16/17 H:9 | Gençlerbirliği 1-1 Beşiktaş | M.S | 28 Ekim - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:9 | Gençlerbirliği 1-1 Beşiktaş | M.S | 28 Ekim

Zamaninda burda 'Senol düzgün adamdir' denilirken ben serefsizin önde gideni diyordum.

Bir kere sike olayina bulasmis camiasina gitmesini bunu gösteriyor. Fener'e demedigini birakmayip yine ayni sike mevzusunda yer alan Besiktas'a gitmesi serefsizliktir.

Sikeciden sikeciye gitti zaten , fenere laf soylerken kendi ts si cok mu masumdu o sezon ? ama ah iste o uA lar yok mu , o rezil pankarti actilar simdi ne desek onumuze cikarilir

Hadi takımı bir kalemde silenler yarın Adana maçıyla şampiyonluk narası atar..
Bu ligde çok şeyler olacak daha..
Sabırla takımımızı destekleyelim :D

Bu mac icin iki sey dusunulebilir , bazisi sunu der, zaten basit maclari kazaniyorlar, kaybedilebilecek bir deplasmanda beraberlik aldilar , o kadar da kotu degil ..

Hayir ben biraz farkli dusunuyorum .. bjk guclu takimlari yenemiyor algisi daha onemli bir negatif motivasyondur . bizi yenemediler , konyayi yenemediler , gencleri yenemediler

fenere yenildikleri an balonlari soner .. mesela biz fenere yenilirsek o kadar psikolojik etki yaratmaz ama kadikoydeki besiktas fener maci baya baya bir onemli

Kargalatın golünde talisca faul yapıyor bence, defansın sıçramasını engelliyor. Ben mi yanlış görüyorum acaba, kimse bahsetmiyor.

EagleLion.jpg

Ne kadar ağlak bir camia bunlar yav nefret ettim şenol dan her hafta her maç söyleyecek birşey buluyorlar 60 yaşına gelmişsin biraz oturaklı ol artık liseli ergen gibi her hafta ağlanmaz arkadaş

Üst Alt