atarak artık benim nazarımda da bir troll olduğunu ilan etmek durumundayım bu tavrı sana yakıştıramasam bile gerçekler böyle maalesef. Ulan adam gittikten sonra yönetime ne diyebiliriz işte şimdi deme vakti ve sen şimdi çok şaapmayın olur o işler olmazsa da o zaman bakarız diyorsun hiç kusura bakmiciin Sarper ben bunu kabul edemem.

+1

Ben trollemiyorum işte sorun orda.Harbiden trollesem zaten yazılanlar koymaz.Sen Osman falan yok soru soruyorsun yok şuna cevap ver yok bilmem ne herkesin diline pelesenk ettiniz beni.

Dursun'a 'gercek baskan' yazan,resmi evraklara göre Zarar aciklandiktan sonra algi operasyonu diyen trolldur

Sana artik acima yok,uyarmama ragmen devam ediyorsun artik daha acimasiz bir sekilde dallacagim

Sarper vurun abalıya grubuna ben de dahil olmak istiyorum müsadenizle. Bugün Bruma'nın sözleşmesi için yapıyorlardır bir şey olmazsa o zaman bakarız yönetim ayağına minvalinde bir mesaj atarak artık benim nazarımda da bir troll olduğunu ilan etmek durumundayım bu tavrı sana yakıştıramasam bile gerçekler böyle maalesef. Ulan adam gittikten sonra yönetime ne diyebiliriz işte şimdi deme vakti ve sen şimdi çok şaapmayın olur o işler olmazsa da o zaman bakarız diyorsun hiç kusura bakmiciin Sarper ben bunu kabul edemem.

+1
Aramiza hosgekdin renkdas.
#SarpereKılOlanlarDernegi

+1

Uzatabilirler hemen yönetime saydırmayalım demiştim,o kadar boşvermiş bir mesaj değildi yahu o. :D

Troll olarak anılmak istemem hiçkimsenin gözünde,Dursunculuk devrini bugünden itibaren bitiriyorum.Yanlış anlaşıldım.

Üst Alt