16/17 H:9 | Gençlerbirliği 1-1 Beşiktaş | M.S | 28 Ekim - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 H:9 | Gençlerbirliği 1-1 Beşiktaş | M.S | 28 Ekim

Rakip gol atmadi biz kendimize attik ney lan ? Bu kadar mi saygısızsin be adam.Sonra cikip efendi bjk diye abuk sabuk konuşurlar

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ağlata ağlata şampiyon olacağız beyler,relax.Lig başlamadı bile daha.Satranç literatüründe bir laf vardır,açılışı oyun ortasını iyi oynamak önemlidir,orada kazandığın avantajlar da çok önemlidir ama bunu oyun sonunda zafere çeviremiyorsan hiçbir anlamı yoktur.Lig şu anda açılış evresinde,oyun ortasına girmek üzere.Keyfinize bakın,25. haftadan sonra oyunsonuna girildiğinde göreceğim ben Beşiktaş'ı.Oyun sonunu bizden iyi oynayan bir takım yok.

Uzun zamandir oyuncular Gokhan Inlerin ayagina basiyormus onun icin sakatlanmis. Cenkin penaltisi verilmemis. Gozum ustunuzde falan dedi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hasıktrsin ağlak filozof.Bu maçta hakem bütün tercih haklarını bjk dan yana kullandı.Resmen gençlerli oyuncuları ince ince kıydı.Fenerden daha kılım bu gerizekalı klübe son zamanlarda.

Su hakemler hakkinda madem yonetim sessiz bari taraftar olarak tt falan yapsak. Sesimizi duyursak

UltraMallarda sessiz. Yaziklar olsun adamlar bariz sekilde hakeme yonetiyor sanki.

O degilde Cenk bugun az kulagi cinlamamistir. Hemde kale onundeki pozisyonda sacmaladi hemde birde frikikleri kullandi

Zamaninda burda 'Senol düzgün adamdir' denilirken ben serefsizin önde gideni diyordum.

Bir kere sike olayina bulasmis camiasina gitmesini bunu gösteriyor. Fener'e demedigini birakmayip yine ayni sike mevzusunda yer alan Besiktas'a gitmesi serefsizliktir.

Üst Alt